Şimdi Ara

Mafyam.com Üye Alımı ve Rehber (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
0
Favori
30.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teşekkürler bakıyorum hemen.
  • Teşekkürler incelemeye başladım.
  • Hile varmı beyler bu oyunda..Varsa hiç bulaşmayalım?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Bu oyuna üye bile olmayan arkadaşlar hayatımda gördüğüm en ezik online üyelerden parayı werene adminler parayı basıo. Çok hileli oyun adamların parası sınırsız bitmeyecek derece hiç bi amacı yok sadece zaman kaybı

Mesajınızı şimdi gördüm ve oyuna başlamadan vazgeçtim.Sağolasın.
  • bende sevmedim
  • Paylaşım için teşekkürler.. Bunun gibi paylaşımlar bekliyoruz..
  • Flood yapmış gibi olucam ama sonradan farkettim kusura bakmayın. Sadece NET explover'dan oynanabiliyor, ve adresi mafyam.net olmuş bunlarıda bilgilerin arasına katarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .dgk

Flood yapmış gibi olucam ama sonradan farkettim kusura bakmayın. Sadece NET explover'dan oynanabiliyor, ve adresi mafyam.net olmuş bunlarıda bilgilerin arasına katarsan sevinirim.

internet explorede çok yavaş ya en son sürümü şimdi kim yükleyecek
  • Oyun kapanmış !
  • Saçma bir oyun crims 100 basar bence

• Mafyam.Com Online Ücretsiz Web tabanlı Multiplayer mafya oyun

Oyunumuz Yeniden Açılmıştır, Tüm Kullanıcılarımız Davetlidir.

ı

Kayıt Olmak İçin : Mafyam.Com

Mafyam.Com Açıklaması

. Mafyam, bünyesinde yüzlerce kabadayı oyuncunun racon kesmek için oynadığı bir mafya oyunu dünyasıdır.

. Ücretsiz ve program kurmadan oynanabilen multiplayer bir oyundur.

Mafyam.Com Hakkındaı

. Bir kabadayı olarak başladığınız oyunda,bir çok serüven, macera, aksiyonlar sizi bekliyor.

. Oyun içerisinde fabrika kurabilir, değişik ticaretler yaparak,büyük bir işadamı olabilir, baron olabilir, düşmanlarınızla savaşabilir, çevrenizde saygın bir baba vs. olabilirsiniz.

. Onlarca çeşit suç işleyerek güçlenin. Dövüş sporları müsabakaları organize ederek ringlerde fırtınalar estirin.

Üye Olduktan Sonra

. Oyuna başlangıç yapıp yüksek seviyelere gelmek için ilk önce üst menüdeki İCRAAT kısmındaki Görev Yap bölümündeki görevleri yapmaya başlamalısın.

. Ek olarak yine seviyeni yükseltmek için SUÇLAR kısmındaki suçları sürekli yaparak güçlü bir mafya babası olmak için adım adım ilerleyebilirsin!

. Suçlarda başlangıç olarak %0 yazabilir. Ama yaptıkça bu oran artacak ve sürekli başarılı olmaya başlayacaksın. Başarılı olmasanda seviye puanı kazanacaksın.

. Bölümlerle ilgili kısa açıklamaları bölüm isminin üstüne mouse ile gelerek veya bölümlerdeki açıklamaları okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Mafyam.Com Amaç

. Oyunda amaç, para ve mermi kazanarak güçlenmenizdir.
    . Seviye puanı sizi güçlü seviye isimlerine taşımaktadır.
    . ANAMENÜ kısmında Online Gangsterler bölümünden seviye kademelerini görebilirsiniz.
    . Suç işleyerek ve en önemlisi görevleri yaparak seviye kazanırsınız.
    . Tetikçi seviyesine geldikten sonra saldırı alabilir duruma gelirsiniz.
    . Oyunda 5 gün savaş ve 2 gün ateşkes vardır. 5 gün savaşta, SALDIRI bölümünden sığınağa girmelisiniz.
    . Düşmanlarınız sizi SALDIRI bölümündeki Dedektif Bürosundan aratarak hangi ülkedeyseniz bulmaya çalışır.
    . Eğer sığınak dışında sizi yakalarsa Saldırı Düzenle bölümünden size saldırır.
    . Siz de bu şekilde diğer oyunculara saldırı düzenlemeye çalışırsınız.
    . İlgili bölümlerde ayrıntılı bilgiler de verilmiştir.

Mafyam.com Üye Alımı ve Rehber

Mafyam.com Üye Alımı ve Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafyam16 -- 28 Haziran 2012; 11:45:50 >

• bunu oynayacagınza barafranca omerta oynayın daha iyi
  • Güzeeel. :)
  • Herkezin Zevki Bakış Açıları farklıdır , ve Ben Turk yapaımı oyunları oynamayı Daha Çok severim.
  • Arkadaşlar yeni başladım koruyucu bir aile arıyorum zamanla gelişip para yatırmayı düşünüyorum. Pm atarsanız aileye gireyim
  • Bu oyun artik yeni adresinde yeni tasarimiylawww.mafyam.gen.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.