Şimdi Ara

MacBook MB403LL/A (2 GB) 2.4 Ghz (macbook seçimi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hazir gelmisken alsana . o fiyata cok satiyorlar ya kalmaz falan ellerinde . birde verdigi 3 yil garantisi ne garantisidir ? siz bayagi hasir nesirsiniz bu arkadaslarla . onlar fatura kesince bilkomun 3 yil garantisinden faydalanabiliyormuyuz? yada 3 yil garantinin arkasinda kim var ? bu arkadaslarmi teknik servis veriyor?

quote:

Orjinalden alıntı: dreampowder

gün itibariyle ellerinde var ve dikkatli okusaydin türkiye fiyati 1850 dolar değil 1850 YTL. kdv dahil. yani 1504$ kdvli fiyatı. kdvsiz hali 1274$.

şimdi 1099 dolar olana bakalım: 1099 dolar + %8 tax = 1186 dolar. türçe klavye: yaklaşık 100 dolar eder sana 1286 dolar. ,

1274 - 1286 = -12 dolar fark. birde bun üstüne türkiyeden almadğın için 3 yıl yerine 1 yıl garantin oluyor. ve şu anda telefon ettiler stoklarında var.

EVET BUNA MANTIKLI DİYORUM.

• quote:

Orjinalden alıntı: tbederli

arkadaşlar ben şu an kubadayım işim dolayısıyla
    macbook internetten alacağım yerler varmı
    heman-- -a l-s a t
    karkayalar v.s ?

Sen de tam yerindeymişsin bir de ABD'den sipariş vermek istiyorsun Küba'ya...

Yanlız senden benim bir siparişim olabilir... Bir kutu Havana porusu istiyorum ama oradaki fiyatlar hakkında bir bilgim yok... Yardımcı olabilir misin?...
  • apple.com dan CUBA ya ship yaptirabilirsin yanilmiyorsam . yaptiramazsan ulas bana tam olarak lazim olan model ile. US den ship yaparim ben .. elimde hemen hemen tum modeller mevcut US de.

quote:

Orjinalden alıntı: tbederli

arkadaşlar ben şu an kubadayım işim dolayısıyla
    macbook internetten alacağım yerler varmı
    heman-- -a l-s a t
    karkayalar v.s ?

• Hayırsever bir arkadaşım da eğer 2.4 macbook varsa bana leopard dvd lerini kopyalıyıp gönderebilirmi acaba? Banada bir yakınım Amerikdan hediye olarak getirdi ama sağolsun Leopard dvd lerini kaybetmiş...Bilkom la görüştüm aynı seri bir cihazın dvd lerini kopyalayabilir ve kullanabilirsiniz dedi.Umarım yardımcı olucak bir arkadaş vardır.Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ImmoRtaLity

Hayırsever bir arkadaşım da eğer 2.4 macbook varsa bana leopard dvd lerini kopyalıyıp gönderebilirmi acaba? Banada bir yakınım Amerikdan hediye olarak getirdi ama sağolsun Leopard dvd lerini kaybetmiş...Bilkom la görüştüm aynı seri bir cihazın dvd lerini kopyalayabilir ve kullanabilirsiniz dedi.Umarım yardımcı olucak bir arkadaş vardır.Saygılar...

Aslında Bilkom'un elinde vardır ama yurtdışından getirdiğiniz için ayak sürüyorlar. Macbook'unuzun faturası var mı? Eğer faturası varsa size o sistem DVDlerini vermelerini daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Bunun dışında önerim, madem size Bilkom başkasının Macbook'unun DVDlerini kopyalamanızı söylemiş (ki bu önerdikleri de aslında yasal olmayan bişey) o zaman siz de direk internette bir Leopard disk imajı (DMG) indirin ve çift katmanlı bir DVD'ye yazıp ya da harici bir diske kaydedip, sisteminizi oradan kurun...

Ama bundan önce bir kes daha Bilkom'u telefonla arayıp tekrar sorun. Sistem DVDlerinizi kaybettiğinizi söyleyin, Macbook'unuzun modelini söyleyin. Telefon numarası aşağıdaki linkte:

http://destek.apple.com.tr/cgi-bin/WebObjects/appleDestekTR.woa/

Bu sefer de yardımcı olmaz ve yeni Leopard işletim sistemi satmaya çalışırlarsa, o zaman yukarıda dediğim yöntemden başka çare bırakmıyorlar size...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.