Şimdi Ara

Maket Gemi Arkaplanı İçin Camın Verniğe Yapışmasını Önlemem Gerekiyor, Ne Yapmam Lazım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar maket gemi yapıyorum, geminin altına deniz görüntüsü vermek için ebru sanatı ile verniği karıştırmam gerekiyor. Verniği bir arada tutmak için kenarlarına geçici olarak cam koymayı düşünüyorum. Camı verniğe yapıştırmadan kolayca çekip almam için ne yapmam lazım ? Camın verniğine yapışmasını önlemem gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vernikten mi resin den mi bahsediyorsun bu öenmli ancak vernikten bahsediyorsan zaten cama yapışsa bile kolayca ayrılır bu nedenle çekinmeden cam kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelup

vernikten mi resin den mi bahsediyorsun bu öenmli ancak vernikten bahsediyorsan zaten cama yapışsa bile kolayca ayrılır bu nedenle çekinmeden cam kullanabilirsin.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, kullandığım vernik cama çok sıkı şekilde yapıştı kırmadan ayıramadık. Verniğin yapışmayacağı camdan başka ne kullanabilirim ?

• Verniğiniz sentetikse yapışması daha kuvvetlidir. Selülozik vernik ve tiner kullanırsanız sorun olmayacaktır. Ancak parlak yüzeylere yapışma olmaması lazım
  • İlginiz için teşekkürler, sorunu hallettim maket bitti.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Maket Gemi Arkaplanı İçin Camın Verniğe Yapışmasını Önlemem Gerekiyor, Ne Yapmam Lazım ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.