Şimdi Ara

Mad Max Türkçe Yama Çalışması'İptal edildi' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
5
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yardımıyla arıyoruz yazacaktım, kusura bakma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani bu isi yapacak cevirmen arkadasimiza yardim edecek isten anlayan kimse yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz
  • Keşke yakın zamanda ciksa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memnuniyetle elimden geldiğince Mad Max çevirisine yardım etmek isterdim de ama bunu Google Translate üzerinden kelimeleri cümleleri ekleye çıkara düzelte düzelte tamamlayarak ilgili dil altyazıları (notepad) üzerine yerleştirerek yapmayı düşünürdüm ve de bunu geçen yıl paylaşılan Deus Ex: Mankind Divided (Oguztuncel1995 & Ferex28, 18.12.2017) dil dosyalarında denemiştim ee sonuç hüsran, deli bir hevesle başlayıp duvara çarpıp kalmak. Olmadı valla bu çeviri işleri hiç de o kadar kolay bir şey değilmiş gerçekten ömür törpüsü gibiydi kaldım öyle. Biliyorum bu denediğim çok amatörce çok acemiceydi, bir an önce Türkçe yamasına kavuşmak istediğim sevdiğim oyunlara katkı olsun diye öylesine heveslendiğim bir şeydi zaten çeviri amaçlı bundan başka bir şey de yapamazdım.

Neyse şu an için ummaktan beklemekten başka bir çare yok. Mad Max, Deus Ex Mankind Divided (hali hazırda Deus Ex: Human Revolution Türkçe yamasının DE:HR Director's Cut versiyonuna uyarlama çalışması devam ediyordu) Türkçe yamalarını sonuçlandığını görmek işallah hepimize nasip olur demekten başka çaremiz yok, bu çevirilere el atacakları bekleyeceğiz her türlü gözü yaşlı hüzünlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 27 Kasım 2018; 19:4:35 >

• Çeviri yalan oldu sanırım.😏

• oyunu 18 saat oynadım çok az kalmıştı bıraktım yama gelirse devam ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

oyunu 18 saat oynadım çok az kalmıştı bıraktım yama gelirse devam ederim :)
    Ömer abi ile konuştum da şöyle dedi. Kısaca "Bazı dosyalarda sıkıntı var. Arşiv içinde arşiv onun içinde şifrelenmiş dil dosyası var."

Şuanda Türkçe Yama yapılamıyor. Bence oynamaya devam et.

• Tesekurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu çok bitirdim artık nerede ne diyorlar onu bile biliyorum
  • sonu gelmeyen hikayelere dönmez umarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade_1905

sonu gelmeyen hikayelere dönmez umarız
    Öyle oldu zaten
  • bu oyun arc tool mu eksik bende bu oyunun tool var kazayla buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 8 Şubat 2019; 3:19:45 >
  • Tool sorunu tamamen çözülürse çevirmeye hevesli bir arkadaşa oyunu hediye edeceğim. Bu da bizim yardımımız olsun. Yeter ki ilerleme sağlansın artık.
  • Ben ümidi kestim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkat ya ceviri yapmak isteyen arkadaslar var niye bu oyunu cevirmiyorlar anlamadim insallah kisa zamanda biri el atar

• Çeviri kendi adıma iptal edilmiştir. Şahsi bilgisayarım aşırı voltaj yüzünden aralık başına yanmıştı, 2 gün önce yeni sistem aldım ve çeviri dosyalarını yedeklemediğim için emeklerim boşa gitti. %65 kadarı tamamlanmıştı artık hevesim yok çevirmek isteyenlere kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerboz54

Çeviri kendi adıma iptal edilmiştir. Şahsi bilgisayarım aşırı voltaj yüzünden aralık başına yanmıştı, 2 gün önce yeni sistem aldım ve çeviri dosyalarını yedeklemediğim için emeklerim boşa gitti. %65 kadarı tamamlanmıştı artık hevesim yok çevirmek isteyenlere kolay gelsin.
    Harddisk i kurtaramadınız mı ? %65 lik kısım az buz değil. Tool konusunda destek sağlarsanız bize, çeviriyi yapacak kişiler buluruz belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Harddisk i kurtaramadınız mı ? %65 lik kısım az buz değil. Tool konusunda destek sağlarsanız bize, çeviriyi yapacak kişiler buluruz belki.

Alıntıları Göster
    Tool sahibi değilim buradaki arkadaşlar çevirirsem tool için bana yardımcı olacaklarını belirtmişlerdi bi umut dedim olmadı. Önce ekip arkadaşım gitti sonra pc gitti açıkçası anlamadım aksilikler nasıl bu denli büyüdü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.