Şimdi Ara

Mafia2 ilk bolum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oyuna basladigimda ilk bolumde kariya laf atan adami dovmeye kaltigimda beni dovuyor ve ayaga kalkamiorum neden acaba onu nasil doverim

• adamı döverken farenin tuşlarına bas adamın yumruklarından korunmak için
  • ya adam bi kodumku yere dsuyom kalkamayiyom
  • o zaman düşmemeye bak space e bastığında kendini koruyabiliyosun boşluk bulduğunda sağ klik ile saldır o sol tuşa göre daha sert vuruyor.

Bu arada Hard'ta mı oynuyosun :S
  • walla yeni iddirdim tam oraya geliyorum 1 gundur adam bi koyuyor bide kalkamiyorum normalmi?
  • yazık :) biraz cesur ol , kafa göz dal :P
  • Allah ne verdiyse
  • kolay bı bolum o bolum
  • :D BU İLK GÖREV ASLINDA O KADAR ÇABUK ÖLMESSİN AMA OYUN İCABI ORADA CANIN 1 OLUYOR BİR YUMRUK BİLE YEMEMELİSİN YANİ SONRA ONU DÖVÜNCE HAMBURGERCİYE FALAN GİDİYON YİYON SONRA EVE GİDİYON UYUYON BİR DAHADA ZOR ÖLÜYON
  • bu sorun benim pc'de de vardı hatta tek yumruk bile yemeden geçtim, sonra zencilerden araba çalma var. Orda da tek mermi yiyince öldüm.
    Ama oyunu xbox'a aldığımda böyle bi sorun yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

adamı döverken farenin tuşlarına bas adamın yumruklarından korunmak için

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalcolM-X-

ya adam bi kodumku yere dsuyom kalkamayiyom

Update yani güncelleme indir.Sorun biter.
  • İnternetten indirmişsin galiba.Oyunu sil başka biryerden yükle.Oda olmadı updatesi falan vardır.Yükle.
  • Problem orda değil promblem kesinlikle(büyük ihtimalle şu)

CANIN AZ :) cidden bende yaşadım gup gup kalp sesi geliyor yatarsan filanmı ne düzeliyor. Canını biyerde doldurman gerek. Zencilerden araba çalma bölümünde barda ecza kutusu var oradan can doldurmuştum 2-4 kurşun yidim bişicik olmadı :D
  • Karı dediğin bağyan oyunda yönettiğimiz adamın kız kardeşi. Ya da ben yanlış biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jarvi -- 9 Ağustos 2012; 17:26:57 >
  • Kelebek gibi uç arı gibi sok.
  • Oyunun İlacıyla ilgili sorun var
  • allah ne verdiyse dal
  • Sorun crackle ilgili bana da olmuştu. Yeni crack indir düzelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.