Şimdi Ara

MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
5
Favori
14.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende hic kullanilmamis komple takim magic bullet var isteyen olursa satarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUMagu

merhaba bende yeni aldığım, magic bullet parçasını kırdım,içindeki dönen aparat nerden edinebilirim acaba? bilen varsa yardımcı olabilir mi,çokda memnundum.
  •  MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUM
    bu parçayı arıyorum.
  • magic bullet dişlisi arayan arasın makinanın üstündeki dişli ve bıçaklı aparatın üstünde bulunan dişli ve ayrıca saplı bardağı ve bıçaklı aparatıda ve silikon conta var ama bana telefondan ulaşmanız lazım.
    tel numaram 05359480332 MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUM MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUM[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1037988/74a1bede-99a7-49fd-9057-47d1949e81 MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUMe3.jpeg[/simage] MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUM

•  MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUM MAGİC BULLET YEDEK PARÇASI ARIYORUM

• Magic bullet parçası arayanlar lütfen telden ulaşın 0 535 9480332

Sadece tek slikon conta 5 tl.
    Makinanın üstündeki küçük dişli 10 tl.
    Bıçaklı aparatın altındaki lastik dişli 10 tl.
    Bıçaklı aparat dişli ve slikon conta takım olarak 25 tl.
    Sadece bardak 25 tl.

NOT : Arkadaşlar satış şekli önce nakit sonra kargo. Kargo ücreti alıcıya ait yada elden teslim. En ucuz gönderim şekli kargo şube teslimi ücretide 6.5 tl. Güven konusuna gelecek olursak şunu belirtmek isterim 2 defa başıma geldi gönderdim karşı taraf ürünü geri gönderdi ve ben kargo ücretlerini ödemek zorunda kaldım o yüzden sadece peşin ödemeli olarak yapıyorum. Ürünler gerçekten çok kalitelidir bu güne kadar hiç bir şikayet almadım. Zaten birilerine yanlış yapsaydım muhakkak burada şikayet olarak yazardı. Herkese iyi günler dilerim...

• oscardante O kullanıcısına yanıt
    MERHABA...MAGİC BULLET DLJ MODEL VE YİNE KOCHLER MAGİC BL2168 MODEL SEBZE DOĞRAYICININ ANA GÖVDE ORTASINDAKİ HAREKET EDEN PARÇAYA İHTİYACIM VAR..
  • magic bullet parçası arayanlar 535 9480332 den telefonla arayabilirsiniz izmirdeyim makinanızda bi sorun varsa arayın yardımcı olayım
  • RÜMEYSA ÇAKMAK R kullanıcısına yanıt
    telden ara sor kardeş 535 9480332
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.