Şimdi Ara

Mac Os x 10.5.6 Ethetnet problemi marvell yukon 88E8053

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mac os x 10.5.6 kurulu oaln bilgisayarımda etherneti gösteremiyorum Anakart Asus P5ld2 deluxe chipset driverını bütün gün aradım bir türlü bulamamdım sonra marvell yukon 88E8053 PCI-E Gigabit Ethernet olan ethernet driverını da bulamadım mac os x için olan video edit programı ve quictime programlarımda şu hata ile karşılaştım Backtrace not available unknown thread crashed with x86 thread state (32-bit)
    .......
    Binary images description not available
    arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

• http://rs36.rapidshare.com/files/3620101/IONetworkingFamily.kext.sitx

üstteki kext dosyasını bi denermisiniz. ** yerlere r a p i d s h a r e .c o m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeAr -- 27 Temmuz 2009; 3:52:17 >
  • kext helper ile yüklemeye çalıştım ama mac os x te henüz çok yeni olduğum için başamadım. Bilgisayarımı yükseltmek istiyordum zaten konfigirasyonda bir öneriniz olabilir mi Asus Rampage 2 gene x 58 1366 soket anakart core I7 920 2.66 ghz 8 mb l3 cache ve 3x 1gb ddr3 1600 mhz ram almayı düşünüyorum ekran kartı ati hd 3800 bu sistemi oluştursam mac os x yükleme de sorun yaşarmıyım sizce ICH 10 kullanıyor anakart mesala ya da sizin öneriniz nelerdir. Tabii birde ekonomik yönü var 1200 tl yi bulan bu konfigirasyon beni biraz zorlayacak onun için daha üst seviyelere çıkamıyacam
  • http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.5.6 kext yuklemek için osx86tool'u deneyin.
  • OSx86 tools ta install kexts te IONetworkingFamily.kext.zip dosyasını kabul etmiyor zip dosyasıdır açınca kabul eder diye uğratım ama bir türlü olmadı. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Asus P6T yi yüklemişler gördüm ilginize tekrar teşekkür ederim.
  • Ethernet karı için yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • ipc kurulumundan etherneti gösterip kurulum yaptım olmadı 8139 ethernet kartı taktım soru çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.