Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
39
Favori
193.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gercekten Tebrik Ediyorum General Mobile . Elite 1200 TL ne demek ya ...S800 ac versiyonu var ,suan note 3 z1 in 2000 lira seviyelerinde gezdiğini düsünürsek .Samsung HTC Sony Lg Düsünsün artık Iphone 'un rakibi suan
  • 26 dakika ne çabuk geçti :) Sonuç olarak herkesi heyecanlandıran bir telefon olmuş, ben hem kendisini hem fiyatını beğendim.
  • vay be 1200 lira helal olsun gerçekten kullanıcıyı önemsiyorlar önümüzdeki telefonun inşallah elite olacak

• Note3le donanımı aşağı yukarı aynı hatta kamera daha iyi ama yari fiyatina. Allah belani versin samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal Olsun

• Isınma durumu ne olacak acaba ?
  • İzleyen çıksın beyler sayfayı açamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1199 olursa patlar patlar
  • 1000 tl üstünde bir fiyat gelirse satamazlar satsalarda discovery 1 deki kadar satamazlar . zaten millet pahalı tel almak istese piyasada çok . ayrıca şu 1 ay içinde bi çok firma ucuz ve güzel özellikleri olan teller piyasaya sürmeye hazırlanıyor . bu durumdan zarar edecek gene GM firması olur .
  • Anladığım kadarıyla fiyatı kurdan çok burdaki insanların tepkisi belirleyecek. Bende 1000 TL den girmesi lazım diyenlerdendim. Ama 1100 de satabilir. Fakat hala 1200 çok diyorum. 1100 olmalı arkadaşlar bence. Gördüğünüz gibi firma bizlerin yorumlarını dikkate alıyor. Almayacaklar 1200 iyi derse alacak olanlar zorlanacaktır. 1100 gerçekten çok iyi olur.

Elite lite modeli de şaşırtıcı bir fiyat olacakmış muhtemelen 1000 TL altında olacaktır diye tahmin ediyorum.
  • Ve bir de Snapdragon800 AC versiyonu 2,5 ghz ama Geekbench testinde 2,15 ghz yazıyor farkettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfurkan0

Ve bir de Snapdragon800 AC versiyonu 2,5 ghz ama Geekbench testinde 2,15 ghz yazıyor farkettiniz mi ?

Hocam bu telefonun (elife e7) 3-4 versiyonu var. LTE lileri geçiyorum zaten. Diğerleri: 2gb ram 16 gb hafıza ve 3gb ram 32 gb hafıza. S800 ac versiyonu 3 gb lıkta. Dİğerindeki zaten 2.2 veya 2.3 ghz de çalışıyo hatırladığım kadarıyla. Ellerindeki test ürünü hangisi bilinmez :)
  • 10 üzerinden 15 olmuş.süper olmuş bu. şimdi geriye sadece babamı ikna etmek kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

1199 olursa patlar patlar

valla kardeş sen sabancının yiğeni olabilirsin ama herkes öyle değil
  • Batarya ömrü önemli.2500 mah batarya ile discovery 1 gibi bir ömür sunacaksa fena değil.Birde hafıza kartı desteğinden bahsetmediniz ya da ben duymadım gerçi büyük ihtimal yok.Ama 32 gb ROM ve 1199 tl fiyat çok iyi bence.Dün tahminimde 16 gb için 1200 tl olur diyordum
  • Donanım olarak harika fakat kasa kalitesi belki bu yorumum sevilmez ama gerçekten çok kötü geldi bana,mat bir malzeme kullanılması çok daha kaliteli gösterirdi aleti,onun dışında münülerdede düzeltilmesi gereken bir akıcılık sorunu gözüme çarptı,şuan htc one kullanıyorum,discovery elite,htc one dan donanım olarak çok daha iyi durumda olmasına rağmen htc one da ki o mükemmel akıcılığı bu telefonda göremedim,son olarakta fiyatlandırma harika olmuş,deli gibi satar bu alet.

• 10 üzerinden 15 olmuş.süper olmuş bu. şimdi geriye sadece babamı ikna etmek kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: mfurkan0

Ve bir de Snapdragon800 AC versiyonu 2,5 ghz ama Geekbench testinde 2,15 ghz yazıyor farkettiniz mi ?

Hocam bu telefonun (elife e7) 3-4 versiyonu var. LTE lileri geçiyorum zaten. Diğerleri: 2gb ram 16 gb hafıza ve 3gb ram 32 gb hafıza. S800 ac versiyonu 3 gb lıkta. Dİğerindeki zaten 2.2 veya 2.3 ghz de çalışıyo hatırladığım kadarıyla. Ellerindeki test ürünü hangisi bilinmez :)

Aynen öyle olabilir :)
  • gionee elife e7 2.5 ghz Elite in ise 2.15 Sanki biraz kırpmıslar gibi geldi ama yinede cok hızlı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.