Şimdi Ara

Mağaza içi resimle gezme için yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yapmak istediğim mağazanın belli yerlerinden çektiğim fotolar üzerine ok yerleştirip sonra da dreamweaver ile okların üzerine link verip mağaza turu düzenlemek.

Tam olarak istediğim şey, tek sayfa üzerinde tek bir resim çıkması ve oklara basılınca da diğer resimlerin linkine göre o resmin yerine gelmesi.

Anlamadığınız kısım varsa daha detaylı anlatabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

• İstediğin bu sanırım ...

http://www.360cities.net/
  • yok kardeş bu değil. Benim istediğim bildiğin resimler olcak sadece ben onların üstüne oklar koydum bastığım oklardan da benim istediğim resimlere gitcek. yani basit bi şekilde şöyle anlatayım. sayfayı açtık karşımıza bir resim geldi 2 tane ok geldi bir sağa biri sola, sola basarsak mağazada solda çekilmiş olan foto gelcek ekrana, bu foto üzerinde de oklar olcak gene ok yardımıyla diğer fotolar açılcak. bu şekilde mağazayı gezmiş olcaz.
  • oo cok kolay... asp.net ile bunu rahatca yapabilirsin. tabi sitenin asp uyumlu olmasi gerekiyor...
    diger bir cozum ise dreamweaver'dan butun resimer icin ayri sayfa hazirlayip(kopyala yapistir yapacaksin ama resim kisminda farkli resimler olacak) oklari her biri icin uygun sayfaya yonlendirebilirsin.. umarim yardimci olmusumdur
  • dediğin sistemle çok kolay ama hammalık iş yükü ağır ben tek sayfada bitirmek istiyorum işi. asp.net destekliyor hosting elinizde script varsa alabilirim
  • O siteyi incele derim oklu orneklerde var gecis efekleride cok guzel !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.