Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
60
Favori
270.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben 2 tane mod kullaniyorum sadece tavsiye ederim biri otomatik buldozer yanan binaları falan kendi temizliyor diğeri de mod kullanınca başarımları almayı sağlayan mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsityotrofoblast -- 2 Eylül 2016; 18:37:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu 30 dk önce falan aldım Steamden başlafım ilk şehiri kurmaya ancak nedense maksimum 25 fps alıyorum 10 a düştüğü oluyor. GT740M ve i5 işlemcim var ayarlar low da sürücü güncel neden böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: iPlay

Arkadaşlar oyunu 30 dk önce falan aldım Steamden başlafım ilk şehiri kurmaya ancak nedense maksimum 25 fps alıyorum 10 a düştüğü oluyor. GT740M ve i5 işlemcim var ayarlar low da sürücü güncel neden böyle?

i5 demekle bitmez hocam. işlemcinin markası ne? i7 serisindeki bazı işlemcilerden daha iyi i3 işlemciler var. grafik kartının çok fazla etkisi yok. oyun işlemciyi çok daha fazla kullanıyor.
  • 6400M olması gerek.

• quote:

6400M olması gerek.

hocam işlemciniz zayıf geldi bana. mobil olduğu için daha da zayıf masaüstü versiyonuna göre. raminiz kaç gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 2 Eylül 2016; 20:13:03 >
  • 8 GB. Hocam bu arada ben arkadaşın pcnin işlemcisini söylemişiö benimki 4200U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPlay -- 2 Eylül 2016; 20:21:00 >
  • quote:

8 GB. Hocam bu arada ben arkadaşın pcnin işlemcisini söylemişiö benimki 4200U

hocam keşke arkadaşınızın işlemcisi olsaymış. o işlemci mümkün değil kaldırmaz bu oyunu. aldığınız fpsler normal.
  • Bir çok oyunu oynayabiliyorum cs bf3 simcity sırf bu böyle.

• quote:

Bir çok oyunu oynayabiliyorum cs bf3 simcity sırf bu böyle.

çünkü 3'üde gpu odaklı oyun. gpu'nuz gayet iyi ancak işlemci yetersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 2 Eylül 2016; 21:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarackimirPutina

quote:

Sağolun hocazm şu oyunu oynayamamak aşırı üzücü :/ İlerde masaüstü toplarım o da 2-3 sene bulur herhalde.
  • sinsityotrofoblast kullanıcısına yanıt
    iPlay kullanıcısına yanıt
    Onlar garanti zaten hocam ama çok iyi trafik modları vardı mesela şuan ben yolu özelleştirmek istiyorum mesela sadece çöp kamyonları için fakat bunu hangi modla yapacağımı bulamadım

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Önce hoşuma gitmedi ama sonrada gözüme güzel gözüktü.

@iPlay

Birde hocam ben de 3 yıllık ge60'ım ile i5 3210m 8gb ram ve gtx660m kullanıyorum.

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]
    Şu ayarlarad 25-30 fps arası idare ediyorum bazen 20de oluyor başka oyun olsa sinirlenir bırakırım nedense ama bu oyunda bırakamıyorum

• Benimki 11'e bile düşüyor.Sistemimiz kötü o ayrıda optimizede kötü yani.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BarackimirPutina

quote:

Sağolun hocazm şu oyunu oynayamamak aşırı üzücü :/ İlerde masaüstü toplarım o da 2-3 sene bulur herhalde.

sistem toplayacağınız zaman bana ya da MühendisMurat'a danışabilirsiniz. Benim masaüstünü onla birlikte toplamıştık.
  • Bugun steamden satin aldim 14 liraya. Bu oyun 64 bit sistem mi istiyor illa. İndir secenegi bile yok da...

• quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

Bugun steamden satin aldim 14 liraya. Bu oyun 64 bit sistem mi istiyor illa. İndir secenegi bile yok da...

64 bit zorunlu. zaten oyunun modsuz hali 3gb ram kullanıyor. 32bit en fazla 4gb ram destekliyor. benim 8 gb ram bile zorluyor. gerçi assetleri çok seviyorum o yüzden . size tavsiyem 64 bite yükseltmeniz os'nizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 3 Eylül 2016; 16:28:49 >
  • Yok sehir disindayim da zevkine atom islemcili tabletle bi yoklayacaktim.

Bir de ben boyle oyunlarda ilk oyunda hile ile civkini cikarip her seyi bol basip cikan karmasayi izlemeyi seviyorum.

Acaba sinirsiz para vs hileleri var mi oyunun?

Bir de masaustunde 32 gb ram var benim i5 6600k ile, ozellikle yukle dedigin bir mod var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

Yok sehir disindayim da zevkine atom islemcili tabletle bi yoklayacaktim.

Bir de ben boyle oyunlarda ilk oyunda hile ile civkini cikarip her seyi bol basip cikan karmasayi izlemeyi seviyorum.

Acaba sinirsiz para vs hileleri var mi oyunun?

Bir de masaustunde 32 gb ram var benim i5 6600k ile, ozellikle yukle dedigin bir mod var mi acaba?

Para ve herşeyi açma hileleri evet var. Oyun size bu özellikleri kendisi sunuyor . Hocam 32 gb ram'e sahipsiniz maşallah diyorum. Bana kalırsa önünüze gelen her asseti indirebilirsiniz . Şaka bir yana benim hiçbir şehrimden eksik etmediğim modlar şunlar:

1) 81 Tiles:

Vanilla oyun sadece 9 tane 4km2(dört kilometrekare) alan sunuyor bu da size en fazla 36 km2'lik bina yapılabilecek alan sunuyor. Bunları gerekli level'a gelip yeterli paranız varsa açabiliyorsunuz. Ama 81 Tiles'la açılabilecek kare sayısı 81'e çıkıyor.
    Zaten 81 kare oyunun görünen tüm alanını kaplıyor. 81 Tiles ile inşa edebileceğiniz toplam alan böylece 324 km2'ye çıkıyor ki bu bilgisayarınızın kaldıracağından fazladır .

2) Sharp Junction Angles:

Normalde oyunda yolları çok keskin açılarda döndüremezsiniz ancak bu mod sayesinde istediğiniz her şekilde yolları dizayn edebilirsiniz, hatta binaların içinden bile yol çekebilirsiniz.

3) Automatic Buldoze:

Harap olmuş ya da terk edilmiş binaları tek tek kendiniz yıkmak yerine otomatik olarak yıkılır bu mod sayesinde.

4) Traffic++ V.2 veya Traffic Manager: President Edition:

Yol ayrımlarının her şeyini kontrol etmenizi sağlar. Trafik ışıklarını kapatmadan şeritlerin kontrolüne kadar.

Bunlar asla kapatmadığım modlar. Onun haricinde daha tonlarca mod var. Steam Atölyesinde zaten görürsünüz çok güzel modlar var. Assetler'de binalar oluyor. Binaları öneremem şahsen en az 500 tane asset indirmişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 3 Eylül 2016; 17:02:58 >

• Çok teşekkürler. İçimdeki melih gokcek'i cikarma zamani desene. Alan da harika 320 kusur kmlik. Mis.

• Türkçe yama son sürüm+after dark ile uyumlumu acaba?
  • selamun aleyküm arkadaşlar ben ücretsiz oynuyorumda acaba izmir haritasını nerden bulabilirim yada mod filan steamdan yükleyemiyorum yardımcı olurmusunuz
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.