Şimdi Ara

macbook air hiç tepki vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar geçenlerde macbook air i acma kapama tuşuna basarak zorla kapattım kapanırken fan cok aşırı calıstı bir kaç dakika sonra kapandı 1-2 gün sonra açmaya calıstım hiç tepki vermiyor
    şarja taktım yine aynı ctr commad p+r buyun kombinasyonları yaptım yine tepki yok sonra vidalarına söküp batarya soketini cıkardım tekrar denedim yine tepkisiz durup dururken neden böyle bisey yapar
    sanırım hardware sorunu var 4-5 senelik cihaz sonucta son olarak antalyada gösterebilecegim bi yer varmı acaba ?

• NVRAM/PRAM resetlemişsiniz ama çözüme kavuşmamış peki SMC Resetlediniz mi ?
  • evt sanırım yaptım ama hic bir sekilde tepki vermedi sabah 24 acma tusuna bastım tam acılır gibi beyaz ekran gelir gibi oldu sonra pat kesildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

evt sanırım yaptım ama hic bir sekilde tepki vermedi sabah 24 acma tusuna bastım tam acılır gibi beyaz ekran gelir gibi oldu sonra pat kesildi

Mac'inizi kapatın.
    MagSafe veya USB-C güç adaptörünü bilgisayarınızdan çıkarın.
    Yerleşik klavyeyi kullanıp klavyenin sol tarafındaki Shift-Control-Option tuşlarına ve güç düğmesine aynı anda basın. Bu tuşları ve güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.
    Tüm tuşları serbest bırakın.
    Güç adaptörünü yeniden takın.
    Mac'inizi açmak için tekrar güç düğmesine basın.
  • Hocam açıldı mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanımhaber kullanıcısı kullanıcısına yanıt
    hayır acılmadı hocam
  • Hiç tepki vermezken biraz önce feci bi fan sesi gelmeye başladı ama ekranda yine bişey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.