Şimdi Ara

Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
31
Favori
52.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elessar13

Pioneer VSX930 la uyumları iyi midir bu magnatların. Bilginiz var mı acaba? Bir de usb olmadan bass lar sinema için yeterli gelir mi sizce?

Pioneerla uyum konusunda sorun yok.930 kullanmadim ama 923 ile 930 ayni seridir.yani 930 923 un devamidir.sorun olmaz.usb olmadan ne demek cozemedim.sub mi demek istedin acaba.eger sub diyorsan.320a magnat subda satilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Hocam o USB yi nasıl yazdım yaw :) tablette bazen saçmalıyorum. Tabiki SUB diyecektim. İlk başta SUB olmayan bir sistem düşünüyorum. Malum apartmanda yaşıyoruz ve 2 küçük çocuk var evde. Ama sub olmadan film izlerken aynı keyfi alırmıyım emin değilim işte.
  • Hocam sub olmadan sinema olmaz sistemde hep eksiklik hissedersiniz siz sarpcore nickli arkadaşın sistemi komple alın işte herşey hazır kur kullan kablolarıda veriyor galiba hiç uğraşmadan keyif yaparsın sizin içinde başlangıç olur

• 923 satıldı.magnat set ve sub duruyor şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

923 satıldı.magnat set ve sub duruyor şimdilik.

Hocam hiç durumum yok ama sub için yine de link alsak
  • İstanbulda olsam sarpcore setini alacağım ama Ankaraya kargo işlemleri hem maliyetli hem de riskli ne yazık ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • magnat monitor supreme 202 arıyorum, satan varsa bana ulaşabilir
  • supreme set satıldı.

302a sub satışı devam ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

supreme set satıldı.

302a sub satışı devam ediyor...

302A da SATILMIŞTIR
  • Merhaba arkadaşlar, Magnat Supreme 800 Set 5.0 satılıktır. GSA elektronikten alınmış, garantisi dolmuş fakat çok nadir kullanıldığından dolayı kondisyonu sıfırdan farksızdır. Fiyat 1000 TL.dir.
  • Konu gerilemiş... Bende aranıza 102-252-800 olarak katıldım ve hoplar dan çok memnun kaldım Sony str dh550 ile sürüyorum
  • Bunlarda benim bebekler :)
     Magnat Ses Sistemleri  Kullanıcı Kulübü Magnat Ses Sistemleri  Kullanıcı Kulübü

• Merhaba. Ben de aranıza yeni katıldım. Bir haftadır Magnat hoparlör seti kullanıyorum.

Sistem ile ilgili olarak aşağıdaki konuyu açtım.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=121425947&p=1&anchorToGo=121425947#121425947

• merhaba,

ilk sayfada pelinltd yapacağımız alışverişlerde donanımhabere özel indirim yapılacağı sözü verilmiş aşağıdaki üründe bu mevcut olur mu? Ve sizce DENON AVRX2300 ile başarılı olur mu? AVR Ocak ayı gibi gelecek hoparlörleri önden temin edeyim diyorum.
    http://www.pelinltd.com.tr/Yeni-yil-ozel-fiyati-Supreme-802-202-50-sinema-sistemi,PR-255.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termomuk -- 16 Aralık 2016; 14:26:50 >
  • Ben bu seti Denon x1300w ile sürüyorum. Bununla bile gayet iyi ve yeterliyken x2300w ile daha da güzel olur.

• Kalan 2 hoparlör için ne önerirsiniz? Seti bozmadan 202 lerden 2 ad mi eklemek iyi olur.
  • 7.1 mi yapacaksınız?

• Kısmet olursa evet. Ama onun acelesi yok. İlerisi için fikir almak istemiştim konu sıcakken.
  • selamlar daha önce heco victa 702 + magnat monitor supreme 1002 kullanıyordum şimdi magnat quantum 675ler ile devam edeceğim.
     Magnat Ses Sistemleri  Kullanıcı Kulübü
  • schwarzs kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun maliyetini sorsak ayıp olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.