Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.901
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eleştiriler gelmedi henüz, sakin. 5 Ağustos'ta belli olur her şey.
  • Kim ne derse desin ben bu filmden ümitliyim.
  • Ayer normalde ekipte King Shark olsun istiyormuş ama tamamen CGI'dan oluşan bir karakter hem içine sinmediği hem de çok uğraş isteyeceği için yerine Killer Croc'u koymuş.
  • SS inşallah çok güzel olmuştur filmin Soundtrack'i o kadar güzel ki Çok Kaliteli seçmişler birkaç şarkıyı da özel hazırlamışlar ama anlatamam dinlemeniz lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komedi denebilir ama bi Deadpool kadar eğlendirecek bir film olacağını sanmıyorum
  • BehzatC. kullanıcısına yanıt
    deadpool da hiç eglenmemiştim ve sevmemiştim.
  • Nicholson, joker için biçilmiş muhteşem bir kaftandı. Mimikler ve yüz yapısı olarak daha iyisini hala görmedim.
  • O zaman bu tarz komedi ağırlıklı filmleri sevmiyorsunuz hocam , bu tarz filmler aslında sinemaseverler için değilde aha çok çizgiroman sevenler için yapılıyo yada bu tarz çizgi roman karakterlerine özellikle ilgisi olan kişiler izlerken size kusurlu gelen yada sizi etkilemeyen şeyleri görmezden gelebiliyo yada fark edemeyebiliyo , ama çizgiromanını okuduğumuz yada çocuklukta çizgi filmlerde bizi heyecanlandıran karakterleri sinemada tekrar görmek bizim için farklı bi tat veriyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BehzatC.

Komedi denebilir ama bi Deadpool kadar eğlendirecek bir film olacağını sanmıyorum

Deadpoolda eğlenen biri her filmde eglenebilir drama bile. 6yas grubu espiriler.

Deadpool pc oyunu oyna filminden cok daha komikdi. Deadpool cok beklentili cikan vasat bir filmdi bence.

• Bence balon bi film..

• Bu kızın yaptığı cosplaylar 10 numara oluyor ya.

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

https://www.instagram.com/mirandahedman/?ref=badge

• BehzatC. kullanıcısına yanıt
    batman serisini cok seviyorum animated serisi cok iyiydi. filmlerini takip ediyorum ama süpermanin filmlerini başarısız buldugumdan mesela sogudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Suicide Squad incelemerine koyulan ambargo 2 Ağustos 19:00'da kalkacak.

Sali günü burası savaş alanına dönecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten hiçbir zaman çizgi romanlardan yada oyunlardan aldığımız hazzı alacağımız filmler çıkmayacağını düşündüğüm için zaten ben böyle filmlere giderken büyük beklentilerle gitmediğim için kendimce yeterli geliyor bana . Bu tarz filmler çıkmadan tabi insanlar çok abarttığı için insanların beklentilerinin çok altında kaldığı konusunda hemfikiriz , ama ben çizgi romanlarına baktığım zaman zaten kurguyu o kadar muhteşem işlenemeyeceğini tahmin ediyorum , bence sizde bu filmlere gelen büyük beklentilere aldırmayın 5-6 tane süper kahraman filmi çıksa en fazla 2 si beklentileri karşılar . Ama deadpooldan daha fazlasını verebilecek bi film görebilecek miyiz ancak suicide squad , spider-man homecoming vs. çıkınca göreceğiz .
  • Batman serisi zaten bu filmlerin doruk noktası bizde aynı dertten batman trilojisinden , 90lar yapımı süperkahraman serilerinden aldığımız tadı verecek filmler çıkmıyo piyasaya çıkarsada çok nadir çıkacaktır bu yüzden filmlere büyük beklentilerle gidersek bence pişman oluruz .
  • Milletin lafına göre hareket edip filme gitmeme kararı alanlara gülüyorum gerçekten.
    Adamlar ne derse yapacaklar sanki peygamberler, banane ne dediğinden ben giderim filme kendi düşüncemdir beğenirim beğenmem, eleştirmenmi bilecek.
  •  Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Ya filme kötü denilir, biz yine de gider izleriz ama yine oradan buradan kesilmişse cidden yeter artık. Filmi izledikten sonra:

"Ya şurası çok eksik kalmış. Konu oradan oraya atlıyor .s.s" demek istemiyorum,
    ULTIMATE SUPER DUBER UBER DELUXE BEST EDITION EVER versiyonunu beklemek istemiyorum film çıktıktan sonra,
    "Şurayı kesmeseler olurmuş" demek de istemiyorum,
    Müthiş bir potansiyeli yalan etmelerini de izlemek istemiyorum,
    Sırf filmin editing hatasına kurban gittiğini göremeyen fanboyların filmdeki açıkları bin bir türlü yollarla kapatmaya çalışmalarını okumak istemiyorum.

DC-WB fragmanları harika yapıyorlar, hepimizin ağzı bir karış açılıyor ama filmlerin de maalesef bu istikrarı göremiyoruz.
    Salı günü ambargo kalkar ve yine BvS'deki hatalara devam edilidiğini görürsem ben boşu boşuna gitmem filme. ULTIMATE SUPER DUBER UBER DELUXE BEST EDITION EVER versiyonu çıkar, onu izlerim. Niye gidip kendimi yoruyum ki?

Ha ama film başka bir konu hakkında eleştiriliyorsa bu onların fikridir der, gider izlerim.

• Batman az gözükecekmiș diyorlar.

Bence fragmanda ki

Takip sahnesinin sonunda Joker kaçar Harleyi kurtarır ve hapse tıkar Batman başka da gözükeceğini sanmıyorum(tabi flashback olur bunlar büyük ihtimalle) bir sahnede de Bruce Wayne olarak gözükür tamamdır.

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum da,filmi izleyenler Civil War'daki Spiderman kadar gözüktüğünü söylemişti.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.