Şimdi Ara

mage için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar günaydın andream için lwl 59 luk mage imle takılmak istiyorum paper olarak tabi ama takı olarak neler takmalıyım sizce mümkünse 10 gb düşük takılar söylerseniz sevinirim server dies

bu arada uniqe olarak asasımda kullandığım pp +1 var yada biladerin priestindeki ep yimi taksam pendant olarak şimdiden teşekkürler saygılar

• up pls
  • +1 pp le güzel şeyler alabilirsin yüzükolarak ruby ring dual alınabilir150 hp 15 ac veriyo küpe alman biraz zor gibi ep yi tak dual ruby ring eğer para kalırsa küpe al white silver earing almaya çalış hem ucuzudr hemde güzeldir 20 ac 5 hp 5 int veriyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ajax_mage

+1 pp le güzel şeyler alabilirsin yüzükolarak ruby ring dual alınabilir150 hp 15 ac veriyo küpe alman biraz zor gibi ep yi tak dual ruby ring eğer para kalırsa küpe al white silver earing almaya çalış hem ucuzudr hemde güzeldir 20 ac 5 hp 5 int veriyo

önerilerin için teşekkürler ve çok iyi de

1. si pp ye dokunamam asas ta bişiy kalmaz

2. bu dediğin itemler aşırı pahalı gelir bana ruby ring dual demişin

3. normal +9 takılarım olsa healt olacak dimi yoksa mp mi teşekkürler
  • full hp tak görev yüzüklerini elleme küpelerde 40 hp veriyodu sanırım bak bi +9 hpmi fazla hp arttırıyo yoksa görev takısımı ep yi kullan ama 250 hp ekliyo toplamda 20 de ac baya bi arttırıyo dayanıklılığı
  • görev takılarının hepsini sildim yer kaplıyor diye silmez olaydım ben en iyisi ep yi takıyım ring olarak da platinum ring alırım gerisini artık +10 health bulmaya çalışıcam

son kes yüzük olarak ucuz bişiyler yokmu yaw gold ring falan silver ring bunlar iş görmezmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: grafikertr

selamlar günaydın andream için lwl 59 luk mage imle takılmak istiyorum paper olarak tabi ama takı olarak neler takmalıyım sizce mümkünse 10 gb düşük takılar söylerseniz sevinirim server dies

bu arada uniqe olarak asasımda kullandığım pp +1 var yada biladerin priestindeki ep yimi taksam pendant olarak şimdiden teşekkürler saygılar

• önerilerin için teşekkürler ve çok iyi de

1. si pp ye dokunamam asas ta bişiy kalmaz

2. bu dediğin itemler aşırı pahalı gelir bana ruby ring dual demişin

3. normal +9 takılarım olsa healt olacak dimi yoksa mp mi teşekkürler
  • yemeğe gitmiştim up layım dedim başka fikri olan yokmuu
  • valla andream için mage dusunmusun bence yanlıs bi secim andreamda mage en zor kararkterlerden genelde andreamda priest ve rogueler var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.