Şimdi Ara

MAD MAX Performans testi 'GTX 950 ile oyun deneyimi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mesut hocam çok güzel de ilk tanıtım videosu yeni değil ki 980x strix li video bu neyse fark etmedik sayın

• Oyun çok güzel olmuş yalnız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben devrimsel bir dinamik yakalayamadım açıkcası oyunda kopyalanmış çok unsur var gibi geldi , biraz RAGE biraz borderland havası eklenip 3d person olarak bir dünya inşa edilmiş ya da var olan bir dinamik tekrar güncellenilmiş adamların 3d kitaplıklarından. , yapmayın bu kadar büyütülecek bir oyun değil açıkcası Grafik + Optimizasyon başarılı tamam konu da güzel ama size de biraz hazırcılık kokusu gelmiyormu ? bu oyunun aynı motoru zaten Just cause 3 de değil mi ? ben burda çok büyük bir rant çabası gördüm açıkcası. Filmlerin oyunlarını oldum olası sevmemişimdir (Matrix Path of Neo hariç tabiki ki o hem çizgi roman hemde film uyarlamasıydı),ama oyunların flimleri... batırmasalar eğer arada sağlam bir yönetmenle çok güzel olabiliyor. Katamıyorlar üzerine bir şey çünkü texture dosyalarının boyutunu büyütüp görselliğe abanmakla güzel oyun yapıldığı görüşüne varıyor artık firmalar, hal bu ki efsane diyebileceğimiz oyunlar hep o bir zamanlar bize o gerilimi yaşatan scriptleriyle temasıyla hep bize orjinali yaşatan oyunlar değilmiydi ? Diyeceğim o ki eğer bu tarz oyunların hayranıysanız Fallout 4 ü bekleyin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.