Şimdi Ara

Mac açılmıyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, İkinci el bir macbook sahibi oldum cihazı açıyorum ekranda sadece klasör üzeri bir soru işareti çıkıp öylece kalıyor. Çeşitli kombinasyonlar deniyorum işte açılırken güç tuşuna basılı tutup cmd+r yada s yada d gibi internette yazan formülleri denediğimde ise bir şifre ekranı çıkıyor hiç bir şekilde kullanamıyorum buna nasıl format atarım yada nasıl kullanılır hale getirebilirim yada yönlendirebileceğiniz bir yer varmıdır eğerki dışarıda yaptırmak gerekirse bu sorunu ne kadara çözerler şimdiden teşekkürler buarada model numarası A1278

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colombo983 -- 29 Kasım 2017; 10:22:50 >

• Merhaba. Hayırlı olsun. Cihazı aldığınızda denemediniz mi? Yoksa çalışıyordu da sonra mı böyle oldu? Yani ne oldu da böyle oldu, o kısım önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılmamasının sebebi büyük ihtimalle işletim sistemi yüklü değil ya da bozulmuştur. Öncelikle cihazın modelin yazarsan daha yardımcı olur, örneğin Mac OS 10 .7 öncesi işletim sistemi ile gelen bir Macbook ise internet'ten işletim sistemi indirip USB beleğe yazarak kurabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 28 Kasım 2017; 16:20:44 >
  • burhanaks B kullanıcısına yanıt
    yok aldığımdada böyleydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Açılmamasının sebebi büyük ihtimalle işletim sistemi yüklü değil ya da bozulmuştur. Öncelikle cihazın modelin yazarsan daha yardımcı olur, örneğin Mac OS 10 .7 öncesi işletim sistemi ile gelen bir Macbook ise internet'ten işletim sistemi indirip USB beleğe yazarak kurabilirsin

öncelikle teşekkürler cevap için bilgisayardan anlayan bir arkadaşa gösterdim yazılım yüklenmesi lazımmış bana öyle dedi burdaki deneyimli arkadaşlar kesin bilirler diye sizlere sorayım dedim ne yapacağız cihazın modelini nasıl söyleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombo983

quote:

Açılmamasının sebebi büyük ihtimalle işletim sistemi yüklü değil ya da bozulmuştur. Öncelikle cihazın modelin yazarsan daha yardımcı olur, örneğin Mac OS 10 .7 öncesi işletim sistemi ile gelen bir Macbook ise internet'ten işletim sistemi indirip USB beleğe yazarak kurabilirsin

öncelikle teşekkürler cevap için bilgisayardan anlayan bir arkadaşa gösterdim yazılım yüklenmesi lazımmış bana öyle dedi burdaki deneyimli arkadaşlar kesin bilirler diye sizlere sorayım dedim ne yapacağız cihazın modelini nasıl söyleyebilirim

Cihazın altında yazılar var orada yazar, resimdeki gibi.

Mac açılmıyor yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 28 Kasım 2017; 23:0:3 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: colombo983

quote:

Cihazın altında yazılar var orada yazar, resimdeki gibi.
    Mac açılmıyor yardımMac açılmıyor yardım

cihaz şu an işyerimde yarın sabah size yada buraya yazarım

• quote:

model numarası A1278
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.