Şimdi Ara

mailime gelen mesaj..acaba hacklendi mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
22.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı mail bana da geldi. İlk okuyunca tırstım biraz ama sorun olmayacağını düşünüyorum
  • simdide billing problem die bi mesaj geldi amazondan yani amazon yazior anlam veremedim gene ayni mesaj dior adult sitelerde gezerken virüs yükledim vesayre vvesayre kamera erişim 30bin dolar ode filan dior anlam veremiorm bu mesajların sonu yok galiba
  • Bende ki mesaj biraz ilginç 1 ay önce router aldım ve router ın savunmasızdı yazıyor yinede fake galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwaren -- 5 Haziran 2020; 21:13:13 >
  • Spam mesajıdır. Zaten otomatik spam klasörüne düşer. Zaten google translate çevirisidir, gönderen Türk bile değil :)

Gönderen kısmında kendi mail adresinizin olması hesabınızın ve şifrenizin ele geçirildiği anlamına gelmez.

Yani şifreyi değiştirmenize gerek yok çünkü bu mesajlar sürekli gelmeye devam edecek, belli bir süre sonra da otomatik silinecek.

Zaten kendi emailinizle kendinize mail gönderirseniz Gelen Kutusuna düşer ama bunlar spam olarak işaretleniyor göndereni belli olmadığı için.

Hatta isterseniz bunu siz de yapabilirsiniz:

https://www.anonymailer.net

sitesine girip kendi kendinize mail göndermiş gibi mail atabilirsiniz, bu mail de spama düşecektir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.