Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Kardes cok yorma kendini seni sallamiyorum seni buraya yonlendirenlerle takilabilirsin 😂 en uber o su bu su sen olan ve icine ne oturdugu belirsiz olan arkadasinla takilabilirsiniz

Yaw he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dennis Jr kullanıcısına yanıt
    Sallamadığın için mi alintiladin adını bile zikretmemisken ? :) senin çok akıllı sevdiğim arkadaşların var ama hiç feyz almamışsın.simdi çekilebilirsin ;)

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    kendi konunuzda bak su su sunu yazmis diyip buraya kendi gelemeyip arkadasini yollayip alintilatan sensin isim zikretmesende seninki gelip alintilayinca insan anliyor ha harbi sana ne laf atmissam icine oturmus ahahah ama hatirlamiyorum az aciklasana icine oturan seyi senin icin bir ayricalik yapip bir mesaj daha attim hadi iyisin😂 Zalacim cok eglenceli insanlarainiz iyi guldurdunuz ama size ayrilan surenin sonuna geldik dedigim gibi yeter cok bile yazdim zaman kaybisiniz 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 23 Ağustos 2016; 20:13:15 >
  • Gençler sizce bir gün r6 da Türk operatörleri görebilir miyiz?
  • Ya ne kadar rivriv ettiniz. Yapın bir maç da görelim kim güçlü. Burada konuşmak kolay. Bak: benden iyi R6 oyuncusu yok alayınız fasa fiso. Buraya video koymaya bile değmezsiniz.
  • Sizce blackbeard buck capitao'dan hangisi daha iyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_1806

Sizce blackbeard buck capitao'dan hangisi daha iyi ?

BB al geç.
  • Ben sanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Ben sanmiyorum

Zor bir ihtimal zaten de ben bundan sonra israil operatörleri gelir diye tahmin ediyorum.Belki oradan da bize göz kırparlar mı diye düşündüm.
  • ozkan_1806 kullanıcısına yanıt
    Eger hizli oynuyorsan capitao iyi bir sinif silahifa cok tepmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

quote:

Ben sanmiyorum

Zor bir ihtimal zaten de ben bundan sonra israil operatörleri gelir diye tahmin ediyorum.Belki oradan da bize göz kırparlar mı diye düşündüm.

Japon askerler gelecek son dlc ile

• quote:

Orijinalden alıntı: muratabaka

quote:

quote:

Ben sanmiyorum

Japon askerler gelecek son dlc ile

Hmm o da iyimiş bu haberleri alabileceğimiz site neresi.

• Hocam resim varda ekleyemiyorum hata veriyor ben twittrdan takıp edıyorum serverlarla ilgili sıkıntı olursa hemen yazıyolar zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

kendi konunuzda bak su su sunu yazmis diyip buraya kendi gelemeyip arkadasini yollayip alintilatan sensin isim zikretmesende seninki gelip alintilayinca insan anliyor ha harbi sana ne laf atmissam icine oturmus ahahah ama hatirlamiyorum az aciklasana icine oturan seyi senin icin bir ayricalik yapip bir mesaj daha attim hadi iyisin😂 Zalacim cok eglenceli insanlarainiz iyi guldurdunuz ama size ayrilan surenin sonuna geldik dedigim gibi yeter cok bile yazdim zaman kaybisiniz 😂

Kardeş boş muhabbeti bırakalım icraatte görelim seni

Önce Dıamond olun sonra cıkın karsımıza bızım sevıyemızde degılsınız
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Rainbow new operators yazarsan google da bir gorsel cikiyor. Zamaninda ubisoft paylasmisti ne zaman hangi operatorler cikacak vs diye

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Ya ne kadar rivriv ettiniz. Yapın bir maç da görelim kim güçlü. Burada konuşmak kolay. Bak: benden iyi R6 oyuncusu yok alayınız fasa fiso. Buraya video koymaya bile değmezsiniz.

Bırakalım artistliği. Varsa şekliniz koyarsınız masaya yiğidin malı meydandadır aslan öyle her konuda milleti ezip dalga geçmekle olmaz bu işler. Bilmeyene yardım edin köstek olmayın bu da size ders olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Ya ne kadar rivriv ettiniz. Yapın bir maç da görelim kim güçlü. Burada konuşmak kolay. Bak: benden iyi R6 oyuncusu yok alayınız fasa fiso. Buraya video koymaya bile değmezsiniz.

Bırakalım artistliği. Varsa şekliniz koyarsınız masaya yiğidin malı meydandadır aslan öyle her konuda milleti ezip dalga geçmekle olmaz bu işler. Bilmeyene yardım edin köstek olmayın bu da size ders olsun

Aslanım ben de onu diyorum. Maç yapın görelim diyorum. Ayrıca bu konuyla ilgili tek mesajımdı, bu da ikincisi. Anlaşılması güç bir nokta var mı aslanım?
  • Vay arkadaş yeter yarıştırdığınız sidik. Yeni patch öncesi bir gelişme var mı diye girdik 5 sayfa kavga var. Kavganıza p.m.den devam edinde bilgi almak isteyen insanlara engel olmayın.

• quote:

Gençler sizce bir gün r6 da Türk operatörleri görebilir miyiz?
    quote:

Orijinalden alinti: Citizen'in Pengueni

Gençler sizce bir gün r6 da Türk operatörleri görebilir miyiz?

Hocam sanmıyorum bizde taktiksel operatör birimleri yok zaten bunun eksikliğini defalarca gördük geçtiğimiz yıl savcı suikastinde v.s JÖH PÖH de oyuna eklenmek için çok sıradan kalıyorlar dünya çapındada hatrı sayılır bir başarısı yok zaten.
  • O kadar çok boş konuşma olmuş ki, valla birinize değil hepinize diyorum !
    Yazmıcaktım da dayanamadım.

İsteyen istediği video'yu atar, izler, izlemez, eleştirir vs..
    Herkes king olmak zorunda da değil noob da.. saçma sapan bir oyundan bahsediyoruz olm !

Ben tercih gereği biraz daha üst sınıf oyuncu video'ları izlerim, ne bilim bf ise tdm'e bakmam jet video'su ise sonuna kadar izlerim gibi..
    R6'da da olay bu benim için, Ace almışdır, komik hareket yapmıştır falan bakarım.

Tek fark Casual ile ranked arasındaki farkı bilin, Casual'da aşağıdaki gibi hareketler çok sıradan. %50'si zaten kumandayı tutamayan tipler sanırım ama ranked'de taktik, tecrübe olmadan olmuyor. Dolayısıyla casual için verilen öğütlerin hepsi çöpe gidiyor.

Benim babam seninkini döver diye arkadaşları herhalde 20-25 senedir görüyorumdur, en güzeli maç ayarlamak

Ranked modda 3 kişi pencereden böyle atlamaz !!

Bir allah'ın kulu arkayı kontrol eder

Buna söylenecek lafım bile yok

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.