Şimdi Ara

Mahalleden tanistigin bir cocuklu kizla cikmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecen gün mahalledeki otobüs durağinda bir kizla tanistim kiz benden hoslandigini söyledi . ilgi duymaya basladim fakat büyük bir engelle karsilastim kendimce kiz 16 yasinda iken birisiyle ilişkiye girmiş ve de çocuğuo olmuş . Yorumlara Acigim arkadaşlar N ot: Olabilecek olumsuzluklardan bahsederseniz ssevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olmaz diyorum,kız kapağı atacak yer arıyor gibi..

• Milletin çocuğuna babalık yapacaksan neden olmasın?
  • kardeşim psikolojik sorunların mı var manyakmısın.Böyle bişey düşünülürmü
  • Seviyosan sen de kabul edersin. Seviyorum ama kabul edemem diyosan sen bilirsin.
  • Şaka dimi

• kaldıramazsın zoruna gider

• Kimin ne yaptığına ya da geçmişte neler yediğine karışan birisi değilim fakat kız kendini sana yamamak istiyor. Seni de etkilemeyi becermiş, avını seçmiş işte. Hatalarını senin üzerinden telafi edecek, sende bunu kaldıramayacaksın. E sonra çocuk var. Hadi sahiplenebilirsin, belki sevebilirsin de ama içgüdüsel bir şey var ortada. Kendi evladın gibi olmaz hiçbir zaman için. Ve toplumda da yadırganacaksınız, hoş önemli değil ama eğer buna tahammül edemiyorsan hiç deneme. Ve ileride bir çocuğun olursa, diğer çocuğa olan sevgin azalacak. Ha, dersen sevgili işi filan; pekala o zaman. Vakit geçirmek sana bir şey kaybettirmez. Ama adımlarını dikkatli at, kızların ne zaman ne yapacağını-ne planlayacağı asla belli olmaz.
  • srsly
  • Sacmalama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendini yolunmaya hazır kapak atılmaya müsait bir kaz gibi hissediyorsan hemen evlen
  • saçma sapan konuşma la.kız baya baya tüm kirli geçmişini seninle silmek istiyor.seni kendine yamamak istiyor işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.