Şimdi Ara

iphone 5c locked turkiye kullanimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar oncelikle herkese merhaba. Bir arkadasim suanda yurtdisinda simdi ben ona 99$ olan iphone 5cden aldirtsam turkiyede bunu nasil kullanabiliriz gevey jailbreak ile mi ? Birde bunu pasaport kaydi yaptirmamiz gerekiyor mu ? Kullanilamasa bile aldirtmayi dusunuyorum sonucda 99$ en kotu ipod olarak kullanmayi dusunuyorum cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pasaport kaydı simkilitle bağımsızdır, her koşulda yaptırmanız gerekir.

Jailbreak'e gerek olmaz. Sürüme uygun gevey ile çözersiniz. O da olmadı biraz daha yüksek bir fiyata Unlock edip geveysiz kullanırsınız.
    Geveyi de gevey.tc sitesinden alabilirsiniz, ben 4S'e oradan almıştım tavsiye ederim.

• arkadaşına 99dolara iphone aldıramazsın. zira kontrat yapmadan o paraya iphone yok. kontrat yapması içinde orda yaşaması, sostal güvenlik numarası vs. gerekiyor.

özetle 99 dolara iphone yok yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas olayı yanlış anlamış galiba 99 dolara telefonun kendisini satmıyorlar kontrat ve ekstra olarak 99 dolar ödeniyor yani her ay belli miktar abone taksiti oduyorsunuz

• Anladim arkadaslar bu kotu oldu peki soyle yapsak olmaz mi kontratli alip 99$ sonra kontratdan caysak bunun cayma ucreti ne kadar yani 550$i gecer mi o yuzden merak ediyorum eger gecicekse yada 3-5 kurus daha asagi olursa direk simfree almak daha mantikli olurda

• android137 A kullanıcısına yanıt
    ABD vatandasi olmadiktan sonra yapamazsiniz o kontrati. Unutun o isi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladim yalan oldu o zaman hepinizin cevaplari icin cok tesekkurler arkadaslar iyi gunler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.