Şimdi Ara

age of mythology diye bir oyun vardı,n'oldu ona?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dediğim gibi,age of mythology diye oyun vardı...ne oldu yahu bu oyuna,nedir son durumu?eskiden amma oynardım ya ne de zevkliydi.hele seslendirmeler çok başarılıydı benim için.o prostagma yahut vulome demesi beni benden alıyordu.

bu oyunun satıldığı bir yer var mı? yani bu oyun bende önceden orjinal kutulu haliyle vardı ancak taşınırken kaybettim.şimdi nostalji yapıp tekrardan almak istiyorum ama d&r gibi yerlere baktım bulamadım.nereden alabilirim bu oyunu,bilgisi olan var mı?

• Türkiye'de bulabileceğini sanmıyorum. Steam'de falanda yok. Torrent sitelerinde bulabilirsin ancak sanırım başka çare kalmazsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    yok ya,korsana tamamen karşıyım ^^ eh ne yapmalı sizce? hiçbir şekilde bulamaz mıyım acaba türkiye'de ya
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    Varsa da ben bilmiyorum hocam.. Belki yakinda Steam'de cikar nostalji olarak, Age of Empires II gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam şöyle bir kampanya var,sizde müsaitseniz imzalarsanız çok sevinirim ve aynı şekilde konuyu gören her arkadaş 20 saniyesini ayırıp imza atarsa çok mutlu olurum.

http://www.thepetitionsite.com/794/507/468/age-of-empires-2-and-age-of-mythology-on-steam
    Attım bende dilerim Age of Empires II gibi çıksın bu da. Hileyle Arkantos çoğaltıp hepsinin birden naralar atmasını az dinlemedik
    valla ya,o prostagma ve vulome demeleri yok muydu adamların...özledim ciddi ciddi
  • imzalar için çok teşekkürler.aynı şekilde bir yerlerde paylaşırsanız daha çok yardımınız dokunur.ayrıyetten,gog.com üzerinde de bir istek konusu var.orayı da oylayıp,görüşlerinizi bırakabilirsiniz!

http://www.gog.com/wishlist/games/age_of_mythology_1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 23 Şubat 2014; 14:39:20 >
  • Geçen sene Beşiktaş Kabalcı 'da Ubisoft Exclusive adı altında 10 TL ye bulmuştum, hemen aldım tabi Kıyıda köşede kalanlar varsa bulabilirsin. Aynı şekilde Age of Empires Collection Edition da bulmuştum. Onda da EoE 1, AoE 1 Rise of Roma Exp., AoE 2 ve AoE2 Conquerors Exp. bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Geçen sene Beşiktaş Kabalcı 'da Ubisoft Exclusive adı altında 10 TL ye bulmuştum, hemen aldım tabi Kıyıda köşede kalanlar varsa bulabilirsin. Aynı şekilde Age of Empires Collection Edition da bulmuştum. Onda da EoE 1, AoE 1 Rise of Roma Exp., AoE 2 ve AoE2 Conquerors Exp. bulunuyor.

eviniz kabalcı'ya yakın mı?acaba hala var mıdır kutulu versiyonu oralarda? varsa gidip hemen alayım çünkü korsan sürümlerine karşıyım ^^
  • devam devam!
    Valla hocam bu dediğim 2 sene önceydi Ama oyun o zaman da eskiydi. Zaten 1 senedir falan oyun satmıyorlar artık. Ama yanlış hatırlamıyorsam Bimeks' lerde oldukça uygun fiyatlara eski oyunlar hala duruyor bazen. Yani şanslıysanız ve eski oyun yığınlarının arasından bulabilirseniz epey güzel oyunlar çıkıyor. Hepsi de 9.99 TL oluyor. Bu dediğim Izmir Balçova'daki Bimeks, diğerlerini bilmiyorum nasıl oluyor. Ben Bimeksten Simcity 4 Deluxe Edition, C&C 3 Tiberium Wars, Company of Heroes 1, Prince of Persia nın eski oyunlarını falan aldım hep 10 ar TL ye. Arada gidip bakmak lazım.
  • Hey gidi be ne oynardım bu oyunu ve age of empiresi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

valla ya,o prostagma ve vulome demeleri yok muydu adamların...özledim ciddi ciddi

sen hep yunan oluyormuşsun onlar taktik istemiyor ve noobça en proları mısır ve nort lardı
  • Benim tüm zamanlar favori RTS'imdi ilk oyun 2002 de çıkmıştı sonra 2003 te titans expansion çıkmıştı son update si 2004 yılında yapılmıştı oyuna. Bende oyun cd sini bu yeni bilgisayarıma takıp oynicaktım ama cd nin altı yapış yapış olmuş dvd driverını bozar diye takmadım
  • Bende Ubisoft Exclusive olarak almıştım çok komik bir rakama ancak aradan 5 yıl falan geçti bilmiyorum kalmışmıdır.
  • arkadaşlar son 4 gün ve son 160-170 imza kaldı.lütfen çevrenize de yayın!
  • son 128 oy ve dört gün! haydi arkadaşlar bir el atıverin
  • son 100 oy,devam!
    Dualarınız tuttu sanıırm

http://forum.donanimhaber.com/m_88621490/tm.htm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.