Şimdi Ara

MAG271CQP (2K 144hz Curved VA) SIFIR TR Kapalı Kutu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Monitör Türü #LED
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 8 Mayıs 2020; 21:4:0 >

• İlk olarak şunu söyleyeyim Herhangi bir derdim yok özellikle tanımadığım insanlarla merak ettim sadece iade almadılar mı diye
    İkincisi iyi monitör alacak para bende ne gezer malum piyasa sizin gibi insanlar la kaynıyor kampanyadan aldığını kar edip satacak hemde donanımhaberde
    Üçüncüsü de foruma sürekli girerim ilginç konu olmadıkça yorum atmam bu düzen sizi rahatsız edebilir bununda çözümü basit ilanı yoruma kapatmak
    Aklımdayken birşey daha sorayım cevaplarsanız sevinirim daha önceden böyle bir satış yapabildiniz mi
    Selametle sağlıcakla kalın
  • İki gün önce ürünü 2.800'den ilana koymuştunuz hocam. Daha sonra da firmaya iade ettim demiştiniz. Şimdi aynı ürün için 3.000'den ilan açmanız ne kadar etik?
    https://forum.donanimhaber.com/mag271cqp-2k-144hz-curved-va-sifir-tr-kapali-kutu-2800-kargo-dahil--142600332
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

İki gün önce ürünü 2.800'den ilana koymuştunuz hocam. Daha sonra da firmaya iade ettim demiştiniz. Şimdi aynı ürün için 3.000'den ilan açmanız ne kadar etik?
    https://forum.donanimhaber.com/mag271cqp-2k-144hz-curved-va-sifir-tr-kapali-kutu-2800-kargo-dahil--142600332
    Keyfi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Hocam kimse etikliği düşünmüyor kim kimi nasıl kazıklayacağının peşinde malesef ki :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xThe1Rewenge

Hocam kimse etikliği düşünmüyor kim kimi nasıl kazıklayacağının peşinde malesef ki :)
    Bu da keyfi. Kaziklanmak istersen 3700 e satan sitelerden alabilirsin güzel kardeşim.

• Hocam sanırım sizdeki monitör son dakikalar kalsada indirime 2799Tl güzel fiyat.
    https://www.itopya.com/msi-27-optix-mag272qp-165hz-1ms-hdmi-dp-typec-hdr-ready-wqhd-gaming-monitor/
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMCNR

Hocam sanırım sizdeki monitör son dakikalar kalsada indirime 2799Tl güzel fiyat.
    https://www.itopya.com/msi-27-optix-mag272qp-165hz-1ms-hdmi-dp-typec-hdr-ready-wqhd-gaming-monitor/
    Bu 250nit hocam parlaklığı facia
  • Firma iade mi almadı hocam korkarım bu monitör boynunuza kaldı 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: general96

Firma iade mi almadı hocam korkarım bu monitör boynunuza kaldı 🙂
    Derdiniz nedir güzel hocam? İyi monitör alacak paranız yok bu yüzden konularda mı sabahlıyorsunuz? Cidden hasta insan dolu bu forum :) Tek probleminiz benim konum resmen tüm yorumlarınız buraya..
    Kaldı ki satamasam bile (ki iadeyi etmekten vazgeçtim bu kurlarda alternatif ürün almak mantıksız ama yine de tatmin olursunuz belki diyerek yazıyorum.)
    Satamasam bile planlarım dahilinde mantıklı bir alışveriş olarak kardeşime kalır. (Ki bu da sizi ilgilendirmez, o kadar boş biri olmalısınız ki tüm yorumlarınız benim konum üzerinden ilerliyor..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 26 Nisan 2020; 0:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Bu 250nit hocam parlaklığı facia

Alıntıları Göster
    Öyle imiş hocam hayırlı satışlarınız olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMCNR

Öyle imiş hocam hayırlı satışlarınız olsun.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam, hayırlı akşamlar :)
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    İlk olarak şunu söyleyeyim Herhangi bir derdim yok özellikle tanımadığım insanlarla merak ettim sadece iade almadılar mı diye
    İkincisi iyi monitör alacak para bende ne gezer malum piyasa sizin gibi insanlar la kaynıyor kampanyadan aldığını kar edip satacak hemde donanımhaberde
    Üçüncüsü de foruma sürekli girerim ilginç konu olmadıkça yorum atmam bu düzen sizi rahatsız edebilir bununda çözümü basit ilanı yoruma kapatmak
    Aklımdayken birşey daha sorayım cevaplarsanız sevinirim daha önceden böyle bir satış yapabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: general96

İlk olarak şunu söyleyeyim Herhangi bir derdim yok özellikle tanımadığım insanlarla merak ettim sadece iade almadılar mı diye
    Yaptım güzel hocam. İndirim bulamayanlar gelip alır bu kadar basit ;)
    Başka konulara git biraz istersen hadi eywallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 26 Nisan 2020; 3:1:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Bu mesaj silindi.
    Ve hepsini geçtim gelmişler yok etik yok bilmem ne diyorlar.
    Ben bu ürünü ya da herhangi bir ürünü istediğim fiyata, istediğim zamanda, istediğim kişiye satma veya paylaşma hakkına sahibim değil mi?
    Ayda bir yapılan indirimleri görüp onları link atmalar, ürünün garantisi geçiyor kardeş falan gibi çeşit çeşit şaklabanlıklar ne kadar işsiz insan var bu memlekette gerçekten acınacak haldeler..
    İstersem 10bine ilan açarım ben bu üründen gelecek paraya muhtaç değilim, satamazsam da ölmem kaldı ki kardeşime bırakırım yazmışım hala daha yorumlara devam ediyorlar garip garip :D keyfilikten haberleri yok..

• Hocam;
    Sanirim ilani 2800 iken kaldirip 3000 e komanizi problem olarak gormuyorlar.
    Problemin sizin "geri iade ettim" diye yazip tekrar ilan acmanizin, yani yalanla bagdastirdiklarini yorumladim.
    Fiyati cok bulduklarindan sinirlenip yazdiklarini dusunmuyorum.
    Olayi nasil gordukleri hakkinda tahmini yorumlarimi yazdim. Sahsi dusuncem degil. Sonucta animam etmem
  • SIL3NC3R S kullanıcısına yanıt
    Onlara her şey problem hocam işsiz, aylak sürüsü :) iade etmekten vazgeçmiş olabilirim, kargoya gitmek zor gelmiş olabilir ve şuanda da kardeşim kullanmaya başladı zaten yani bunlara çok takılıyorsunuz buradaki referansları çek satarak yapmadık biz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 12 Mayıs 2020; 17:38:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.