Şimdi Ara

Otg desteği olan tablet tavsiyesi acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir 20 dakika önce asus memopad hd 7 aldım internet üzerinden. Ürünü uzun uzadıya araştırmıştım aslında ama satın aldıktan sonra incelemelerine bakarken otg desteğinin olmadığını gördüm. Anında siparişimi iptal ettim çünkü taşınabilir hard disk bağlamam çok önemliydi tablete. Önceden ucuz bir piranha tablet kullanmıştım ve onda rahatça harddiskimi kullanmıştım. Çin malı tabletlerde bile olan bu özellik niyeyse senelerdir donanım üreten bir donanım devinin ürününde yok.
    Lafı gevelemeden özet geçeyim: Otg desteği olan taşınabilir harddisk bağlayabileceğim fiyatı 500tl yi geçmeyecek bir tablet önerebilir misiniz arkadaşlar?

• Artes QD 1002 modelinde OTG desteği var. 10.1'' boyutunda. Hdmı çıkışıda mevcut Tvde tam ekran görüntü veriyor. Gerçi tüm Artes modellerinde mevcut Otg desteği (140TL olan Artes D716'da bile) Kolay gelsin.

Hızlıal ve Hepsiburada sitelerinde indirimli şuan link link

• Lenovo ideatab a3000-f Hepsiburada.com da 319 tl OTG Desteği var. Diğer özellikleri ve performansıda gayet iyi 3 aydır kullanuyorum sorun çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utanan ayı -- 3 Temmuz 2014; 12:33:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bayadir takip ediyorum lenovoyu memnunmusunuz acaba? Kullanan fazla yok size sorayim dedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: berkspm

Lenovo ideatab a3000-f Hepsiburada.com da 319 tl OTG Desteği var. Diğer özellikleri ve performansıda gayet iyi 3 aydır kullanuyorum sorun çıkarmadı.

tasinabilir harddisk takmayi denedin mi hic? calistiriyor mu? bazi otg destegi olanlar calistirmayabiliyormus cunku, emin olmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bora269

quote:

Lenovo ideatab a3000-f Hepsiburada.com da 319 tl OTG Desteği var. Diğer özellikleri ve performansıda gayet iyi 3 aydır kullanuyorum sorun çıkarmadı.

tasinabilir harddisk takmayi denedin mi hic? calistiriyor mu? bazi otg destegi olanlar calistirmayabiliyormus cunku, emin olmak istiyorum.

Normalde disk bağlamıyorum 2,5 diski denemek için bağladım sorunsuz çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

hocam bayadir takip ediyorum lenovoyu memnunmusunuz acaba? Kullanan fazla yok size sorayim dedim :)

Memnunum ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Fiyatına çok iyi bi tablet olduğunu düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

bir soru daha:
    android versiyon guncelleme imkani var mi tablette? hepsiburada da birisi yok yazmis da o yuzden soruyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bir soru daha:
    android versiyon guncelleme imkani var mi tablette? hepsiburada da birisi yok yazmis da o yuzden soruyorum.

4.2.2 ile geliyor ve işlemcisi MTK olduğu için güncelleme almaz deniliyor. Bu MTK işlemcili tüm tabletler için geçerli. Bende güncelleme alacağına ihtimal vermiyorum.

• quote:

merhabalar hocam. aylardır kullanıyorsunuz tableti son yorum almak istesem:p hala alınabilir güzel bir ürün mü ayrıca otg sorunsuz çalışıyor mu?
  • mebust M kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama, evet hala kullanıyorum :) Tablet tüm hor kullanmalarıma rağmen otg ve herşeyiyle sorunsuz çalışmaya devam ediyor.
  • Yinede sağolun :p
  • Evet hala kullanmaktayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.