Şimdi Ara

Mail.ru Ücretsiz 1 TB Cloud Depolama Dağıtıyor (20 OCAK'ta BİTİYOR) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
34
Favori
44.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler.Bilgilendiren arkadaşa ve mail.ru'ya
  • Ruslar iyi boş alan veriyor 1024 mail.ru 250 Gb yandex ohh miss :D ayrıca teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Merhaba Umit,

Birisi kısa süre önce Google Hesabınızda (uyoztoprak@gmail.com) oturum açmaya çalışmak için şifrenizi kullandı. Bu kişi, bir e-posta istemcisi veya mobil cihaz gibi bir uygulama kullanıyordu.

Hesabınıza erişmeye çalışan kişi bir saldırgan olabileceği için oturum açma girişimi engelledi. Lütfen oturum açma girişimiyle ilgili ayrıntıları gözden geçirin:

16 Ocak 2014 Perşembe 19:56:03 UTC
    IP Adresi: 217.69.141.7 (f365.i.mail.ru.)

Bu oturum açma girişimi hakkında bilginiz yoksa, birisi hesabınıza erişmeye çalışmış olabilir. Hemen hesabınızda oturum açıp şifrenizi sıfırlamalısınız.

ARKADAŞLAR BANA GELEN MESAJ!!!!

Google'ın kendi güvenlik önlemi o hocam. Mail istemcisi olduğu için izin vermiyor senin ayarları değiştirmen gerek falan. Güvenlikle ilgili bi sorun yok rahat ol
    4TB kaptım ben de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler haber verdiğiniz için
  • Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablette sol tarafta bilgisayar simgesi görùnmüyor yapamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

üyelikte telefon numarası istiyor,sonra sürekli gereksiz mesajlar gelmesin

telefon numaram yoku seçip gizli soru ile de üye olabiliyorsun.normal telefon ile üye olsan bile reklam mesajı atacağını sanmam
  • Kaptım bi üyelikte ben. Pc im 750 gb ondan fazla ama upload 1mb gece bıraksam sabaha 1gb atarsa iyi. Ençok yabancidizi sitelerine yarar. Dizimag kapandıktan sonra yapmışlar zaten bu olayıda
  • dili nasıl ingilizce yapıcaz kurarken ingilizce dedim ama rusça kurmuş?
  • android telefonlarda bulut ve yedekleme bölümünde sadece dropbox var mailru yu oraya nasıl ekleyebiliriz
  • Ipad uygulaması yok

• web tarayıcı ile girdiğimiz cloud sayfasının dilini ingilizce nasıl yapıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: treko

quote:

telefon numaram yoku seçip gizli soru ile de üye olabiliyorsun.normal telefon ile üye olsan bile reklam mesajı atacağını sanmam

Ben faturama biner diye korkuyom. Siz reklam diyorsunuz. Faturam kabarik gelmesinde yeter. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

quote:

Ben faturama biner diye korkuyom. Siz reklam diyorsunuz. Faturam kabarik gelmesinde yeter. :)

Yok abi faturaya bişey olmaz kendin mesaj atmadıkça merak etme.

Bir şey soracağım taşınabilir hdd'mdeki verileri buraya atıyorum da. Şimdi attıktan sonra internet bağlantısını kesip klasörü silersem (bilgisayarda yer kaplamasın diye) internette durur değil mi verilerim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne yapsam etsem olmadı 100gb kaldı. Pc ve android uygulamasınıda kurdum olmuyor. Neyi yanlış yapmış olaiblirim
  • Teşekürler güzel oldu 1 tb

bişey soracam bunun belli bir süresi varmı acaba daha sonra ücretli olma veya limit azalması felan olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mon

quote:

quote:

quote:

Bir şey soracağım taşınabilir hdd'mdeki verileri buraya atıyorum da. Şimdi attıktan sonra internet bağlantısını kesip klasörü silersem (bilgisayarda yer kaplamasın diye) internette durur değil mi verilerim?

Şimdi depolama alanı ne kadar güvenli bilmiyorum. Ama mail.ru sitesini 2 seneden beri biliyorum. Depolama alanında veriler kalır tabi ki. Cok onemli bilgilerini sakla her ihtimale karsi.

2. Bir secenek baska bir veri depolama sitesine de yukle icin rahat etsin. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mon

quote:

quote:

quote:

Şimdi depolama alanı ne kadar güvenli bilmiyorum. Ama mail.ru sitesini 2 seneden beri biliyorum. Depolama alanında veriler kalır tabi ki. Cok onemli bilgilerini sakla her ihtimale karsi.

2. Bir secenek baska bir veri depolama sitesine de yukle icin rahat etsin. :)

Hdd'den silmeyecegim zaten yedek olsun diye buraya atiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: Free Man.

Ruslara güven olmaz kişisel bilgi depolama açısından bence hayrına 1TB vermiyordur alan :)

Sanki Google babasının hayrına hizmet veriyor.Saçmalamışsın.

Olsun ben düşüncemi söyledim. Bu beni saçmalıyor yapmaz

Karşıt fikirlere açık olman lazım, öyle hemen atlayıp yaftalama saçma diye. Bu arada Google için de aksini düşünmüyorum zaten, ama tercih meselesi Rusya daha güvenilmez geliyor. Ben sadece bu konuda "titiz" arkadaşların aklına bir "acaba" düşürmek için yazdım senin gibi birisi çıkıp da direkt beni teknoloji düşmanı nidası ile "saçmalamışsın" diye yaftalayacağını da biliyordum :)

Ayrıca devlet sırrı saklamana gerek yok diğer arkadaş için, bu kadar paldır küldür düz mantık dalmamak lazım konulara. Bulut sistemleri güzeldir, kendim de zaten bu konuda bilgileri paylaştığı açıkça ortaya çıkan icloud kullanıyorum. Google da böyledir, Yandex vb rus kaynaklı her site de kesin böyledir. Kaçış yok bundan, ben sadece bu olayları bilmeyenlerin kafasında "acaba" oluşturmak istedim.

Nick'ine rağmen mesaj yazdım sana

• Allah razi olsun

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.