Şimdi Ara

Mafia 1 Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim gibi arayanlar farketmiştir çoğu türkçe yama güncellenmemiş sürüm. Bu yüzden bulduğum sorunsuz ve güncel mafia 1 türkçe yama dosyasını ekliyorum konuya

Uzatmadan alıntıdır buraya kopyalıyorum

Oyun Mafia 1 Mafia: The City of Lost Heaven isimli oyunun Türkçe yama yama kkurulum dosyalarını içerir.
    Mafia 1 Türkçe Yama Özellikleri
    Oyun Menü : %100
    Tüm Görevler : %100
    Diğer Altyazılar : %100

Resimler
    Mafia 1 Türkçe Yama
    Mafia 1 Türkçe Yama

İndirilen sayfa http://teknocozumler.com/mafia-1-oyunu-0-turkce-yama-mafia-the-city-of-lost-heaven/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 26 Temmuz 2018; 8:14:32 >

• Hocam Çok Sağolun bu Mod Steam Sürümü ile de uyumlumu acaba ? Bir de Kurtlar vadisi müzikleri'nin olmadığını umuyorum ama tastik ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A824516DC

Hocam Çok Sağolun bu Mod Steam Sürümü ile de uyumlumu acaba ? Bir de Kurtlar vadisi müzikleri'nin olmadığını umuyorum ama tastik ederseniz sevinirim.
    Kv konusunda fikrim yok uzun zaman once bitirip sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 8 Ağustos 2018; 20:54:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitede sorun var. Türkçe yama bağlantısı elinde olan varsa paylaşabilir mi?
    Lütfen şu içine skin, kurtlar vadisi müziği koyan ergenlerin çevirisi olmasın.
  • Harika bir yapımdı, 6 defa bitirdim.

Remake olarak gelse keşke.
  • Buradaki düzgün çalışıyor hocam. Çok aradım bende

Mafia 1 türkçe yama:http://www.teknotipi.com/mafia-1-turkce-yama-mafia-the-city-of-lost-heaven.html
  • Bu zamana kadar oynadığın en iyi oyun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.