Şimdi Ara

LG G2 Instagram Video Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
21.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon instagramdaki videoları oynatmıyor. Ses geliyor ancak, siyah ekran var. Flash player yüklemedim, sorun bundan mıdır?

Vine, youtube vs. sorun yok.

• Uyumsuzluk vardir guncelleme gelince duzelir telefon daha yeni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi o zaman fazla karıştırmayayım. teşekkürler
  • Merto kullanıcısına yanıt
    Sorununuz hala devam ediyor mu acaba ? 4 gün önce ben de G2 aldım, aynı sorunu ben de yaşıyorum ama bu soruna bir çözüm bulamadım.
  • Ediyor ne yazıkki. Hatta instagram içerisinde fotoğraf çekmeye kalkarsam ekran açılmıyor. Normal fotoğraf çekip instagrama ekleyebiliyorum.

Telefonun memnun olmadığım tek şeyi bu.
  • Merto kullanıcısına yanıt
    Ana konuya yazacağım bu durumu şimdi, çözüm bulursak birbirimizi haberdar edelim. Benim de telefon ile ilgili tek sıkıntım bu.
  • Ayarlardan Ekran ayarlarina gelin arkadaslar gorunum orani duzeltilmesinde instagramin ustunde tik isareti varsa onu kaldirin halloldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holapsp -- 12 Şubat 2014; 21:37:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holapsp

Ayarlardan Ekran ayarlarina gelin arkadaslar gorunum orani duzeltilmesinde instagramin ustunde tik isareti varsa onu kaldirin halloldu

Ekran ayarlarını bulamadım hocam?
  • Hocam ana ekrandan uygulamalar ordan ayarlara giriyorsun üstte zaten yazıyor ağlar ses ekran diye ordanda ekran ayarlarına geç en alta iniyorsun görünüm oranı düzeltilmesi var instagramın üstünde tik işareti varsa kaldır olay tamamdır
  • Hocam tamamdır şimdi oldu. Telefonu aldığımdan beri bu sorunu yaşıyordum çok sağol.

• Hocam Allah razı olsun ya ben de ayarlardan hallettim düzeldi şimdi. Ayrıca haber veren @Merto hocam size de ilginizden ötürü çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_ec

Hocam Allah razı olsun ya ben de ayarlardan hallettim düzeldi şimdi. Ayrıca haber veren @Merto hocam size de ilginizden ötürü çok teşekkür ederim.

Bende baktim baya sonunda yabanci forumdan buldum bir sey degil rica ederim

• arkadaşlar bende de facebook uygulamasında videoları tıklıyorum beyaz bişey dönüyor dönüyor 10 dk bile beklesem açıimıyor internetteki diyer tüm videolar açılıyor sadece face uygulamasındakiler açılmıyor
    çözümü ne acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhan1968 -- 15 Temmuz 2014; 1:18:43 >
  • İyi günler bendede Facebook videoları oynatmıyor acil yazdım lazım :(
     LG G2 Instagram Video Sorunu
  • Çözüldü mü problem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: behind the mask

Çözüldü mü problem?

Evet çok şükür çözüldü facebook günceleme yaptı ve sorun gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: cin83ali

quote:

Orijinalden alıntı: behind the mask

Çözüldü mü problem?

Evet çok şükür çözüldü facebook günceleme yaptı ve sorun gitti

ya bu sorunlar lg'den mi kaynaklanıyor. Aynı anda tüm androidlerde problem var mıydı. G2 almayı düşünüyorum da. Uygulamalar önemli benim için.
  • holapsp kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bende o bahsettiğiniz ekran oranı ayarı çıkmıyor bendede LG G2 var

• holapsp kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ayarlardan ekran ayarları ok. fakat görünüm oranı düzeltilmesi diye bir seçenek yok burada nedne olabilir ki acaba? Aynı sorunu uzun süredir yaşıyorum, sinirden instagrama giremez oldum :(
  • Instagram'da videoya gelince donuyor. Kapaniyor. Yukarida yazilan uygulamalar-ayarlar-ekran ayarlarinda gorunum orani diye bir secenek yok. Baska onerisi olan var mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.