Şimdi Ara

Hometech ht1200 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
30
Favori
101.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • perşembe günü 1200 se wifi adaptörlü madelini a101 den aldım.
    ag ayarlarına giriyorum hiç bir şekilde wifi ağı bulamıyor makine .
    servise yazdım yeni güncellemeyi yapın sorun ortadan kalkacaktır dediler ama yine de sorun çözülmedi.
    yardımcı olabilecek bir arkadaş yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsc_16

perşembe günü 1200 se wifi adaptörlü madelini a101 den aldım.
    servise yazdım yeni güncellemeyi yapın sorun ortadan kalkacaktır dediler ama yine de sorun çözülmedi.

Wifi ağını hiç görmüyorsa büyük ihtimal cihazda takılı olan wifi adaptörü arızalıdır. Ben de yani aldım cihazı. İlk gün ayarladı, wifi bağlantısını yaptı, ertesi gün denedim, yazılım vs uğraştım, bir türlü wifiye bağlanamadım, wifiyi hiç görmedi. Ben de farklı bir usb wifi adaptör vardı (vestel), onu taktım, hemen gördü. Arızalı olan wifi antenini mağazaya götürdüm, başka bir cihazınkini aldım, şimdi çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

Orijinalden alıntı: tsc_16

perşembe günü 1200 se wifi adaptörlü madelini a101 den aldım.

Wifi ağını hiç görmüyorsa büyük ihtimal cihazda takılı olan wifi adaptörü arızalıdır. Ben de yani aldım cihazı. İlk gün ayarladı, wifi bağlantısını yaptı, ertesi gün denedim, yazılım vs uğraştım, bir türlü wifiye bağlanamadım, wifiyi hiç görmedi. Ben de farklı bir usb wifi adaptör vardı (vestel), onu taktım, hemen gördü. Arızalı olan wifi antenini mağazaya götürdüm, başka bir cihazınkini aldım, şimdi çalışıyor.

saolasın hocam
    eve gidince uyumlu başka bir adaptör varsa deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: trgladio

Kanalı kaydederken TS seçiyorum ama kayıt türü olarak .tsv diye bir kayıt şekli oluyor ve bilgisayara attığımda izleyemiyorum bunu nasıl düzeltebilirim?

Bilgisi olan yok mu forumda? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxxxf

Film oynatırken Türkçe karakter sorununu çozebilen yokmu arkadaşlar napıcaz altyazılı film izleyemiyorum yardım!!

altyazıyı notepad ile açın, tekrar kaydederken altta kodlama türü var, en alttakini seçeceksiniz utf-18 mi ne, kaydedin sorun kalmayacak
  • gittim ürünü iade ettim.wifi modem bir türlü çalışmadı.ip tv olmadanda bir işe yaramıcaktı cihaz
  • benim bağlantı ile ilgili sıkıntılarım var
    modemleri görüyor fakat bağlanmıyor

https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV/Yaz%C4%B1l%C4%B1m%20Dosyas%C4%B1

şu linkteki son tarihli yazılım yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: aGeneL

benim bağlantı ile ilgili sıkıntılarım var
    modemleri görüyor fakat bağlanmıyor

https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV/Yaz%C4%B1l%C4%B1m%20Dosyas%C4%B1

şu linkteki son tarihli yazılım yüklü

Bende de aynı sıkıntı vardı, modemin kablosuz şifreleme şeklini web olarak değiştirdim, şimdi bağlanıyor.
  • bakalım jameson 2018 aldım bu nasıl olacak
  • tsc_16 kullanıcısına yanıt
    Hocam urunu denedinizmi benimde aklimda jameson var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozoklu66 kullanıcısına yanıt
    bimeksten siparişi verdim ürünü yollayamadılar .
    kesin ellerinde ürün yok sürekli bir oyalama taktiği içindeler.
    yok kart extrası, yok adres güncelleme ,sürekli aradılar başka ürün istermisiniz tarzında yaklaşım yaptılar bende siparişi iptal ettim.
  • Tivubu sporun keyini nasıl çözeriz ?
  • arkadaşlar hotbird uydusunda otomatik tarama yapıyorum ama 15 20 tane kanal buluyor,bunun tam ayarları nasıl yapılacak
    özellikle samanyolu tv avrupa bulmam lazım ama frekansını girmeme rağmen bulamadım
  • tv yayınlarını .tsv formatında kaydediyor. Bu videoları pc'de açamadım. tsv dosyasını pc'de açabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

tv yayınlarını .tsv formatında kaydediyor. Bu videoları pc'de açamadım. tsv dosyasını pc'de açabilen var mı?

Millet nasıl açıyor bende anlamıyorum bi bizde mi bu formatta kaydediyor... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgladio

quote:

tv yayınlarını .tsv formatında kaydediyor. Bu videoları pc'de açamadım. tsv dosyasını pc'de açabilen var mı?

Millet nasıl açıyor bende anlamıyorum bi bizde mi bu formatta kaydediyor... :(

gerçekten bu sorun bendede var sırf tvde çektiğim programları pc de açabilmek için almıştım işime yaramıyor,daha önce .TSV kayıt ediyordu sonundaki V yi kaldırınca açıyordu şimdi olmuyor yapabilen varsa banada yardımcı olabilirmi.
  • quote:

güncel konu yapabilen varmı.
  • Beyler bir sorum vardi. Makinenin İPTV ozelligini kullanmak ustiyirum. Wifi adaptorunu baglayip internet ayarlarini yaptim. İPTV kismina geldigimde Trt Cnn A haber gibi kanallari izleyebiliyorum ama kendi ekledigim Skysport Nba Tv gibi kanallarda hatta bazi Turk kanallarinda "Veri Hatasi" veriyor. Bu kanallari izlemem icin ne yapmam gerekiyor ?
  • arkadasım veri hatası demek ya hatalı bir ıp listen var yada ıp kanalların cortlamıs olmalı ki ondan saglıklı calısmıyordur haliyle internette demo ıp tvler var bir süre sonra kullanılmıyor
  • arkadaşlar ip tv kanallarını manuel olarak ekleyebileceğim bir site varmı bir kaç stitedeki kanalları ekledim kumand ile yazarak ama hiçbiri çalışmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.