Şimdi Ara

Hometech ht1200 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
30
Favori
101.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadasla,
    Ilk sayfalarda HT1200 olarak belirttigim cihaz HT1200SE imis... Ve 70 TL ye degil 69,95 TL ye almisim :) ( Fotolari inanmayan eski arakadaslar icin ekledim )

Sanıyorum SE nin yazilimi 1200 den farkli o nedenle biraz forumda arastirma yapip bulursam eger yukleyecegim ve sizinlede paylasirim.
    Youtube sorunu bu cihazda da var. Ayrica kanal gecislerinde resim 1-2 sn. kadar donuyor. HD yada SD farketmez tum kanallarda yapiyor bunu.
    Kumanda uzerindeki kanal sayilarindan kanal degistirilemiyor ki saniyorum buda yazilimsal.
    Yeni bi yailim bulursam hemen yukleyip sonucu paylasirim.

Note : Paket iceriginde wi-fi aparatida mevcut. Seninki wi-fi siz diyenlere duyurulur :)

Saygilarimla.
     Hometech ht1200 Hometech ht1200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infoofis -- 7 Şubat 2015; 21:58:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

Orijinalden alıntı: BaRon0606

quote:

quote:

Ben de dün aldım fakat hd kanallarda sanki görüntü donarak ilerliyor gibi. Maç izlerken bariz belli oluyor mesela. Herhangi bir kanalı izlerken info tuşuna 2 kez basıp sinyal ve kalitenin kaç olduğunu söylerseniz çok sevinirim. Bende sinyal %45-50 arası değişiyor, kalite ise %100. Bu normal midir ?

Uydudan sinyale bakıp söyleyecek kimse yok mu ?

Bendede aynı şekilde gözüküyor

Hd kanalları izlerkn takılma sorunu yaşıyor musunuz ? Ya da görüntü geçişlerinde yavaşlık söz konusu mu ?

Yok takılma olmuyor bende hd ler iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

güncellemeyi yükledim ama artık dailymotion a bile bağlanmıyor. youtube içinde değişen bir şey olmadı. bir de media playerdan film izlerken alt yazıyı Türkçe seçmeme rağmen ı, ş, ğ vb. harfler değişik şekillerde çıkıyor. sadece bir tane filmde normal açıldı. bunlarla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

yokmu arkadaşlar cevap vererek yardımcı olacak kimse?
  • quote:

quote:

güncellemeyi yükledim ama artık dailymotion a bile bağlanmıyor. youtube içinde değişen bir şey olmadı. bir de media playerdan film izlerken alt yazıyı Türkçe seçmeme rağmen ı, ş, ğ vb. harfler değişik şekillerde çıkıyor. sadece bir tane filmde normal açıldı. bunlarla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

yokmu arkadaşlar cevap vererek yardımcı olacak kimse?

altyazıların kodu falan oluyor diye hatırlıyorum. unicode xxxx. kullanım kitapçığında desteklediği harf kodlarını görürsün.

srt sub vs. format demiyorum. mesela bolt, arial v.s. yazı tipleri oluyor ya onların kodları oluyor belirli. hatırladığım kadarıyla kitapçıkta desteklenen kodlar vardı. dönüştürücü programlarla sorunu çözersin.

ek:
    http://hometechuydu.blogspot.com.tr/p/hd-uydu-cihazlari.html

resmi link galiba bu, zira kullanım kitapçığında blogspot linki komiğime gidip dikkatimi çekmişti. kendi resmi sitesinde biss v.s. olduğu için anlatımlarda barındırmıyorlar.

blogspot yoluna gitmişler, gerçi benim işime yaramıyor ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 8 Şubat 2015; 1:27:03 >

• arkadaşlar youtube sorunu nasıl çözdünüz anlatırmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankhenathon

arkadaşlar youtube sorunu nasıl çözdünüz anlatırmısınız

Son yazılımıla Youtube sorunsuz çalışıyor hometech blog sitesinde var yazılım ve yükleme talimatı

• Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar daily motion calisiyor youtubeda veri hatasi aliyorum birde ip tv icin ne yapmam gerekiyor rehber varmi arkadaslar?

• son güncellemeden sonra ne youtube ne dailymotion ne de ip tv, hiçbir şekilde internete bağlanmıyor. modemle cihaz bağlantısı mevcut ama hata veriyor.

bağlantı kurmaya çalıştıktan sonra youtube ve dailymotion da XML Parser Error hatası veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue legend -- 8 Şubat 2015; 16:26:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komutan ucan tekme

yeni youtube yazılımı çıkmış:https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

edit: SAKIN YÜKLEMEYİN!

eskiden youtube videoları açılmıyordu, şimdi youtube dahil hiç bir uygulama açılmıyor. şaka gibi...
    "MESAJI YAKALAMAK BAŞARISIZ" yazıyor bir de... resmen şaka...

wifi ye tekrar baglanman gerek
  • Cccam çalışmiyor biturlu

• Arkadaşlar bu cihaz daha önceleri wifi adaptörsüz 75 tl satılmıştı. Bir tane öyle buldum. Böyle alıp daha iyi bir adaptör mü alsak yoksa 89 TL ye böyle daha mı avantajlı?
  • quote:

son güncellemeden sonra ne youtube ne dailymotion ne de ip tv, hiçbir şekilde internete bağlanmıyor. modemle cihaz bağlantısı mevcut ama hata veriyor.

bağlantı kurmaya çalıştıktan sonra youtube ve dailymotion da XML Parser Error hatası veriyor.

modemi kapatıp açtım ve hata vermiyor artık. ip tv çok takılarak çalışıyor yalnız benim 4mbps internet hızımı yetmiyor yoksa başka bir sorun varmı bilemiyorum. bir de media playerdaki bazı altyazılardaki ş,ğ gibi harfleri göstermeme sorununu gideremedim maalesef. yazı fontlarına ve türlerine (arial vb.) baktım aynı olmasına rağmen bir filmde gösterirken diğerinde göstermiyor. benim cihazda ısınma ve takılma problemi yok. genel olarak memnunum bir de şu altyazı problemini çözsem.
  • komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    biss olayını çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabakov -- 9 Şubat 2015; 22:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

quote:

Orijinalden alıntı: komutan ucan tekme

yeni youtube yazılımı çıkmış:https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

edit: SAKIN YÜKLEMEYİN!

eskiden youtube videoları açılmıyordu, şimdi youtube dahil hiç bir uygulama açılmıyor. şaka gibi...
    "MESAJI YAKALAMAK BAŞARISIZ" yazıyor bir de... resmen şaka...

wifi ye tekrar baglanman gerek

3 gündür uğraşıyordum
    4 sayfa forumu okudum
    GÜNCELLEME İŞE YARADI
    YOUTUBE AÇILDI
    İPTV İZLEYEBİLDİM
    sanırım adresleri güncellemen gerekecek
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
    güncellemeyi görmeseydim yarın iade edecektim

• saatlerce uğraştım yeni yazılımı yükledim ancak verilen wifi aparatı zayıf kalıyor komşuyla müşterek kullanıyoruz

youtube zar zor açldı iptvlerde kırık dökük yeni iptv listesini görmüyor cihaz kafasına göre oynuyor çok sağlam en az 8 megabit bağlantı felan ister

bugün iade edicem vericem yazık 90 tl ye

size en iyi tavsiyem SimpleTV iptv yazılımıdır çatır çatır çalışıyor donma şişme takılma kasılma yok artı ts uzantılı kaydedebiliyorsunuz

bu hometech tam başağrısı artı her mp4 ü çmıyor ve ekranı 16:9 göstermiyor gerçi ben tüplü tvde denedim artı tüplü tv içiçn özel kablo almanız lazım 15-20 tl 3.5mm av kablo her kabloda uymuyor söyliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackthunderx -- 10 Şubat 2015; 8:21:36 >
  • quote:

Cccam çalışmiyor biturlu

Hocam blogda yazmışlar CCCAM olayını;
    http://blog.hometech.com.tr/ht-1200-se-uydu-alicisi-yazilim-guncelleme/#comments

• quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

quote:

Cccam çalışmiyor biturlu

http://blog.hometech.com.tr/ht-1200-se-uydu-alicisi-yazilim-guncelleme/#comments

Son yazılımı yukledim server bilgilerimi yeniden yazdım ama değişen bişey yok bende iade edicem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

quote:

Cccam çalışmiyor biturlu

Son yazılımı yukledim server bilgilerimi yeniden yazdım ama değişen bişey yok bende iade edicem

hocam istersen bi servisini ara olmadı iade edersin

• arkadaşlar
    güncel türk kanalları iptv listesi varmıdır
    varsa nasıl yüklerim yardımcı olursanız sevinirin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.