Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki öok teşekkür ediyorum bilgileriniz için .
    Son sorum bu 2016 mıdellerede wats bağlantısı iptal mi oldu bir-iki mesaj yukarıda bundan bahsetmişlerde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CuneytBora kullanıcısına yanıt
    2016 model yılında iptal oldu daha doprusu 1,6t ve 1,6 160hp cdti da var diğer motorlarda yok. 2017 model yılıyla birlikte tekrar opsiyon olarak gelecek tüm motorlara

• scorpıonkıng kullanıcısına yanıt
    Bir kere dar bir viraja hızlı girmek zorunda kaldım, ani fren konforu bir hayli bozacaktı, direksiyonun çevirme dozunu ayarlayarak(ani hareket yapmadan) girdim ve dosdoğru çıktım, gayri ihtiyari ben yattım, araba yatmadı Eve çok az kala da yolumuz bozuluyor ve dediğiniz durumlar baş gösteriyor, o gün o viraj sonrası eve yaklaşırken, kendimi "senin canisi sağ olsun" demekten alamadım Gerçi biraz toparlattılar yolumuzu geçenlerde....
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    O kötü olmuş ben navi opsiyonunu sirf kadranin ordaki ekran için almıştım cok pratik bir seydi ozellik navigasyon da cikis saymasi cok hostu

• quote:

Orijinalden alıntı: 10mehmet

O kötü olmuş ben navi opsiyonunu sirf kadranin ordaki ekran için almıştım cok pratik bir seydi ozellik navigasyon da cikis saymasi cok hostu

Renkli ekranın kalkması sonrası, bu opsiyonun alınmasına gerek yok bence, en azından tepki olarak da....led tv'den sonra siyah beyaz grunding almaya gere yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

Bir kere dar bir viraja hızlı girmek zorunda kaldım, ani fren konforu bir hayli bozacaktı, direksiyonun çevirme dozunu ayarlayarak(ani hareket yapmadan) girdim ve dosdoğru çıktım, gayri ihtiyari ben yattım, araba yatmadı Eve çok az kala da yolumuz bozuluyor ve dediğiniz durumlar baş gösteriyor, o gün o viraj sonrası eve yaklaşırken, kendimi "senin canisi sağ olsun" demekten alamadım Gerçi biraz toparlattılar yolumuzu geçenlerde....

Yol tutuşuna kesinlikle diyeceğim yok fakat benim bu Michelin Primacy 3 ler o kadar dandik ki normal şehir içi ışıklarda olan virajları 40 la dönerken bazen baştan kayıyor araç lastiğin altını elliyorum yumuşaklık diye bir sey yok lastikte sizin lastikleriniz hangi marka bilgilendirirseniz sevinirim.

Bridgestone Turanza T001

Hatta, Michelin Primacy 3 denk gelsin istiyordum hep, o aralar gelen 4 araçtan sadece benim ki Turanza çıktı, diğerleri Primacy 3'dü, üzülmüştüm o an biraz, daha önceki araçlarımdan olan corolladan dolayı ses ve sertlik konusunda Turanza'nın iyi bir referansı yoktu bende. Zaman içinde T001'in corolladaki ER300'den biraz daha yumuşak ve sessiz olduğunu fark ettim. Yine de sert ve sesli bir lastik, yol tutuş ve frenleme performansından memnun kaldım, özellikle ısındıktan sonra sesi azalıyor ve yol tutuşu artıyor, ilk km'ler zorlamıyorum, ER300 de ısındıkça iyileşirdi.
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    H kasa kullanmadım ben dostum :) G den J ye atlamıştım.
  • Servise geldim, Matrix farlar icin guncelleme yapiliyor. Sanirim kapali moduller aciliyor olabilir. Klavuzda 9 otomatik program filan diyordu, vs.
    Mutlimedia icin guncelleme bekleniyormus, yakin zamanda gelecegi umuluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kupamı almak için opan servise gittim. sadece arabayı ordan alanlara verdiklerini liste olduğunu söyledi. çıktım kampanyayı okuyunca kupayı dilediğiniz bayiden alabilirsiniz cümlesini gördüm. yani 2 kupayı vermemek için böyle bahaneler uyduruyolar anlamıyorum neden. opel türkiyeye şikayet ettim. bayiyi de aradım söyledim. opan ankara asla gidilmeyecek servislerden biri gözümde.
  • Android auto bi türlü yapamıyorum.Apk yüklü kabloyu takıyorum ama olmuyor telefonu bağlayın diyor Android auto.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu bluetooth ile araca bağladınız mı kabloyu takmadan önce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep~DarkNeSs

Android auto bi türlü yapamıyorum.Apk yüklü kabloyu takıyorum ama olmuyor telefonu bağlayın diyor Android auto.

Ayarlar dan android auto yu açmak gerekiyor orayı kontrol ettiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: dehsetim.ben

quote:

Android auto bi türlü yapamıyorum.Apk yüklü kabloyu takıyorum ama olmuyor telefonu bağlayın diyor Android auto.

Ayarlar dan android auto yu açmak gerekiyor orayı kontrol ettiniz mi

Birde ilk kez Android autoyu bağlayacaksanız önce bluetooth ile bağlanacaksınız ardından arkadaşın dediğinide kontrol edip sorunsuz bağlanabilirsiniz, eğer ki halen bağlanamıyorsanız indirdiğiniz apk sorunlu kurulmuştur silip bir daha kurmanızı öneririm zira bende ilk başta sorun yaşamıştım, sorunum apk dosyasındanmış.
  • Hocam bir türlü yapamadım.Apk dosyasın'da sıkıntı var herhalde.Tekrar bir deneyeyim.Yok olmuyor.Ekrana görüntü gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep~DarkNeSs -- 28 Temmuz 2016; 23:45:51 >
  • quote:

Hocam bir türlü yapamadım.Apk dosyasın'da sıkıntı var herhalde.Tekrar bir deneyeyim.Yok olmuyor.Ekrana görüntü gelmiyor.

Hocam yaşadığınız sorunlar benim de başta yaşadığım sorunlarla aynı bende Android Auto 1.5 apk dosyasını kurduğumda görmüyordu daha sonra güncellemeyle 1.6 apk sına çevirince sürümü tüm sorunlarım çözüldü.
    http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/
    Buradaki en son sürümü kurup deneyin sorununuz çözülecektir telefondan inmiyorsa cep telefonunu bilgisayara bağlayıp apk dosyasını bilgisayardan indirip telefonun içine atıp kurun ben en son böyle çözmüştüm sorunu güncellemeyi kabul etmediği için. Gelişmelerden haberdar ederseniz yardımcı olmaya çalışırım tekrardan.

• Arkadaşlar geçen gün 15 dk uğraşıp bütün radyo kanallarını kaydettim 1 hafta sonra aracı çalıştırdığımda bütün radyolar gitmişti ve sadece 87.5 frekansı kayıtlıydı bütün kayıt bölümlerinde sizde de sorun varmı radyoda birde usb bellekteki müzikler durmadan başa alıyor, bazen kaldığı yerden başlıyor bazen de başa alıp duruyor müzikleri, sürekli aynı müzikleri dinlemekten gına geldi :)
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Kumho/Ecsta-HS51.htm bu lastik hakkında ne düşünüyorsunuz. Birde bizim Astralarda 225 taban genişliği yerine 215 ya da 205 kullansak ne kazancımız olur, ne kaybımız olur bilgili bir arkadaşım cevap verirse sevinirim. Ben yanak genişliğinin yol tutuşunu arttırdığını, konforu düşürdüğünü okumuştum bir yerde ne kadar doğru bilmiyorum. Eyerki bildiğim doğruysa tercihimi konfordan yana kullanmak isterim, sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Kumho/Ecsta-HS51.htm
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nokian/Line.htm
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Continental/WinterContact-TS-850-P.htm (Kış Lastiği İçin Düşünülebilir )
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/Eagle-F1-Asymmetric-3.htm
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/Primacy-3.htm ( Bunlarda bizim dandik Michelinler puanında ortada zaten )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpıonkıng -- 29 Temmuz 2016; 11:19:51 >

• Arkadaşlar Merhaba, dün akşam Beylikdüzünde bauhaus caddesinde gördüğüm "34 PV 46.." devamını malesef göremediğim beyaz astra k aracın araç sahibine sesleniyorum. Body kit çok yakışmış. Şöyle bi dönüp baktım yani :)
    225 yanak değil taban ölçüsüdür. Mevcut jantlarınıza 205 tabanlı lastiği ancak Türk lastikçileri uydurur güvenli olmaz

Şimdi bu linklere göre asymmetric 3, primacy 3'den daha dayanıklı gözüküyor. Halbuki, forumda aylarca tersi söylenmişti.
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.