Şimdi Ara

Magicka 2 (Ps4 Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony, E3 konferansında Paradox Interactive ile bir işbirliği yaptıklarını ve bunun sonucunda Paradox'a bağlı her stüdyonun şu an bir exclusive oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Bunların ilki ise Magicka 2 olacak. Trailer'ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Magicka_2_PS4_Exclusive_Olarak_Duyuruldu-60461.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 10 Haziran 2014; 17:10:50 >

• Hayırlı olsun bekliyoruz.
  • Konsol Cephesinde Ps4 Özel geliyor.

Son yıllarda hem Microsoft hem de Sony cephesinde biraz ilgi toplamak için sıkça kelime oyunları görür olduk. Örneğin geçtiğimiz gece Sony konferansında PlayStation'lara özel duyurulan fakat öyle olmayan Grim Fandango bunlardan birisiydi. Bunun bir diğer örneği de Magicka 2 için yaşanmış görünüyor.

Yapılan açıklamalara göre Magicka 2 sadece PS4 için değil, PC için de piyasaya çıkacak. Oyunun E3 konferansında yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
  • Trailer çok güzel hazırlanmış,epey güldüm dün gece.Merakla bekliyoruz.
  • Titanfall ya da Dead Rising 3 pcye gelince konsol ex ne ya diyordunuz, şimdi başlığı gördüm de gülesim geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magicka 2 | PS4 | Pre-order trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Mayıs 2015; 14:39:59 >
  • Magicka 2 - Çıkış Fragmanı

• AAA Oyunlar dışındaki oyunlara para vermezdim,bu oyun alışkanlığımı kırdı.Dün alıp bi süre oynadım başlangıç olarak hoşuma gitti.Co-op meraklıları kaçırmasın oyun gayet keyifli ve zorlayıcı
  • merak ettiğim bir oyundu, geldiyse ben de bakayım. oynanış açısı ve büyüler, diablo nun şirini gibi :)
  • psn'e geldi mi? hangi psn'den kaça aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

psn'e geldi mi? hangi psn'den kaça aldınız?

pre order aldık biz tr psn den 44 tl
    endonezya,honkong daha ucuzdur şuan muhtemelen geç çıkacagı için beklemek istemedik.
  • Co-op oynarken yalnız dıkkat edılmelı düşmandan çok sana destek veren arkadaşından zarar görüyorsun :) Bölüm sonu bossları zorlayıcı ama bayıltıcı şekilde değil .
  • mükemmel bir oyun... bir arkadaşımla sürekli co-op yapıyoruz, özellikle bir alanda beklediğiniz ve düşmanların dalga dalga geldiği challenge sistemi mükemmel, ingilizcesi olanlar için çok ince espriler içeriyor, twittera vb. vurgular yapılmış :) tavsiye ediyorum 15 dolar hiçbirşey bu oyun için kesinlikle denemelisiniz =)
  • Bu oyunda coop nasıl ilerlicez. invite atamiyorum ayrıca network e de bağlanmadı diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • special edition şu anda 14,99-TL. oynamış arkadaşlardan daha fazla yorum bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.