Şimdi Ara

MACBOOK PRO 2019 TOUCHBAR TERTEMİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 MACBOOK PRO 2019 TOUCHBAR TERTEMİZ
    Selamlar, ürün de tek çizik dahil yoktur. Kısacası 0 gibi cihazdır. EYLÜL 2021’e kadar garantisi devam ediyor. Türkiyeden alındı, faturası mevcut değildir. Kutusu ve kutu içeriği eksiksiz duruyor. 9000? istiyorum. Fiyat sondur. İndirim talep etmeyiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 9000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 21 Eylül 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 128GB mı bu alet? Bir de 10 küsür bin liralık bir cihazın faturayı saklamayacak kadar zenginlik çenemi yoruyor :)
  • Macbook serisinin klasik sorunlarindandir SSD yetersizliği. 256 GB a gecmek isteyince bile ciddi bir fiyat farki çıkıyor. 2. Olarak faturası aldığım arkadaşta da mevcut değildi. Sorun etmedim garantisi sistem de gözüküyor zaten. Yani kısacası muhtemelen siz benden daha zenginsinizdir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sifirini pt den 400 tl fazla ucrete alabiliyoruz sanirim,fiyatiniz baya fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belirttiginiz sitede ilani gördüm ama sitenin akibeti hakkinda bilgim yok. İlginc bir sekilde sadece orada ucuz diger sitelerde 10 bin ₺ nin üzerinde fiyatlar. Tercih sizin tabi ki oradan alabilirsiniz.

• qral623 Q kullanıcısına yanıt
    Site gayet güvenilir, eğitim indirimiyle daha ucuz bu cihaz. 2. el sıfırından pahalı bir şekilde satamazsınız bence indirin fiyatı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.