Şimdi Ara

Z Nation (2014) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
14
Favori
12.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

dizi çok hızlı ilerliyor şu yaşanlar twd da en az 3 sezona konu olurdu

en baba dediğimiz insan öldü be hüzünlendim daha zenciyle işi pişiremeden oldu mu be

Hocam cidden nasıl oluyor da bu kadar kolay öldürüyorlar,ilk baştaki asker lider olucak sandık öldürdüler şimdide bunu sanıyorum dizinin ratinglerinden dolayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KFCTAVUGU

quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

dizi çok hızlı ilerliyor şu yaşanlar twd da en az 3 sezona konu olurdu

en baba dediğimiz insan öldü be hüzünlendim daha zenciyle işi pişiremeden oldu mu be

Hocam cidden nasıl oluyor da bu kadar kolay öldürüyorlar,ilk baştaki asker lider olucak sandık öldürdüler şimdide bunu sanıyorum dizinin ratinglerinden dolayı

twd rick kaldır dizi gider

reyting ile alakası yok bence bunlar başladılar bir işe sonra sıc.ık sıvazyalalım dediler kısaca

• başlasak mı izlenir mi ki ?
  • Eh işte walking dead olmadığı zaman sıkıntıdan izlenebilir.
  • Geyik Muhabbetindeki cirkin cocuk kadroda.

Adam ciddiyeti direk sifira indiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şok oldum resmen. bunların amacını çözdüm sanırım:

@KFCTAVUGU dediği gibi lostta ki michael kahraman olacak sandık gitti, şimdi de zenciyle işi pişiremeden adam gitti ki kafa adamlardı.

herkesi öldürüp diziyi sonlandıracaklar muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

şok oldum resmen. bunların amacını çözdüm sanırım:

@KFCTAVUGU dediği gibi lostta ki michael kahraman olacak sandık gitti, şimdi de zenciyle işi pişiremeden adam gitti ki kafa adamlardı.

herkesi öldürüp diziyi sonlandıracaklar muhtemelen

@ZEUS__

Şu anda en mantıklı haraket olur nedense !

• Yanlışlıkmı var dedim doğruymuş dizi puanı 5 şaka değil 5 10 üzerinden beş 7.5 altı dizi görmemiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok kötü walking deadın uzağından bile geçemez

• Bu nasıl iş ben anlamadım Başrol oyuncusu dediğimiz adamı hemen diziden sürdüler aslında öyle böyle gidiyordu dizi. Mantık hataları çok olsada izletiyor yine fakat resmen kolay harcıyolar acaba 1 sezonda bitirceklermi diziyi ben anlamadım bu işi.

Bir kadınmı liderlik yapcak ne iş ben anlamadım. TWD ile karşılaştırılmaz fakat Rick ölse dizi kesin biter veya onun ölümüyle diğerlerini izlemenin bir anlamı kalmaz. Adamı kaç sezondur görüyoz alıştık artık. Burdada Çavuş Garnett sırıtmıyordu gayet iyi ilerliyordu fakat adam çok kolay bir ölümle postaladılar.

• Bence bitirecekler bütün karetekler ölecek yada hepsi zombi olacak.
  • BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    O da çok saçma bir final olur gibi ama bitirirler diye düşünüyorum bencede. Ama dizi çok hızlı ilerliyor fenada değil bana göre sadece çok fazla mantık hataları var.
  • Genede zm sevenler için iyi walking dead in yanına bir dizi daha eklendi hiçtiyse 3 dizim var supernatural - walking - z nation

z nation vakit geçirmelik.
  • BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle eğer dizi iptal olursada hayır demem üzülmem. Ama devam etmesi iyi olur Twd haricinde başka bir dizi görmek güzel. Benim daha fazla Arrow,Supernatural,Twd,tvd,gotham,Flash,Originals daha varda çoğu araya girdi bile bunlar aktif olanlar.
  • Bence bu diziden ekmek çıkar.

Adamlar yavaş yavaş öğreniyorlar.

Karakterlerin ölmesi olumsuz değil.

TWD'de bu olanlar 5 sezonda anca oluyor, bunlar daha 6 bölümde.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Bu diziden umut buluyorsan o zaman arka sokaklardanda bir game of thrones olur.o derece :))

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Bu diziden umut buluyorsan o zaman arka sokaklardanda bir game of thrones olur.o derece :))

Eglencelik dizi iste.

Sanat eseri mi yapmalari lazim??

• - 4.bölümdeydi sanırım,generalin mekanında dev bir asker zombi vardı,havalandırmaya atmışlardı.Teorik olarak güzel sahneydi ama pratikte bozuk bir sahneydi.Elemanı havaya kaldırıp boynunu koparmak yerine bekliyordu vs. Oyunlarda görmeye alıştığımız bir sahneydi,dizide de görmek güzeldi. Kaldı ki dizide ilk bölümlerde zombi köpek bile vardı. Bu tür şeyleri TWD'de de görsek çok iyi olurdu.

- İlk bölümdeki zenci askerin ardından son bölümde de bizim çavuş öldü.Başrol sayabileceğimiz elemanların erkenden ölmesi uzun soluklu bir dizi olmayacağını düşündürdü bana.

Olaylar çok hızlı ilerliyor.Böyle giderse 2.sezonu görmeyebilirler.

Mesela TWD'de Terminus muhabbeti döndü.Adamlar oraya 8 bölümde anca gittiler.
    Z Nation'da ise adam helikopter X binasında diyor.Diğeri ama orası 110 mil ilerde diyor.Sahne değişiyor bizimkiler o binaya gelmişler vs.
    Şu ısırıklı adamı birkaç bölüme gideceği binaya götürüp diziyi bitirecekler sanırım.Ratingleri de kötü zaten.Yine de devam ederlerse izlerim,benim için sorun değil.

• Rasim Ozaman Kütahyalı kullanıcısına yanıt

Bu dizideki en iyi şey zombilerin seri olması bu güzel dediğin gibi köpek zombi falanda var. Twd'de köpek görülmedi belki ondan dolayı. Ölen kişiler anında dönüşüyolar Başrol dediğimiz insanları bu kadar çabuk öldürmeleri dizinin bitceğinin göstergesi gibi.
  • Bu diziden bisey olmsaz her bolumde sacmalik var duzeltmek yerine batiriyolar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.