Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dün vatandan 5s gold aldım. Dikkatimi çeken galerideki fotoğraflar alt ve üstten kesik gözüküyor. Onceki telefonum iphone4'de tam ekran çıkıyordu resimler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can

Passbook 99,8 KB (kullanmıyorum)
    Mail 21,9 MB (kullanıyorum)
    Takvim 1,0 MB (kendi kendine icloud ile yapıyor bir şeyler)

Teşekkür ediyorum bilgilendirme için
  • kısa bir hatırlatma, gsm'lerin fatura limit seçenekleri var, örneğin 70 liraya geldiğinde bütün kullanımı durdur (Telefon edebilme , 3g , sms vb.) yada 70tl olunca smsle bilgilendir gibi.

böylece süpriz fatura bedellerinin önüne geçilebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

kısa bir hatırlatma, gsm'lerin fatura limit seçenekleri var, örneğin 70 liraya geldiğinde bütün kullanımı durdur (Telefon edebilme , 3g , sms vb.) yada 70tl olunca smsle bilgilendir gibi.

Teşekkür ederim ama benim maksimm her ay ödediğim 400 500 ama bu ay aşk mektubu çok geldi :) direk hücresel veride onlar dikkatimi çekti

Takvim mail passbook 10 ar gb
  • rica ederim bu soylediğim sınır olayı kaç rakamını isterseniz, 400-500 siz belirliyorsunuz :)
  • Ekranın sağ üstü hafif içeri doğru oynuyor, telefonu sallayınca kilit tuşundan ses geliyor ve home tuşu sanki biraz içeriye göçmüş gibi. Zorlu Center'a gitsem değiştirirler mi ? Bir de giderken kutusunu götürmeye gerek var mı ?
    1 haftalık cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 5 Ağustos 2014; 15:39:26 >
  • whatsapp dan mesaj geldiğinde kilit ekranında ve yukarı bildirimlerde mesaj atan kişinin mail adresi gözüküyor. mesaja tıkladığım zaman normal benim kaydettiğin isimde gözüküyor. ben hep kaydettiğim isimde gözüksün istiyorum, nasıl yapabilirim?
  • şu dandroid fanboya anlatamıyorum

bi el atın gerçekleri öğrensin

http://forum.donanimhaber.com/m_95564341/f_//tm.htm#95606710
  • Beyler ya benim arkadaki şerit cam çizildi değiştirilebiliyormu o ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

kısa bir hatırlatma, gsm'lerin fatura limit seçenekleri var, örneğin 70 liraya geldiğinde bütün kullanımı durdur (Telefon edebilme , 3g , sms vb.) yada 70tl olunca smsle bilgilendir gibi.

Teşekkür ederim ama benim maksimm her ay ödediğim 400 500 ama bu ay aşk mektubu çok geldi :) direk hücresel veride onlar dikkatimi çekti

Takvim mail passbook 10 ar gb

hocam öncelikle geçmiş olsun...
    merak edip baktım mail çok yoğun kullanıyorum işim gereği 80 mb ı geçememişim ama tabi yazışma benim sadece...
    süper star paket kullanıyorum 120 lira aylık herhangi bir ayar yapmadan internet biterken mutlaka bilgilendirme geliyor...
    bu app store da turkcell hesabım uygulaması var onu kullanıyorum belki ondandır...

• Az önce sağ üst camın bombe yapmasından ve power tuşundan ses gelmesinden dolayı Lydia servise bıraktım telefonu. Minimum 5, maksimum 10 gün içerisinde döneceklermiş.

Açık mı diye öylesine bakarken garantiye bakıyorlarmış bıraktım ben de cihazı. Zorlu Center'daki gibi hemen cihaz verecekler sandım ama cihazı aldılar 10 güne kadar bekleyeceğim.

Daha önce camın bombe yapmasından yani ekranın oynamasından cihazı değiştiren var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

İçinde yumuşak malzeme olan telefonu çizmeyecek ne tür kılıf önerirsiniz ? Sert kılıf taktım ufak bir çizik bıraktı hem dışını hem içini koruyacak bir kılıf arıyorum.

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5S-5-Case-Ultra-Hybrid-Gray,PR-372.html

Şunu tavsiye edebilirim.Arkadaşım kullanıyor.Memnun.
  • Beyler 5 imin kasasi cok yiprandi ne kadara degisirler kasayi ortalama sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Az önce sağ üst camın bombe yapmasından ve power tuşundan ses gelmesinden dolayı Lydia servise bıraktım telefonu. Minimum 5, maksimum 10 gün içerisinde döneceklermiş.

Açık mı diye öylesine bakarken garantiye bakıyorlarmış bıraktım ben de cihazı. Zorlu Center'daki gibi hemen cihaz verecekler sandım ama cihazı aldılar 10 güne kadar bekleyeceğim.

Daha önce camın bombe yapmasından yani ekranın oynamasından cihazı değiştiren var mı ?

Apple Store 5dk içinde değiştiriyor.
    Ben gittiğimde o şekilde oldu, ama randevusuz kabul etmiyorlar.
    Daha geçen gün arkadaşın telefonu göstermeye gittik randevu alamamıştık; "randevusuna gelmeyen yok mu, onun yerine bizi alın" falan dedim ama yemedi eleman. "acil durumlar dışında randevusuz olmaz" dedi, acil durum da telefonun çalışmama, açılmama gibi durumlarıymış.
    Randevu sistemi de her gece 00:00'da açılıp 5dk içersinde doluyormuş, ben sadece pazar günleri açılıyor diye biliyordum ama her günmüş...

Umarım bu bilgiler yardımcı olur.

Benim telefondaki problem de aynısıydı, ekran içeri doğru oynuyordu orta kısımdan sağ üst kısma kadar...

• Teşekkürler, benim öğrenmek istediğim ekran oynamasından telefonun değişip değişmeyeceğiydi. Sizinki değişmiş benimkide değişir herhalde.
  • ben alır almaz ttec marka film kaplattım arkalı önlü.. mat olanı tercih edin.
  • Benim cihazda da sağ üst taraf içe doğru oynayıp çıt çıt ses yapıyor bastırdıkça, sizdeki de aynı sorun mu? Birebir değişim yaptırabilir miyim Apple Store'da? Turkcell'den almıştım cihazı.
  • buyurun ben mail kullanıyorum ara sıra, takvim uygulamasını bulamadım,
    passbook hiç kullanmadım 7,5 kb gösteriyor. hattım türkcell
  • 3g açıkken wats up mesajı görmek istemiyorum diyelim, o anda iletilerin gelmesini engelleyebilir miyim=? çünkü başka bişyle uğraşıyorum zırt pırt wats up mesajı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rosso Scuderia

Benim cihazda da sağ üst taraf içe doğru oynayıp çıt çıt ses yapıyor bastırdıkça, sizdeki de aynı sorun mu? Birebir değişim yaptırabilir miyim Apple Store'da? Turkcell'den almıştım cihazı.

Aynı sorundan dolayı Lydia servise bıraktım ben telefonu. Randevu alabilseydim Zorlu Center'a gidecektim büyük ihtimal değiştirirler telefonu.
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.