Şimdi Ara

98 bmw 520 almak uzreyım bılgıye ıhtıyacım var :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merb öncelıkler herkese ıyı gunler dılerım 98 5 20i almaya nıyetım var satıcı aracın hava akıs metresı ve abs nın elektornık kısmında sorun oldugunu tamırının 300 500 tl cıvarı oldugunu soyledı benım uykumu kacıran kısmı bu hava akıs metresı nedır ve yenısının fıyatı ne kadardır 210bın km de bmw almakla dogrumu yapıyorum sızce bılgıye ıhtıyacım var netten arastrıdım kadarıyla ulastıgım bılgıler genelde 2009 2010 yıllarına ait

• Kaç TL'ye alacaksınız hocam?

Link var mı?
  • Hava akış metre turbo araçlarda olmuyormuydu

Bildiğim kadarıyla yeni versiyonları chipli onlar biraz daha pahalı. 250 300 tl civarındadır

Adı üstünde aslında aracın ihtiyacı kadar havayı vermek.
  • 25bın tl ye aldım aracı arac 2005 trafıge cıkıslı hava akısmetresını temızlettım arızayı sıldı aracı alalı cok fazla olmamasına ragmen öğrendıgım tek şey aracı her ustayım dıyene vermemek oldugu emme manıfoltunda kacırma vardı yaparım dıyen bırıne verdık manıfoltu yaptı manıfoltun altında bulunan dıyaframı patlatmıs arac egzoya yağ verdi en kısa zmanda fotolarını yuklerım ıns.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hobarahey

25bın tl ye aldım aracı arac 2005 trafıge cıkıslı hava akısmetresını temızlettım arızayı sıldı aracı alalı cok fazla olmamasına ragmen öğrendıgım tek şey aracı her ustayım dıyene vermemek oldugu emme manıfoltunda kacırma vardı yaparım dıyen bırıne verdık manıfoltu yaptı manıfoltun altında bulunan dıyaframı patlatmıs arac egzoya yağ verdi en kısa zmanda fotolarını yuklerım ıns.

Hocam nereden aldınız kaç model renk KM bilgileri de paylaşabilir misiniz? Fiyat çok iyi duruyor hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah.

Bir de KM'nin orjinal olup olmadığını bilme şansımız oluyor mu bu konuda bir fikriniz var mı?
  • teşk hocam malatyadan aldım araç dıyarbakır ılhanlar bakımlı 210 bın km de orjınal km bılgısayara baglatıp baktırdım aracta gunes yanıgı ve cızıklerden dolayı aldım kısı boyatmıs hasar kaydı yok degısen adına sol ön çamurluk var onuda kesın degısmıs dıyemedı kaportacı macunla doldurulmus kısmı yok aracın yanı darbe alıpta duzeltılen kısmı yok boya her yerde aynı oranda cıktı makınede hemen hemen aynı katsayılarda panoromık sonroff ön arka m tampon angel farlar 4 adet mıclen lastık takılı 5 bın km yapmıs aldıktan sonra motoru skıntısız durumda ayrıca aldım arkadas aklıma kötü birşey gelmemesı ıcın on arka tamponları stop lambaları ve kendı orjıanl farlarını verdı yanı kazadan dolayı degıstırmedını ispat için :) manuel vitesli aracım
  • 98 model aracım hocam ama dedıgım gıbı 2005 hazıran trafıge cıkıslı ruhsatta sanırım tek vanus oluyor bu motorlar 150 hp gümüş gri renk
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Orijinalden alıntı: hobarahey

25bın tl ye aldım aracı arac 2005 trafıge cıkıslı hava akısmetresını temızlettım arızayı sıldı aracı alalı cok fazla olmamasına ragmen öğrendıgım tek şey aracı her ustayım dıyene vermemek oldugu emme manıfoltunda kacırma vardı yaparım dıyen bırıne verdık manıfoltu yaptı manıfoltun altında bulunan dıyaframı patlatmıs arac egzoya yağ verdi en kısa zmanda fotolarını yuklerım ıns.

Hocam nereden aldınız kaç model renk KM bilgileri de paylaşabilir misiniz? Fiyat çok iyi duruyor hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah.

Bir de KM'nin orjinal olup olmadığını bilme şansımız oluyor mu bu konuda bir fikriniz var mı?

Borusana gideceksiniz servis kayıtlarından bakın. servis kayıtlı değilse anahtardan okutmasini isteyin kilometreyi. km bilgisini %100 doğru veren anahtardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.