Şimdi Ara

Beslenme ve Diyetetik Kazananlar (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
7.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tercih sonuçları açıklandı arkadaşlar.Şimdi herkes nereleri kazandığını yazabilir.Aynı üniversiteyi kazananlar önceden tanışabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respectable_man -- 25 Temmuz 2014; 16:17:06 >

• Özel üniler hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar istanbul ve ankarada?
  • up samsun 19 mayıs üni hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum
  • nineandnine kullanıcısına yanıt
    Samsun hakkında bilgisi olan arkadaşlar,okuyan arkadaşlardan yorum bekliyoruz.Aynı zamanda ege,haliç,bilgi buralarda okuyan ve bilgi verecek arkadaşları da bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nineandnine

up samsun 19 mayıs üni hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum

Ben samsunluyum sehir guzel ama üniversite hakkinda bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Hacettepe hakkında bilgisi olan? Genel Bilgileri de bekliyoruz tabi.

• Finansal konulara açığım.
  • Merve D. kullanıcısına yanıt
    en iyisi hacettepe hastanelerin kadrolarına bir bak (ozellerin) genelde hacettepe hepsi mesela medipolde de beslenme ve diyetetik bolumu olmasina ragmen adamlar hacettepeden secmisler puanin tutuyorsa ve bolumu gercekten istiyorsan kesinlikle hacettepe derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyseee

en iyisi hacettepe hastanelerin kadrolarına bir bak (ozellerin) genelde hacettepe hepsi mesela medipolde de beslenme ve diyetetik bolumu olmasina ragmen adamlar hacettepeden secmisler puanin tutuyorsa ve bolumu gercekten istiyorsan kesinlikle hacettepe derim

Bu sene hazırlanıyorum mezun olarak.ben istanbulda yım. Hacettepe 1 numara bu konuda ama İstanbul da kalmak mı hacettepe mi mantıklı olur mesela

• up
  • 461 bin sıralama ile okan üniversitesi diyetisyenlik tutarmı beyler ücretli ?
  • Valla onu bunu bilmem tek bildigim marmara diyetisyenligi secerseniz okudugunuz liseden daha kotu kampusu var tek bi bina ftr ve ikisi diger bolumlerden dislanmislar

• up
  • Baylar bayanlar; Şifa'da Beslen ve Diyetetik okumaya nasıl bakıyorsunuz?
    Maaş konusu nasıl?
    İstihdam nasıl?
    Tus'a girmek gerekiyor mu?

Edit:Merve_D ve lysee Şifa ve hacettepeyi karşılaştırsak ne dersiniz? Eğitim kalitesi olarak iş bulma imkanları olarak vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B111CD008 -- 3 Temmuz 2014; 17:30:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

Baylar bayanlar; Şifa'da Beslen ve Diyetetik okumaya nasıl bakıyorsunuz?
    Maaş konusu nasıl?
    İstihdam nasıl?
    Tus'a girmek gerekiyor mu?

Edit:Merve_D ve lysee Şifa ve hacettepeyi karşılaştırsak ne dersiniz? Eğitim kalitesi olarak iş bulma imkanları olarak vs.

Hacettepe bana hep içlerinde en iyisi gibi geliyor beslenme Diyetetik için. Ama bence bir bilirkişiye sormak daha mantıklı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cr7cr76161

Valla onu bunu bilmem tek bildigim marmara diyetisyenligi secerseniz okudugunuz liseden daha kotu kampusu var tek bi bina ftr ve ikisi diger bolumlerden dislanmislar

Ftr ve diyetisyenlik aynı binada ve dışlanmış mı demek istedin?

• Bu bölüm ilk defa Hacettepe'de açıldığı için en iyisi Hacettepe'de diyebiliriz arkadaşlar.Ama ege,marmara ve istanbulda'ki diğer özel üniler hakkında bilgiler bekliyoruz
  • ZweigTau Z kullanıcısına yanıt
    Yüksek lisans yapan bir diyetisyen ne kadar kazanır ortalama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyt_ege

Yüksek lisans yapan bir diyetisyen ne kadar kazanır ortalama?

Bende onu öğrenmek istiyordum fakat araştırdığımda 2.5-3 devlet özeldeyse 3-4 diye rakamlardan bahsediliyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.