Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM Sınırsız 4.5G Magnet Tarifeleri (Sabit internet altyapısı olmayanlara) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
849
Cevap
31
Favori
102.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm 12 mb internet sınırsız 445 tl den bu ay 570 tl yapmışlar kapatma zamanı geldi! hiç kopma olmadı yalnız yazları 1 mb alamıyordum. nufus patlaması oluyor yazları yayla sonuçta. ulukışla ttnet servisi niğde merkez"den geliyor çok berbat yetkisiz hatta ahlak yoksunuydular.TTNET çalışanları normaldir. Bir"de bankaların eline düştü keşke arapların elinde kalsaydı ttnet bu kadar öpülmezdik ya.Son olarak modemi iade etmelimiyiz?. mh 1 yıl önce geri iade etmelisiniz demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FarukBey -- 5 Mart 2024; 2:52:49 >
  • FarukBey kullanıcısına yanıt
    Modemi telekom size kiralıyor, magneti kapattığınızda modemi iade etmezseniz faturaya yüklü miktarda ücret yansıyor. İptal için kuruma gittiğinizde modemide kutusuyla yanınıza alın iadeyi ve iptali gerçekleştirin. Ben de öyle yapacağım ilk fırsatta, öpülmeye gerek yok.
  • Çok sık İnternet kesilmeye başladı
  • Dün itibariyle magneti iptal ettirdim. Saçma fiyat politikası ve kopma sorunları nedeniyle kapattırdım. Tavsiye edilecek bir şey değil maalesef.
  • Benimde 200tl idi 425 yapmışlar vergiler dahil. Yazlık için kullanıyorum bu yüzden iptalde edemiyorum.
  • Magnetin belli bir abonelik süre sınırı var mı? Yani bir kere aldıktan sonra istediğimiz kadar kullanabiliyor muyuz
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Selamlar, anladığım kadarıyla zte marka modemlerde var bu sorun. Aynı problemi ben de yaşıyorum.
  • izkus35 İ kullanıcısına yanıt
    Magnette farklı bir modem var mı ki?
    Sanıyorum yok. Sınırsız turkcell superbox tarifesini zte modem ile alanlar da aynı yorumları yapmış. Oradan çıkarımda bulundum. Ben de sınırsız magnet kullanıyorum şuan, önümüzdeki hafta taahhütlü 300gb lik modemsiz cep magnete başvuracağım. Şuan fiyatı normal magnete göre daha uygun.
  • 19 martta 1200tl olacakmış, şakamı bunlar

Modem arayüzünden ağ seçimini otomatikten "3G Sadece" ye alınca modem kapanma sorunu kalmadı. Siz de deneyin isterseniz.

O zaman sadece 3g çekmeyecek mi?
  • god of psycho G kullanıcısına yanıt

2 sene sonunda veya evinize altyapı geldiği an farklı bir tarifeden ücretlendirme yapılmaya başlanıyor. Dolaylı bir sınır var.

ZTE modem yüzünden oluyor evet. Zamanında sırf o modemi veriyorlar diye magnet almayıp başka firmayla 2 sene taahhüt yapmıştım. Yanında Huawei modem sattılar, hız kısıtlamalı tarife olduğu için fiberden sonra çok çok yavaş geliyor ama kopma falan olmuyor en azından.

Evet ama sınırsız paketin hız limiti 12 mbps olduğu için bir fark hissedilmiyor.
  • Uçan fiyatlar yuzunden bende iptal edecegim magneti.Airfiber hizmeti aldim daha uyguna geliyor.Tt ofisine modemi birakmak yeterlimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xx_GannicuS_xX -- 25 Mart 2024; 10:49:15 >

Gerçekten 3g modunda hiç kesilmiyor çok ilginç. Download kısmında da sıkıntı yok ama upload rezil oluyor ona da çok yapacak bir şey yok. En azından 10 dakika da bir kesilme sorunu bitti.

• 200 gb cep magnet kullanıyorum. Şuan wifi ile magneta bağlanıyorum ama İnternet yok. Kota mi bitti acaba. Kota yenilenmesi ayın biri mi

• Magnet sınırsız kullanıyorum. Daha önce de yazdığım gibi kullanılır olmaktan çıktı ürün. Sürekli yavaşlıyor. Defalarca arama, talep, başvuru ve btk şikayet.... vb ama sonuç yok. İlk geldiğindeki gibi hızı 35 40 yapsalar ne güzel kullanmaya devam ederdim. İade etmediysem fiyatının 220 olmasındandı. Son gelen faturada ürün 400 tl ye çıktı. Mecbur farklı bir yöntem düşünüyorum. Benzer durumda olan varsa fikir olması açısından buradan yazayım.

2 km uzağımda alt yapı var ve ortalama 60 megabit dolaylarında hız geliyor. Alt yapının olduğu bölgede bir tanıdıkla anlaştım, kendi adıma internet bağlatacam. Daha sonra outdoor noktadan noktaya bağlantı cihazlarıyla onun damından kendi evimin damına yansıtma yapacam. Kendi evimdeki cihazı da bir modeme bağlayıp tüm eve dağıtmayı düşünüyorum. 15 km ye kadar menzili olanlar varmış bu cihazların, 2 km de fazlasıyla iş görür gibi ama tek düşüncem arada ağaçlar evler vb var...

bahsettiğim cihazlar şu tarz

https://www.hepsiburada.com/ubiquiti-lbe-5ac-gen2-litebeam-5ac-gen2-5ghz-23dbi-ptp-erisim-noktasi-tek-anten-p-hbv00000zgivt

• freeman02 F kullanıcısına yanıt

Arada ağaç dalı bile varsa maks menzil 500 metre civarı oluyor bu cihazlarda. İki ev kesinlikle birbirini görmeli. Ben de benzer durumdayım bakalım 😅

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.