Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
130
Favori
192.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plumbium1

Kiler bonus bütün denizbonus kmp'larına sokuyor mu?

kiler bonus kullanıyorum 1 yılı geçti, tüm kampanyalara dahil, artı kilerde kampanyaları oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schauder

quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

quote:

Kiler den yapmıştım ben 180 lik alışverişin 90 ı bonus şeklinde, tek slipte. Az evvel gördüm 40 tl eksiksiz yatmış,,,

sana bu kampanyadan hiç bonus yatırmamışlar yazdığına göre

02 - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında 75 TL ve üzeri giyim, market, restoran veya çiçek harcamalarının içinde kullanılacak bonus (EN FAZLA 40 TL) müşterilere hediye edilecektir.

Ne iddiasında bulunduğun yazdığından pek anlaşılmıyor ama çok iddialıysan eğer birkaç SS atayım ondan sonra diyecek lafın kalırsa bir daha konuşalım.

ne iddiası neyi konuşacaksın ! kampanyadan sadece en fazla 40 TL bonus yüklenir yazdım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kiler den yapmıştım ben 180 lik alışverişin 90 ı bonus şeklinde, tek slipte. Az evvel gördüm 40 tl eksiksiz yatmış,,,

sana bu kampanyadan hiç bonus yatırmamışlar yazdığına göre

02 - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında 75 TL ve üzeri giyim, market, restoran veya çiçek harcamalarının içinde kullanılacak bonus (EN FAZLA 40 TL) müşterilere hediye edilecektir.

Ne iddiasında bulunduğun yazdığından pek anlaşılmıyor ama çok iddialıysan eğer birkaç SS atayım ondan sonra diyecek lafın kalırsa bir daha konuşalım.

ne iddiası neyi konuşacaksın ! kampanyadan sadece en fazla 40 TL bonus yüklenir yazdım.

Birader kafan güzel herhalde. Ben: "40 tl yatmış. " yazdım zaten. Sen ne anladın ki orada? Hay Allahım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schauder -- 19 Haziran 2014; 14:34:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Kiler bonus bütün denizbonus kmp'larına sokuyor mu?

Hocam bende GS Bonus u var Denizbank ın. Biriken bonusları Kiler de kullanmıştım...
    Kiler Bonus hakkında fazla bilgim yok...
  • Az önce geldi sıcak sıcak hadi soğutmayın

Ramazan Bereketi Deniz'de!Paracardla 31/07'ye kadar farkli gunlerdeki 75TL ve uzeri 5. market veya restoran harcamaniza 40TL bonus! BEREKET yazin 3280e gonderin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendim -- 27 Haziran 2014; 16:05:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendim

Az önce geldi sıcak sıcak hadi soğutmayın

Ramazan Bereketi Deniz'de!Paracardla 31/07'ye kadar farkli gunlerdeki 75TL ve uzeri 5. market veya restoran harcamaniza 40TL bonus! BEREKET yazin 3280e gonderin

Kisiye ozel mi Allah bereketini arttirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Bence genel 2 karrttan gönderdim kabul et ti

• quote:

quote:

quote:

Hangi tarihler arası ki acaba?

• legendim kullanıcısına yanıt
    Denizbank Paracardın aidatı var mı?Birde bu paracard özelliği nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Denizbank Paracardın aidatı var mı?Birde bu paracard özelliği nedir?

Biz maaş müşterisiyiz herhangi bi kesintisi olmadı şimdiye dek

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kampanya kaydiniz gerceklesti. Ayni gun ayni isyerindeki ilk alisveris gecerlidir.Bonus'unuz 11/08'de yuklenecek kullanilmayan bonus 21/08'de geri alinacaktir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kampanya kaydiniz gerceklesti. Ayni gun ayni isyerindeki ilk alisveris gecerlidir.Bonus'unuz 11/08'de yuklenecek kullanilmayan bonus 21/08'de geri alinacaktir.

Hocam bende denizbonus var yaramaz bu bana

ATM den para çekiliyor mu bu kart ile?Garantinin paracardından farklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

ATM den para çekiliyor mu bu kart ile?Garantinin paracardından farklı mı?

Evet aynısı

Üye iş yeri şartı var mı?
  • Konu sahibi pek guncellemiyor gibi basligini. Eger ilgilenmeyecekse baska bir arkadas devam ettirse iyi olacak, birsuru konu aciliyor. Ben de mecburen yeni baslik actim Denizbankin yeni bonus kartiyla ilgili (NET Kart). Buradan da ilgilenenlere bilgi vermiş olayim. İlk bakista aylik katilim bedeli olması biraz dusundurse de,tüm paketlere katilim imkani vermesi ve net kalan bonus orani gayet cazip gorunuyor. İlave olarak MHden aldigim en son bilgide anlasmali işyerleri denilenlerde MCT kodunun o kampanyaya uygun olan yerler olmasi yeterliymis ve alt limit de yokmuş harcamalarda. 20-50-500 hepsi dahilmis. "O siteden su alisverisler dahil değil" gibi sartlar yok.
    ILKERATLIILKER gibi "master of bonus" mertebesinde ulasmis arkadaslar tahminimce daha ince firsatlari görürler bu kartta.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93856128&p=1#93856128

• Konuyu ben açmıştım,güncel kampanyaları yeni konu açmak yerine konuya mesaj olarak yazarsanız konu kirliliğini önlemiş olursunuz en azından deniz bankın kampanyaları tek başlık altında olmuş olur.
    Konu açmam sadece kampanyaları benim bildirmem anlamına gelmiyor her üye haberdar olduğu kampanyayı başlık altında paylaşabilir
  • Elektronik & Bilgisayar Alışverişlerinizin %10 u kadar Bonus!

Kampanya Detayları:

Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar Deniz Bonus Card'la ELEKTRİK-ELEKTRONİK EŞYA, BİLGİSAYAR sektörlerinde yapılacak peşin ve taksitli harcamalarda geçerlidir.
    Yapılan harcamanın %10’u kadar (max. 200 Bonus) kazanabilecektir. Kampanya müşteri bazındadır ve kampanya boyunca her müşteri en fazla 200 TL Bonus kazanabilecektir.
    Kampanyaya katılım için DenizBank sistemine kayıtlı telefon numaranızdan FIRSAT yazarak 3280'e sms gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanyaya katılımdan itibaren yapılan alışverişler geçerli olacaktır.
    Kampanyaya Deniz Bonus kartlar dahildir. Sanal kartlar ile yapılan işlemler de kampanyadan yararlanabilecektir.
    Kampanyada kazanılan Bonuslar 4 Ağustos günü karta yüklenecektir, Bonusların gecerlılık tarıhı 4-14 Ağustos arasındadır.
    Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya ticari kartlar dahil değildir.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

• Elektronik %10 bonus kampanyasını en mantıklı nasıl değerlendirebiliriz?
  • Hocam nakit kart paylastigun olay onun icin benim nakit ile pek işim olmuyor para çevirdiğim için

Ama şu denizbonus elektronik %10 mukemmel oldu 200 tl ordan 100 tl bonus kampanyasindan gg veya kliksa bomba olur

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.