Şimdi Ara

Mac pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar ben After Effects premıere edıus vs programlarla uğraşıyorum 2500k hd6850 ssd PC sistem kullanıyor buda beni render alırken kasıyor quadro 2000 almayı düşünüyorum acaba render da değişiklik olurmu yada maximun 3000-3500 bütçe ile Mac almayı düşünüyorum acaba 1600 tllik i5 mac mini 2500k nın verdiği performansın üstünde bir performas verirmi yada 2500-3000 tllik bir İMac Daha iyi bir performans verirmi yada 3000-3500 tllik bir Macpro 1,5gb ram ile 256mb ekran kartı 1.8ghz işlemci ile bir performas verirmi özellikle macpro parça özellikleri çok çok düşük oldukları halde fiyat çok çok pahalı bana tavsiye edebileceğiniz montaj yaparken beni kasmıyacak 3000-3500 tllik bir mac sistem varsa lütfen bana yardımcı olun herkese teşekkürler.

• 3000 3500 liraya MacPro var mı ki?
  • ikinci eller satılıyor o fiyata ama dd2 800mhz 1.8ghz 256mb ekran kart sizce değermi
  • Sizin 1.8 GHZ işlemcisi var dediğiniz makine Power Mac G5 June 2004 olmasın? Eğer işlemcisi G5 ise kesinlikle almayın onlar çok eski makineler. Onu almak yerine sıfır Imac alın.
  • Bence senin sorunun ram in az olması şöyle 16 gb yapıp quadro 2000 alırsan sorunun çözülecek gibi
  • silndi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velocyraptor -- 28 Eylül 2012; 3:07:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wacc

acaba benim için yorumlarmısınız
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-apple-macpro-macpro-mac-pro-3-0-quad-core-cekirdek-xeon-5100-wo-100392788/detay

ekran kartı çok eski , ram az.bu fiyata sakın bu cihazı alma.o kadar paran varsa özellikleri daha yüksek Macbook Pro veya MacPro veya Mac Mini cihazları alabilirsin.

• herkese teşekkürler peki mac parça toplamanın bir yolu varmı mevcut PC de iatkos l2 lion 7.5 yüklü ama gerçek bir mac havası yok örn final cut ile çalışma yaptığımda pentıum 4 gibi bir hava var eknan arayüz yazıları tam net değil vs
  • arkadaşlar bu intel 771 pin çok eski bir pinmi iyi işlemcileri varmı xeon 6 core 771 pin işlemciler var gayet ucuz acaba performasları nasıl genelde yeni mac pro lar 1366 pinli işlemciler kullanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.