Şimdi Ara

Mac bilgisayar ile unity hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Bu bilgisayarlar God Of War gibi oyunlar geliştirmeyecek isen gereksiz. Günün sonunda çöp bir bilgisayarla bile işini görebilirsin. Unity için 10-20 kişilik küçük bir ekibe bile bu sistem fazla ve gereksiz. 5-10 bin TL bandında bilgisayarlar gayet işini görüp, üstüne oyun gibi işler içinde kullanabilir.

Alıntıları Göster
    elbette. Ben ucurumu gostermek icin sectim. HAtta faresi 2k monitoru 10k bunun. Yani mac isimi gorur mu demek icinonce hangi mac onu secmek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Yakında bu özellikte bilgisayar toplarım dedim, hemen yarın toplarım demedim. 20'de bir fiyat temsili olarak. 15'te 1, hadi 10'da 1 olsun. DDR5 cıktıktan bir süre sonra buna yakın özellikle bilgisayarı 10'da 1 fiyata toplarım.

Alıntıları Göster
    ddr 5 ile ilgisi yok. workstation fiyatlari zaten bu kadar. mac pro ev kullanicisi bilgisayarindan cok farkli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 20 Temmuz 2020; 12:15:11 >
  • Mac Pro yaparım demedim. Bilgisayar yaparım dedim.
    DDR5 ile cok ilgisi var. DDR5 te tek modül 128GB olabiliyor. DDR4 'te tek modül max 32GB.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mac Pro yaparım demedim. Bilgisayar yaparım dedim.
    DDR5 ile cok ilgisi var. DDR5 te tek modül 128GB olabiliyor. DDR4 'te tek modül max 32GB.
    Yahu yukarda ne yazdigini bir oku. Mac pro fiyatini atmis sen de bu fiyatin 20 de 1 ine buna benzer bilgisayar toplarim demissin.

Ben de diyorum ki buna benzer dedigin workstation makinasi. Workstation pc fiyatlari da bu civarda zaten.

Evinde kullandigin cihaz buna benzer olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 20 Temmuz 2020; 12:59:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mac Pro yaparım demedim. Bilgisayar yaparım dedim.
    Yapamıyorsun çünkü bunlar iş bilgisayarıdır. Evinde oyun oynadığın bilgisayarlara benzemiyorlar. Bu bilgisayarlar iş için özel olarak üretilen bilgisayarlar.
  • 2019 macbook air 'e geçen unity yükledim ve hazır 2d projelerden birini açayım dedim. açması dakikalar sürdü. oynarken grafikler geç yükleniyordu takılmalar oluyordu. ha o kadar komplike şeyler yapabiliyor muyum? tabiki hayır. ama makina bana çok yavaş geldi. bir gün fırsatım olursa güncel bir macbook pro ile de deniyeceğim.

• ben MacBook Pro 2016 kullanıyorum, şuana kadar donma yaşamadım ama laptop çok ısınıyor ve şarjı çabuk bitiyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.