Şimdi Ara

Thermaltake Commander kasa kesimi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bilgisayarıma Corsair H100i sıvı soğutma sistemi aldım ama malesef kasamın içine sığmadı bu yüzden kasamı kesmek istiyorum ancak nerede ve nasıl yapabileceğim hakkında bilgim yok.
    Resimdeki yerden en ucuz ve e hasarsız nasıl kesebilirim acaba ?

Kasa içi böyle.

Burada eklediğim resimdeki yerlerden kesmek istiyorum

Soğutma sistemide bu.

Soğutma sisteminin radyatörünün hortumunun geçebileceği kadar kasanın üstünü keserek kasa dışına monte etmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rorschach1v4n -- 6 Ekim 2013; 4:13:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: volkov_19

Şuan dolabıma baktım; aliminyum yapıda ince 120mm CM, bakır yapıda kalın 120mm AQUA ve bakır yapıda kalın 240mm AQUA radyatörüm var diğer parçaları saymıyorum topladığım sıvı soğutmalardan bahsetmiyorum çok sayıda blok çatlatacak kadar sıvı soğutma kullandım

ve sadece şunu söylememde yeterli olabileceği görüşündeyim metal yapıda bir radyatöre kauçuk yapıda bir fortum kalıcı olarak hiçbir zaman sabitlenemez ve bu konu hakkındada arabam üzerine bahse girerim!

son zamanlarda çıkan bu hazır sıvı soğutma sistemlerinden hiç elime almadığım için rakor modellerini bilmiyorum sistem elindeyse bir incelemeni tavsiye ederim o hortum ordan çıkmıyorsa sana söz veriyorum cinsiyetimi değiştiricem!

http://forum.donanimhaber.com/m_57324799/tm.htm

Bu linkteki konuda hortumların tak çıkar olmadığından bahsedilmiş.Dediğim gibi arabaya veya cinsiyet değiştirmene gerek yok daha büyük bir kasa alsan bana yeterli :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.