Şimdi Ara

macbook pro sıfırdan kurulum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimdeki macbook pro late 2008 bilgisayarımın harddiski maalesef ölmüştür. ben elimdeki eski windows xp yüklü çalışan harddiskimi normal bir şekilde monte ettim fakat mac os yüklemek istediğim zaman bir türlü yüklemeyi başaramadım. macbook tan çıkardığım mac os yüklü harddiski taktığım zaman bilgisayar yüklemeye çalışıyor ama gerisi gelmiyor. xp yüklü harddsiki taktığım zaman bilgisayar açılıyor masaüstünü görebiliyorum ama bu defada klavye ve maus kullanamıyorum. bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmı? nasıl bir yol izlemem lazım. mac os yüklemek istiyorum ama olmuyor.ne yapmam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nanashi

arkadaşlar elimdeki macbook pro late 2008 bilgisayarımın harddiski maalesef ölmüştür. ben elimdeki eski windows xp yüklü çalışan harddiskimi normal bir şekilde monte ettim fakat mac os yüklemek istediğim zaman bir türlü yüklemeyi başaramadım. macbook tan çıkardığım mac os yüklü harddiski taktığım zaman bilgisayar yüklemeye çalışıyor ama gerisi gelmiyor. xp yüklü harddsiki taktığım zaman bilgisayar açılıyor masaüstünü görebiliyorum ama bu defada klavye ve maus kullanamıyorum. bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmı? nasıl bir yol izlemem lazım. mac os yüklemek istiyorum ama olmuyor.ne yapmam lazım.

öncelikle harddiskini macos journaled şeklinde formatlaman gerek.
  • Aynısı bende de var. HDD öldükten sonra sdd taktım canavar oldu Bilgine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.