Şimdi Ara

Hometech ht1200 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
30
Favori
101.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ht1200se aldim bende dun ama kanallari tasiyomiyorum.kitapcikda dendigi gibi kanal seciyorum sari tik cikiyorum,istedigim yere gelip sari tusa basinca hicbir tepki yok munu-kanal ayarlari-kanal duzenleyicide aktif degil.

EDIT:Ayarlar-Kanal guncellemeyi kapali yapinca sorun cozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 3 Temmuz 2015; 11:47:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutudaki adaptör 12V 1A yazıyor. kullanma klavuzunda ise cihazın özelliklerinde 12V 1.5A yazıyor.
    sizdeki adaptöre bakabilir misiniz arkadaşlar.
  • diğer sorun ise bendeki AV kablosu ile hiç bir şekilde görüntü alamadım. bunun AV kablosunu nasıl temin edebilirim.
  • kutudaki adaptör 12V 1A oysa kullanma klavuzunda cihazın 12V 1.5A ile çalışabileceğini yazıyor.
  • Beyler benim de bi'sorum var. Şimdi alıcı göz bozulduğu için gidip yeni uydu aldım. Kutudan dongle çıkmadı eski dongleı taktım ama bu sefer interneti görmüyor. Yapılandırmaya basınca tekrar deneyiniz falan diyo nasıl halledicem deli oldum bugünden beri uğraşıyorum
    Edit: Eski uyduda da denedim yine lütfen tekrar deneyiniz dedi. Dongle mı sorunlu acaba diyecem ama ona hiç dokunmadık şimdiye kadar sağlam olmalı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illusioniq -- 4 Temmuz 2015; 22:23:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sabit bir motorlu çanak anten sistemine sahibim.Homotech 1200 se modelinde diseq ayarlarını nasıl yapmalıyım teşekkürler.

• Kurcalayarak ayarları yaptım

• Güncelleme, kanal taşıma, yedek alıp restore etme işlemlerini sorunsuz hallettim :) arayüzü çok basit ve kullanışlı bence... mkv videolarım vardı bilgisayardan daha net oynattı... 75 tl için çok güzel bir ürün bence... Isınma sorunum da olmadı hiç... önceden sunny at 14100 kullanan birisi olarak görüntü kalitesi hariç herşeyinden memnun kaldım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürünün kumandası hangi cihazlar ile uyumlu? telefona direk markadan tanıtmak istiyorum da onun için lazım... meselâ NEXT ler ve sunny ler aynı frekansı kullanıyordu...

• Kumanda olarak jameson lar ile uyumlu, belki merak edenler olabilir...

• Bu uydunun siparişi verdim ama sadece bir uydu değil anladığım kadarıyla.https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV şurada dünya kadar yazılım ıvır zıvır var bunları anlayıp çözene kadar yaşlanır insan. Birileri basitçe iptv cccam filan nedir bahsetse güzel olur. Hatta bundan başka konusu da yok sanırım. İlk mesaj için bilgili bir arkadaş bi çalışma yapabilse güzel olur.

• Güncelleme yaptıktan sonra wifi çalışmaz oldu veya modemi görmüyor neden olmuş olabilir..
    Ayarlardan ağ ayarlarından yapılıyordu dimi ama orda gözükmüyor benim modem, yapılandırma diyorum ama tekrar deneyin diyor

• 1200se antensiz kutuyu aldım, wifi ile baglanmak istiyorum.RT5370 chipsetli asagida linki bulunan anten uyumludur degilmi?

http://tr.aliexpress.com/item/RTL8188-chips-Mini-150Mbps-USB-Wireless-Network-Card-WiFi-LAN-Adapter-Antenna-hot-sale/1900123660.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı anteni aldım bende yukarda yazdığım gibi çekim gücü gayet iyiydi çalışıyordu ancak şimdi hiçbir ağı görmez oldu
    bilgisayara taktığımda sorun yok ama hometech te nedense görmüyor artık
  • bu cihazda istediğimiz yabancı/yerli diziyi seçip izleyebileceğimiz ("video on demand" olayı sanırım) bir iptv kanalı var mı?
    ya da bir uygulama ile olur mu? LG tv lerde mkvod uygulaması var, onun gibi birşey var mı bunlarda da.
  • Üründe son yazılım yüklü iken birçok kanalda sd/hd farketmeksizin yavaşlama oluyor ara ara... Çıkış 1080p/50hz e ayarlı, kullandığım tv de 50hz panele sahip... Sadece bende mi oluyor veya bir çözümü var mı bu sorunun?

• WiFi'ı görmüyo alet, herhalde yeni güncelleme gerekli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

kutudaki adaptör 12V 1A oysa kullanma klavuzunda cihazın 12V 1.5A ile çalışabileceğini yazıyor.

• iptv listesini manuel nasil degistiririz yeni yazilim yüklemeden. bir de iptv listesi lazim tabiki

quote:

IPTV dosyasini yüklemek için iptv menusune girip, kumandanizdan ok tusuna basin, ardinda kumandanizdan mavi tusa basin dosyaniz yuklenir.

bu sekilde denedim olmadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

WiFi'ı görmüyo alet, herhalde yeni güncelleme gerekli..

yeni güncellemeden sonra bozdular wifi olayını,çoğu kişide görmemeye başladı
    adamlara yazdım ,aleti wifi adaptörüyle bize gönderin bakalım diyorlar
    göndersem şimdi en az 10 gün bunun gemesini beklicem
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.