Şimdi Ara

Apple cihazlarinin wifi bağlantılarının rezil olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasil iştir bende anlamadım çift wifi i olan ipad air bile galaxy s3 un çektiği yerde çekmiyor. Birde 10-15 sn yede baglaniyor sanki modemi kapatik açtık ta ttnet e baglaniyor oysa s3 kapsama alanina girdimi saniyesinde baglaniyor. Yemisim alüminyumunu kilifa koyup çıkarırken zarar görüyor. Birtek ekranda dergi okurken iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A7323562 -- 25 Aralık 2013; 0:28:41 >
  • zayıf ağlara bağlanmasını engellemişler çekmiyor değil. zayıf diye bağlanmıyor. Jailbreak yaparak Wifi_booster tweaki ile bu sorun çözülüyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

Beğenmediysen alabilirim

Bu fiyata İstanbul da elden teslim edebilirim.
     Apple cihazlarinin wifi bağlantılarının rezil olması

• Hocam bence satışa bile çıkarmayın ben şaka yapmak istedim ama yetenek olmayınca şaka yapmayı becerememişim neyse eskisin iyice eskit eskit güle güle kullanmana bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jailbreak yapıp uygun tweaklerden birini yüklemek en güzeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

zayıf ağlara bağlanmasını engellemişler çekmiyor değil. zayıf diye bağlanmıyor. Jailbreak yaparak Wifi_booster tweaki ile bu sorun çözülüyor zaten.

Birader boyle sacmalik mi olur yok ebesinin hesabi 4g paylasimini engelle indirmeyi engelle usb bellek takmayi engelle sd kart takmak icin yer koyma cekim gucunu engelle arkada islem yapmayi engelle ondan sonra stabilimde. Jb olayinada gelince ben ne diye jb icin bekleyim ve teli jb edip garantisini bozayim.

• Bu lafı hiç sevmem ama

yav he he !

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX
    Birader boyle sacmalik mi olur yok ebesinin hesabi 4g paylasimini engelle indirmeyi engelle usb bellek takmayi engelle sd kart takmak icin yer koyma cekim gucunu engelle arkada islem yapmayi engelle ondan sonra stabilimde. Jb olayinada gelince ben ne diye jb icin bekleyim ve teli jb edip garantisini bozayim.

Katılıyorum, gün geçtikçe çok sevdiğim bu markadan adım adım uzaklaşmaya başladım. Bu kısıtlamalara bir de istediğiniz iOS sürümünü yükleyememek eklenince daha çok kızıyorum Apple'a.

Ufak bir bilgi, jailbreak cihazınızın garantisi etkilemez, yazılısımsal bir müdahale olduğu için, geri yükleme ile cihazınız ilk gün aldığınız haline döner. Geri yükleme yapılamayacak bir arızası olursa yani siz cihazın içeriğine erişemezseniz, servis de erişemez, yaptık ettik derlerse de inanın işkembe-i kübradan atıyorlardır. Garanti dışı kalma hikayesi de tamamen bizim servislerin uydurup, insanlara kabul ettirmeye çalıştığı bir hurafeden fazlası değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

Hocam bence satışa bile çıkarmayın ben şaka yapmak istedim ama yetenek olmayınca şaka yapmayı becerememişim neyse eskisin iyice eskit eskit güle güle kullanmana bak

Birader bana bazi durumlar enayi yerine konuldugumu hissettiriyor. Biraz once hem vodafone a hemde Apple yetkilisine kaydim resmen. Ipad lerde 4g paylasimina izin vermiyorlar boyle işin ben. 1600 lira para verdik hanim dergi mergi okuyor. Oyun da bayiyor bir noktadan sonra film sitelerinin cogu Flash istiyor puffin cok yavaş zaten sonucta coonvert yapiyor. Birde ekran orani yuzunden alttan ustten kesik film seyrediyon. 4g li ipada whatsapp yukleyememek ise hakikaten komik anca katakulli isler yapip yuklucen oysa jb olmadan izin verilmeli bu özellikler e

• Zorlami sattilar?

• Araştırmadan almamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Araştırmadan almamak lazım.

Arkadaşa katılıyorum. Ne için kullanacaksan ona göre işini görecekse alacaksın. Mesela ben ilk apple cihazım olan İpad 3ü alacakken senin saydığın şeyleri yapamayacağımı biliyordum.. Ona göre aldım.

Yani araştıracaksın Bilader..
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Hocam o öyle değil.Wi-fi yayama sebebiniz.Zaten ipadin wi-fiklı modeliyle bire bir aynı olması sadece 4g cihazını ekleyip satıyorlar.Bunun nedenide ortak bir stabilite yakalamak yoksa apple pazarda tutunamaz biri birinden iyi olsa birini satamaz.+gli iyi olsa fiyatı fazla ondan kaybeder.Wi-fi iyi olsa kimse 4g almaz nedeni bu.
    Usb olayı gerçekten kötü ama çözüm bulucaklarını ümit ediyorum.
    Sd kart takma olayını engelleme nedenleri ise sadece satış politikası olmalı birde hafıza kartı olayı jb olaylarını kolaylaştırıyor.
    Wi-fi olayı hakkında yanlış düşünüyorsunuz ama diğer konularda zaten hepimiz ortak istekleri ama adamlarda biz buyuz alırsan al almazsan alam diyor.
  • Yeter be birader açtığın her konuda apple'ı kötülemekten başka birşey yaptığın yok yahu zorla mı sattılar.Teknoloji cahili misin? Bir ürünü almadan önce git bir araştır.Özellikleri sana uygunsa ona göre satın al !!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

Yeter be birader açtığın her konuda apple'ı kötülemekten başka birşey yaptığın yok yahu zorla mı sattılar.Teknoloji cahili misin? Bir ürünü almadan önce git bir araştır.Özellikleri sana uygunsa ona göre satın al !!

@tek hakkın VAR..! haklı :) çözüm tek çare Jailbreak
  • Çok şükür senin bahsetmiş olduğun zayıflık bende neden yok ? İpad Air 16 gb Wi-Fi model ... Triblex dairede modem en üst çatı katında. Normalde hiçbir telefon en aşağı katta mutfakta 1 diş bile çekmezken İpad 3 diş ile çatır çatır internete giriyor. Üstelik Smart Case takılı üzerinde. Alayını getir bizim evde nete en aşağı katta 1 dişten fazlasını göremezsin.

İpad gelmeden bende access point düşünüyordum aşağıdaki kata bağlamak için ama baktımki ipad evin her köşesinden rahatça çekiyor. Senin alette sorun varsa bunu direk bir bütün olarak göremezsin. Kaldıki sana bu aleti silah zoruyla satmadılar. Araştırıp alsaydın arkadaşların dediği gibi.

Dipnot : '' Kullandığın modeme bağlı olarakta değişir. Son çıkan yönetmeliklere göre çoğu modemlerde çekim gücü azaltılmıştır radyasyondan dolayı.Git kendine çekim kalitesi yüksek bir modem al o zaman ''

Edit ( Ekleme ) : ''Birader bana bazi durumlar enayi yerine konuldugumu hissettiriyor. Biraz once hem vodafone a hemde Apple yetkilisine kaydim resmen. Ipad lerde 4g paylasimina izin vermiyorlar boyle işin ben. 1600 lira para verdik hanim dergi mergi okuyor. Oyun da bayiyor bir noktadan sonra film sitelerinin cogu Flash istiyor puffin cok yavaş zaten sonucta coonvert yapiyor. Birde ekran orani yuzunden alttan ustten kesik film seyrediyon. 4g li ipada whatsapp yukleyememek ise hakikaten komik anca katakulli isler yapip yuklucen oysa jb olmadan izin verilmeli bu özelliklere '' demişsin ama senin gibilere aslında 149 tllik tabletler bile fazla :)) Kusura bakma çok yerden yere vurdum ama hakettin. Araştırıp alsaydın en azından bu sorunları yaşamazsın. Elinde uzaya çıkacak alet var kalkmış burada dergi okuyor bizim hanım diyorsun. Pes !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraksenyuz -- 25 Aralık 2013; 9:01:30 >

• Bence sizin modeminiz yeterince kaliteli bir modem değil. Çünkü iphone 5 imin wifi ağına bağlanması 2 sn alıyor. Bu süre şaşmıyor. Yeterki wifi bağlantısını açayım. Alt kattanda böyle yanındaykende böyle ayrıca ağı 3 kişi kullanıyoruz. Sadece herkes hd video izlerken takılma oluyor.

• Al dandik modem sonra apple la laf at

• cihazında bi sıkıntı olmasın modemle aramda 2 oda ve 2 duvar varken %60 seviyesinde sinyal alıyorum aksine apple cihazları wifide çok iyidir bunu övmek için söylemiyorum şuan bilgisayar kabloyla bağlı cihazda wifiden ikisinde speedtest açıyorum iphone bilgisayardan iyi sonuç veriyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.