Şimdi Ara

TÜM HAFİF TİCARİ ARAÇLAR(Anketli) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
0
Favori
152.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

TÜM HAFİF TİCARİ ARAÇLAR(Anketli)

(En Son Oy Tarihi: 2.10.2021)
Giriş

Orjinalden alıntı: rentacar

slm arkadaşlar pejo partner aldım 2007
    izmirde rentacar işi yapmaktayım partner aldım kiraya veriyorum
    doblo herkezde var farklı olanı diye aldım
    ve 1000 ytl daha pahalı doblo
    kango ise ucuz pejoya göre 1000ytl pejo 24550 ytl tabi yılbaşına kadar almak isterseniz ünallarda banu hanım veya beni arayın yardımcı olayım pejo almak isterseniz önce benden kiralayın kullanın ama doblo ve kango almayın çok boş ve kullanışsız arabalar at arabası diyebilirim
    www.emlakrentacar.com
    sitemi gezin iazmirden kiralık araç ihtiyaçlarınıza acil çzüm
    pejodan şaşmayın tabi saygılar

hocam senin dediğin partner in neresi dolu bir abs bile yok o açıdan doblo ile kıyaslama bile, motor olarakta kötü performans gösteren partner in neresi doblodan üstün, ayrıca partnerin kasası eskidi artık milletin bi bildiği var ki doblo, partnerden pahalı olmasına rağmen daha fazla satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doblom -- 18 Aralık 2006; 13:24:33 >

• BİR ÇOĞU KANGOO DAN BAHSETMİŞ İYİ GÜZEL HOŞ LAFIM YOK TASARRUFLU ARAÇTIR ONUDA BLİYORUM. AMA ADAM DAHA ZAHMET EDİPTE ONA BİR CD ÇALAR BİLE KOYAMIYOR. AYRICA BENDE COMBO SAHİBİYİM. 1.3 70 HP LİK COMBO İLE KANGOO NUN 1.5 80 HP MOTORUNA KAFA TUTMUŞ ADAMIM. AMA NE ÇAREKİ KANGOOLAR GİTMİYOR ABİ

SAYGILAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: telkom1

BİR ÇOĞU KANGOO DAN BAHSETMİŞ İYİ GÜZEL HOŞ LAFIM YOK TASARRUFLU ARAÇTIR ONUDA BLİYORUM. AMA ADAM DAHA ZAHMET EDİPTE ONA BİR CD ÇALAR BİLE KOYAMIYOR. AYRICA BENDE COMBO SAHİBİYİM. 1.3 70 HP LİK COMBO İLE KANGOO NUN 1.5 80 HP MOTORUNA KAFA TUTMUŞ ADAMIM. AMA NE ÇAREKİ KANGOOLAR GİTMİYOR ABİ

SAYGILAR

Kangoo'cu basmamıştırda ondan...

Araban güzel Opel Combo 1,3 CDTI

• aynen katılıyorum
    şoföründe iş yoksa biz ne yapalım da
  • bu arada 2008 de kangoo2 çıkıyor yeni kasa ve 70-110ps dcı motorla ve daha oturaklı ve dobloyu solda sıfır bırakacak bir kasayla
  • quote:

Orjinalden alıntı: kangoom

bu arada 2008 de kangoo2 çıkıyor yeni kasa ve 70-110ps dcı motorla ve daha oturaklı ve dobloyu solda sıfır bırakacak bir kasayla

2008 de dobloda kasa değiştiriyor arkadaşım
    bu arada görmeden solda sıfır bıraktın ya tebrik ederim
  • bu tür araçların içinde birinci caddy çok pahalı
    2. connect fazla yakıyor
    3.combo opel farkı ama satış fiyatı birrkaç binytl fazla
    doblo 2550 tek kapı kaset çalar malzemeden kaçmışlar devirmek takla atmak çok kolay
    partner 24100 çift açılır kapı cd çalar fakat karter korumasını ve aralığını ayrıca satıyorlar nede olsa türk montaj
    ama kullanımı ve fiyatı çok iyi kasası eskidi ama kullanımı rahat
    kangoo ucuz 23600 tek açılır kapı kaset çalar
    kurbağaya benziyor tipsiz az yalıyor paraçası pahalı motr zayıf beygir gücü 65 az geliyor
    www.emlakrentacar.com
  • görmedin derkene doblonun kasa değiştireceğinin ilk söylentisini senden duydum onlar zaten değiştireceğini değiştirdi ve kangonunda artık 8 seneden sonra değişmesi gerekeni yapacaklar ve yeni kasayı 2007 nin sonunda yada 2008 de çıkaracaklar.al bu resimler heryerde geziyor yeni motor sınırlarını tmamiyle yükselttiler şuanki kasaya 65 ps çok rahat yetiyor e araba 1150 kg sonuçta götürüyor ama yeni kasayada aynısı koyamayazlar yeni kangonun motorları 70-110 hp olarak çıkcak benimde demek istediğim 110 hp si dobloya ciddi kafa tutacak vede performanslı bir motor çünki kangoo listdelerde çok geride kaldı ama yinede şu haliyle bile özellikle ve özellikle kullanıcısının yüzünügüldürüyor araba soollarken zorda bırakmıyor ben çok duydum doblo 1,3 ün atak olmadığını ve sürdümde o arabayı kangodaki ataklığı bulamadım.
    he arabayı görmedin diyosan görmedim ben değil hiç kimse göremedi fotolardan biliyoruz yinede fotolar bile yetiyor arabaı anlatmaya

• quote:

görmedin derkene doblonun kasa değiştireceğinin ilk söylentisini senden duydum onlar zaten değiştireceğini değiştirdi ve kangonunda artık 8 seneden sonra değişmesi gerekeni yapacaklar ve yeni kasayı 2007 nin sonunda yada 2008 de çıkaracaklar.al bu resimler heryerde geziyor yeni motor sınırlarını tmamiyle yükselttiler şuanki kasaya 65 ps çok rahat yetiyor e araba 1150 kg sonuçta götürüyor ama yeni kasayada aynısı koyamayazlar yeni kangonun motorları 70-110 hp olarak çıkcak benimde demek istediğim 110 hp si dobloya ciddi kafa tutacak vede performanslı bir motor çünki kangoo listdelerde çok geride kaldı ama yinede şu haliyle bile özellikle ve özellikle kullanıcısının yüzünügüldürüyor araba soollarken zorda bırakmıyor ben çok duydum doblo 1,3 ün atak olmadığını ve sürdümde o arabayı kangodaki ataklığı bulamadım.
    he arabayı görmedin diyosan görmedim ben değil hiç kimse göremedi fotolardan biliyoruz yinede fotolar bile yetiyor arabaı anlatmaya

resimlerini gördüğün arabanın kullanmadan daha başka bir rakibine solda sıfır bırakıcağını söyleyen sensin
    evet doblo 2008 de yeni kasa ile satişa sunulucak
    Dobloda makyaj yaptı kangoo nun daha önce yaptığı gibi kasa değişmedi yani

• almanyadada uretilse, cin dede uretilse, koredede uretilse mercedes, mercedestir arkadasim....
    bunu bilir bunu soylerim..........
  • evet doğru diyen benim ama ben 2008 de doblo kasa değiştireceğini ilk senden duydum varmı buna dair bir yazı yada resimleri.
    benim karşılaştırmam tamamen piyasadaki yeni doblo içindir yeniden haberim yok.bunu ilk sen söyledin varsa zamanı gelince yine burda karşılaştırılmasınıda yaparız!
  • quote:

evet doğru diyen benim ama ben 2008 de doblo kasa değiştireceğini ilk senden duydum varmı buna dair bir yazı yada resimleri.
    benim karşılaştırmam tamamen piyasadaki yeni doblo içindir yeniden haberim yok.bunu ilk sen söyledin varsa zamanı gelince yine burda karşılaştırılmasınıda yaparız!

Elimde resim veya belge yok bunu tofaşta çalışsn birinden öğrendim linea içinde söylemişti

Sana anlatamadığım çıkmamış bir arabanın yani yollarda olmayan kullanmadığın bir araba için onu bunu geçer vs vs die konuşman neyse haklısın hepsini geçer
  • Dobloyu eknonomik olması açısından tek geçerim
  • BEN SANA ŞU GEÇER BU GEÇER DİYE SÖYLEMİYORUM YANLIŞ LANSE ETME SADECE YENİ MOTORU HAKKINDA 70-110HP OLARAK ÇIKARTACAK RESİMLERİNE BAK.
    ŞUANKİ 80HP LİK DİĞERLERİNE GÖRE DÜŞÜK KALDIĞI İÇİN 110 HP LİK ÇOĞU MODELE KAFA TUTABİLECEK SENİN ANLAMAK İSTEMEDİĞİN BU
    BEN HAKLIYIM SEN HAKLISIN DİYE BİR POLEMİK YARATMA
    YENİ DOBLO ÇIKSIN İNŞ.OZMAN TEKRAR KARŞILAŞIRIZ SENLE...
  • quote:

BEN SANA ŞU GEÇER BU GEÇER DİYE SÖYLEMİYORUM YANLIŞ LANSE ETME SADECE YENİ MOTORU HAKKINDA 70-110HP OLARAK ÇIKARTACAK RESİMLERİNE BAK.
    ŞUANKİ 80HP LİK DİĞERLERİNE GÖRE DÜŞÜK KALDIĞI İÇİN 110 HP LİK ÇOĞU MODELE KAFA TUTABİLECEK SENİN ANLAMAK İSTEMEDİĞİN BU
    BEN HAKLIYIM SEN HAKLISIN DİYE BİR POLEMİK YARATMA
    YENİ DOBLO ÇIKSIN İNŞ.OZMAN TEKRAR KARŞILAŞIRIZ SENLE...

ilk yazdığın msj dan son msj ına kdar tekrar oku istersen polemik yaratma gibi bir huyum yok hele sanal bir ortamda başkasına sataşma gibi hiç yok
    iyi günler dilerim
  • tebrklr sataşmayıda çıkardınızya
    birşey söylemiyorum teşk.size
  • yeni kasa caddy ne zaman çıkar,bilgisi olan var mı acaba?yada yakında kasa değiştirmeyip makyaj mı yer?
  • quote:

Orjinalden alıntı: plateau

yeni kasa caddy ne zaman çıkar,bilgisi olan var mı acaba?yada yakında kasa değiştirmeyip makyaj mı yer?

Yok yok daha var, için rahat olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: plateau

yeni kasa caddy ne zaman çıkar,bilgisi olan var mı acaba?yada yakında kasa değiştirmeyip makyaj mı yer?

1-2 sene içinde çıkar gibime geliyo yoksa vw bu kadar indirim yapmazdı 2003 ün sonunda çıktı bu kasa baya oldu yani.mesela connect 2002 sonnuda çıktı 2006 da yeni kasayı çıkardı.yakındır tahminim.
  • Bir caddy kullanıcısı olarak 2008 de doblonun dış şekli nasıl olur bilemiyorum ama şu anki kasası (mesela premio) bile resimleri verilen 2008 kangodan dış kasa görünümü olarak daha güzel geldi bana.Tabi zevk meselesi
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.