Şimdi Ara

Maç skoru tahmininden para kaldırmak! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
0
Favori
25.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yatıracak 680 i olanlar bile bu riski göze alamayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen ben mislideki kupon kaydetme ile 1 ay deneyeceğim, eğer getirili görürsem oynarım,
    2-2 olmayacak skor değil ama 95,000 TL kazandırmış abi şuna bak :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorty

sistemin riskli olduğu zaten ortada. 680 tl verip oynamak kolay değil bu sistemi. hatta ben bu kuponu oynasaydım kafayı duvarlara vuruyordum şimdi. çünkü ben tüm maçlara 4-0 dedim ve 2 maç 4-0 bitti, 3 maçta 4-1 bitti. eğer o maçlardan biri daha 4-0 bitseydi ne olacaktı. 200-300 bin civarında para edecekti. ben bu sistemi şimdilik oynayıp sadece kaydedicem. ama eğer en az 2 maç tutmaya devam ederse oynamayı bile düşünüyorum.

Bu kupondan kazancın nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

yatıracak 680 i olanlar bile bu riski göze alamayabilir.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLast1

quote:

sistemin riskli olduğu zaten ortada. 680 tl verip oynamak kolay değil bu sistemi. hatta ben bu kuponu oynasaydım kafayı duvarlara vuruyordum şimdi. çünkü ben tüm maçlara 4-0 dedim ve 2 maç 4-0 bitti, 3 maçta 4-1 bitti. eğer o maçlardan biri daha 4-0 bitseydi ne olacaktı. 200-300 bin civarında para edecekti. ben bu sistemi şimdilik oynayıp sadece kaydedicem. ama eğer en az 2 maç tutmaya devam ederse oynamayı bile düşünüyorum.

Bu kupondan kazancın nedir hocam?

oynamadığım için bir kazancım yok. eğer oynasaydım. 680 tl tutuyordu kupon, kazancıda 55.00*65.00=3575 tl oluyordu.

• anladım bende oynadınız sandım.. yanlız şöyle birşey var tahminleri salladınız tamamen sanırım skor olarak degil takım olarakada yani takip eden birinin köln ün 4-0 yapamıyacagını %100 bilir özellikle alman ligi macları var birsürü dikkat ederseniz 10 macta 8i kg var olarak bitiyor zaten onlar icinde aramaya degmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

Şahsen ben mislideki kupon kaydetme ile 1 ay deneyeceğim, eğer getirili görürsem oynarım,
    2-2 olmayacak skor değil ama 95,000 TL kazandırmış abi şuna bak :D:D

2-2 fazla kazandırmayabilir. oranı en fazla 20 liradır. ancak 4-0 4-1 4-2 oranları iyidir.
  • walla ben sizin yazdığınız oranlar üzerinden gittim 20-55-55 şeklinde 3 tane tutmuş.
  • quote:

walla ben sizin yazdığınız oranlar üzerinden gittim 20-55-55 şeklinde 3 tane tutmuş.

oranlar 4-0 'ın oranları.
  • kaç para yatırmak lazım ki bunun için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K2Co3

kaç para yatırmak lazım ki bunun için ?

680 tl ütopya bu
  • quote:

quote:

walla ben sizin yazdığınız oranlar üzerinden gittim 20-55-55 şeklinde 3 tane tutmuş.

oranlar 4-0 'ın oranları.

doğru ya,,,kafam nereye gittiyse
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K2Co3

kaç para yatırmak lazım ki bunun için ?

680 tl ütopya bu

yok ben almim
  • quote:

son zamanlarda bakıyorum da hiç bir şey tutturamıyorum, tutturamıyoruz. tutturanlar da çok yüksek miktarlar alamıyorlar. bir de bildiğimizi iddia ediyoruz. takımları tanıyoruz, cezalılara bakıyoruz, aralarında oynadıkları son 15-20 yılın maçlarına bakıyoruz ama fayda etmiyor. sıfıra sıfır elde var sıfır.

iddaa programı ilk yayınlandığı zaman skorlarına oynadım öylesine. tabi ki yatırmadım sadece kaydettim bakalım ne olacak diye. 16 maç oynadım sistem 2-3 dedim. 680 tl tuttu. tüm maçlara sabit bir skor yazayım dedim. 4-0 yazdım. skoru tamamen salladım ama. 5-0 da olabilirdi 4-1 de 4-2 .... iki tane maç 4-0 bitti ve tuttu. istanbul bb-antalya (55.00 oranı) ve West Brom - Sunderland (65.00 oranı). keşke yatırsaydım diyemiycem çünkü dediğim gibi tamamen sallamasyon skorlar yazdım. eğer maç sonuçlarını 4-0 değilde 4-1 yazmış olsaydım Siena - Palermo, Atalanta - Roma, Stuttgart - Freiburg maçları 4-1 bitti. düşünsenize 100*100*40=400.000 tl almamak içten değil.

Maç skoru tahmininden para kaldırmak!

şimdilik takipteyim bu maç skorlarını. her hafta da tahmini bir skor yazıp buraya koyacam kuponları bakalım ne olacak.

Cidden çok akıllıca tutsa 10-20-30 da değil 3 milyar borumu

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

yatıracak 680 i olanlar bile bu riski göze alamayabilir.

Güzel söylemiş arkadaş. 2 maç tutması zaten tamamen şans. Çünkü 4-0 gibi bir skorun gelme ihtimali baya düşüktür. 1-0 2-1 3-1 falan oynanır ama onunda getirisi az olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spear

quote:

son zamanlarda bakıyorum da hiç bir şey tutturamıyorum, tutturamıyoruz. tutturanlar da çok yüksek miktarlar alamıyorlar. bir de bildiğimizi iddia ediyoruz. takımları tanıyoruz, cezalılara bakıyoruz, aralarında oynadıkları son 15-20 yılın maçlarına bakıyoruz ama fayda etmiyor. sıfıra sıfır elde var sıfır.

iddaa programı ilk yayınlandığı zaman skorlarına oynadım öylesine. tabi ki yatırmadım sadece kaydettim bakalım ne olacak diye. 16 maç oynadım sistem 2-3 dedim. 680 tl tuttu. tüm maçlara sabit bir skor yazayım dedim. 4-0 yazdım. skoru tamamen salladım ama. 5-0 da olabilirdi 4-1 de 4-2 .... iki tane maç 4-0 bitti ve tuttu. istanbul bb-antalya (55.00 oranı) ve West Brom - Sunderland (65.00 oranı). keşke yatırsaydım diyemiycem çünkü dediğim gibi tamamen sallamasyon skorlar yazdım. eğer maç sonuçlarını 4-0 değilde 4-1 yazmış olsaydım Siena - Palermo, Atalanta - Roma, Stuttgart - Freiburg maçları 4-1 bitti. düşünsenize 100*100*40=400.000 tl almamak içten değil.

şimdilik takipteyim bu maç skorlarını. her hafta da tahmini bir skor yazıp buraya koyacam kuponları bakalım ne olacak.

yahu laf olsun diye yazmıyormusunuz insan cevap vemreden duramıyor bu sistemde 10da1 kere tutma sansı bile az 5 kere oynadınmı 3bin tl harcamıs oluon ona dikkat ediomusun?

• quote:

quote:

quote:

yahu laf olsun diye yazmıyormusunuz insan cevap vemreden duramıyor bu sistemde 10da1 kere tutma sansı bile az 5 kere oynadınmı 3bin tl harcamıs oluon ona dikkat ediomusun?

Azdır abicim.Maç skor tahmini yapmış şansına tutmuş oda.Skor tahmini tamamen şans zaten.Ya 1 gol atsalardıda 4-1 bitseydi.O zaman yatardı işte :)
    İyi taktik fakat şans olacak.

• Bunu tuttaracak şans hayatımızda olsaydı pee
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Azdır abicim.Maç skor tahmini yapmış şansına tutmuş oda.Skor tahmini tamamen şans zaten.Ya 1 gol atsalardıda 4-1 bitseydi.O zaman yatardı işte :)
    İyi taktik fakat şans olacak.

Birşeyin iyi taktik olması icin 10kere oynadıgında 7 kere gelmesi lazım o yuzden bu tatik falan degil. Sadece bir deneme zaten victortyde oynamamıs sadece denemiş. 700tl at bakalım ondan sonra gel yaz buraya iyi tatikmi Geçiniz.

• ben iyi taktik filan demedim. ancak takip edeceğim skor tahminlerini. şimdilik para yatırmayı düşünmüyorum. ama eğer böyle devam ederse neden olmasın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.