Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • **2015 Captur Touch 1.2 Turbo EDC 120 bg---
    54.350 tl (36 bin e 15 ay sıfır faiz ve masraf ile) alınır mı? artısı eksisi?kıyaslandırılan araçlar...
    a) 2015 Yeni Megane HB Touch Plus 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg---
    47.350 tl
    b) 2015 Yeni Clio Icon 1.5 dCi EDC 90 bg---
    52.700 tl

bu üç araçtan hangisi alınır? (2 çocuklu bi aile için )

önceki arabam yine oyaktan 2012
    Yeni Megane HB Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg
  • hocam bende cvt 115 bg dusunuyorum.tecrubelerinden faydalanmak lazim
    cvt nasil dik rampalarsa sapitiyormu geri kaydirma varmi konfor nasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aracim 2012 cvt demissin.biraz anlatirmisin.cvt alinirmi rampalarda cvt sapitiyormu konfor sessozlik yol tutus nasil.sikayetin varmi.cvt geri kaydirma yapiyormu

• Megane hb touch plus ile gt line arasinda 7 bin fark var bu farka deger mi acaba ?perde hava yastigi elekteikli park fren ve jant farki var gibi listede.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

Megane hb touch plus ile gt line arasinda 7 bin fark var bu farka deger mi acaba ?perde hava yastigi elekteikli park fren ve jant farki var gibi listede.

Bence değmez. En mantikli touch plus. Otomatik değermi onuda düşünmek lazım.

• obyilmaz O kullanıcısına yanıt
    Düz vites sevmiyorum sorunum var düz vitesle )))

• yokmu cvt kullanan .ona gore karar vericem .aklim dizelde kalmiyo degil ama arada 8 bin lira var.cvt farki daha makul.

• quote:

Orijinalden alıntı: dowlozing

Yahu kardeşim balon haberlerle insanların kafasını karıştırmayın,Başbakan yardımcısı açıkladı öTV ORANLARI zaten yüksek ötv artırmayı düşünmüyor hatta indirmeyi düşünüyoruz diye.

adamın ağzından "indirmeyi düşünüyoruz" diye bir şey çıkmadı.

Sadece "ötv artışı gündemde yok" açıklaması yaptı.
  • Touch plus ile Gt line arasındaki fiyat farkina bakilirsa bence değmez...ama otomatik cvt ile düz vites arasında kesinlikle cvt tercihiniz olsun...ses yok diyemem ama asla rahatsiz edici değil,rampada yokuş kalkis destegi varcasina geriye kaçmaz.ben 2bin km de Brc taktirdim.35 litre ile ort 375 km karadeniz şehiriçi.ayni depo ile ort 500 km sehirdisi.konfora gelince şoför için iyi araba koltuğun tüm yön ayarlari var ama geri kalan tüm yolculardan bence eksiklik var.yani pek rahat olduğu soylenemez.aklima gelenler ilk etapta bunlar..tekrar ayni araci alirmiyim? İşte maddi olarak ayarlayabilir sen şartlari zorlayarak yani captur almak isterim. Genişlik için.sorulariniz olursa cevaplamaya calisirim..

• EynelMefer E kullanıcısına yanıt
    Arka koltuklar rahatsiz edici mi ?

• Ön kol dayamanin uzantisi o kadar gereksiz yere arkaya doğru uzatilmiski.bence çok rahatsız ediciydi..bagagic kapagi da,arka koltukların arkaüstü yani çok basitti ve emanet duruyordu.ön koltukta ise alçaklik yükseklik ayari yapmamislar.uzun boylu biri rahatsız olabilir..konfor olarak eksik yanlar bunlar di

• kampanyadan tanıdık vasıtasıyla nasıl yararlanılıyor? ruhsat onun adına çıkıyor da sonra bize mi satıyor? Yoksa direk bizim adımıza ruhsat çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

Ön kol dayamanin uzantisi o kadar gereksiz yere arkaya doğru uzatilmiski.bence çok rahatsız ediciydi..bagagic kapagi da,arka koltukların arkaüstü yani çok basitti ve emanet duruyordu.ön koltukta ise alçaklik yükseklik ayari yapmamislar.uzun boylu biri rahatsız olabilir..konfor olarak eksik yanlar bunlar di

hocam cvt sollamalarda nasıl.örnek 150 metrelık çok dik rampa var normalde 1.vites ile çıkılan.bole durumada cvt nasıl davranıyor.manuele geçtiğiniz oldumu.100 110 ile giderken sollamaya çıktığınızda araç nasıl davranıyor.kışın cvt çalışmasında sıkıntı varmı.garip sesler geliyormu soguk günlerde.
  • şu oyakta gidio reno ile anlaşmalı ordan indirim yapıo yokmu başka marka ya sevmiorum renoyu neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

kampanyadan tanıdık vasıtasıyla nasıl yararlanılıyor? ruhsat onun adına çıkıyor da sonra bize mi satıyor? Yoksa direk bizim adımıza ruhsat çıkıyor mu?

Hocam bende o sorunun cevabını arıyorum , asker arkadaş ile konuştum pazartesi başvuracak banada haber edicek sende öğrenirsen bişi haber eyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 8 Kasım 2014; 22:13:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

şu oyakta gidio reno ile anlaşmalı ordan indirim yapıo yokmu başka marka ya sevmiorum renoyu neyse

hocam oyak reno nun üretici ortağı. yani oyak reno aynı şey.
  • daldiy D kullanıcısına yanıt
    evet hocam aynen öle ama artık eskisi gibi değil ki ben daha çok ford marka görmeye başladım askeriyede keşke başka şeye ortak olsaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

kampanyadan tanıdık vasıtasıyla nasıl yararlanılıyor? ruhsat onun adına çıkıyor da sonra bize mi satıyor? Yoksa direk bizim adımıza ruhsat çıkıyor mu?

tanıdık alıo daha sonra size veriyo hocam kredili ise alınmıo die biliorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

Ön kol dayamanin uzantisi o kadar gereksiz yere arkaya doğru uzatilmiski.bence çok rahatsız ediciydi..bagagic kapagi da,arka koltukların arkaüstü yani çok basitti ve emanet duruyordu.ön koltukta ise alçaklik yükseklik ayari yapmamislar.uzun boylu biri rahatsız olabilir..konfor olarak eksik yanlar bunlar di

hocam cvt sollamalarda nasıl.örnek 150 metrelık çok dik rampa var normalde 1.vites ile çıkılan.bole durumada cvt nasıl davranıyor.manuele geçtiğiniz oldumu.100 110 ile giderken sollamaya çıktığınızda araç nasıl davranıyor.kışın cvt çalışmasında sıkıntı varmı.garip sesler geliyormu soguk günlerde.
    yaz kış rampa düz, 17bin km de otomatik kullandım, manuele geçmedim hiç..sollamayı dert etme, hangi ara çıktın şeritten hangi ara girdin anlamazsın, zaten muhtemelen o hızda vites son viteste olur ve geçişi de olmaz hadi 5 den 6 ya geçti diyelim onu da zaten sen hissetmezsin..yokuşta ise ki karadenizin yokuşuda yokuştur, tam rampada bas frene dur, sonra el frensiz bas gazına çıkmaya devam et, bunlar sorun değil, sorun önceki mesajta bahsettiğim mevzular..ben aracın performansından yana bi sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum..

• EynelMefer E kullanıcısına yanıt
    Siz ne almayi düşünüyorsunuz araç olarak

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.