Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
29
Favori
103.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayatta kalamiyormusunuz?? o zaman ucagin dustugu yondeki dumduz sahile inin ilerde bi yat var ufak bi yat ustunde hem yicek hem icecekvar yabaniler yata cikamadiklari icin orda baya guvendesiniz. cikin oraya alt tab yapin karakter kendiliginden olene kadar bekleyin oldugunde 30-40 gun falan ss atip internete koyun su kadar yasadim diye bi hava atin )))
    ikinci ve daha zevkli olan taktigi vereyim cember seklinde bi 10 tane ates kurun birbirlerine yakin ve tam ordada durun atesi asmaya calisan butun yabaniler yanarak olecektir yaprak bulmak asiri kolay bu yontemle hepsini engeller ve guvende kalirsiniz.
    bi an kendimi how to surviva deki kodlak gibi hissettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan66 -- 2 Haziran 2014; 3:16:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifad

tenis topu ne halta yarıyor çözebilen var mı

Vasıfsız Heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncellemede neler gelecek acaba, gelistirilmeye son derece acik, umarim buyuk bir guncelleme ile oyunu devamli olarak oynanabilir yaparlar, hali hazirda defterdeki seyleri yapinca ve limitsiz silah ile 2 yerli vurunca oyun bitiyor, save sorunu icin guncelleme beklenilmez umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kakos

quote:

Orijinalden alıntı: Lifad

tenis topu ne halta yarıyor çözebilen var mı

Vasıfsız Heralde

Steam'deki yorumlarda okumuştum, biri tenis topu ile kuş vurmuş sanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

hayatta kalamiyormusunuz?? o zaman ucagin dustugu yondeki dumduz sahile inin ilerde bi yat var ufak bi yat ustunde hem yicek hem icecekvar yabaniler yata cikamadiklari icin orda baya guvendesiniz. cikin oraya alt tab yapin karakter kendiliginden olene kadar bekleyin oldugunde 30-40 gun falan ss atip internete koyun su kadar yasadim diye bi hava atin )))
    ikinci ve daha zevkli olan taktigi vereyim cember seklinde bi 10 tane ates kurun birbirlerine yakin ve tam ordada durun atesi asmaya calisan butun yabaniler yanarak olecektir yaprak bulmak asiri kolay bu yontemle hepsini engeller ve guvende kalirsiniz.
    bi an kendimi how to surviva deki kodlak gibi hissettim

Yagmur yayinca atesler sonuyor tekrar yanmiyor. Curudu teori

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Guncellemede neler gelecek acaba, gelistirilmeye son derece acik, umarim buyuk bir guncelleme ile oyunu devamli olarak oynanabilir yaparlar, hali hazirda defterdeki seyleri yapinca ve limitsiz silah ile 2 yerli vurunca oyun bitiyor, save sorunu icin guncelleme beklenilmez umarim.

Steam'den duyurdular 0.0.2 gelmeden kücük bir fix ile düzelteceklermis save sorununu.
  • Oyun cok zevkli fakat yerlileri biraz abarti buldum. Yani koca adada nereye gidersem gideyim yerliler ile günde 2-3 defa karsilasiyorum. Kac tane yerli varki adada. Aslinda sunu da söylemem lazim ben bu yaratik vs. olayini pek sevmem. Bu yüzden Peacefull mode'u merakla bekliyorum. Orda düsman varliklar olmayacak, sadece adada olmanin sartlari olacak. Umarim esega bulmayi biraz zorlasirirlarda onun da bir anlami olur. Ses olayina biraz el atmalari lazim. Agac kirilirken cikan o ses ne Allah askina. Diger sorunlar de genelde Alpha olmasindan kaynaklaniyor.
  • 55 mb güncelleme geldi ne gibi değişiklikler oldu ?? Deneyen, fark eden oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alike03

Oyun cok zevkli fakat yerlileri biraz abarti buldum. Yani koca adada nereye gidersem gideyim yerliler ile günde 2-3 defa karsilasiyorum. Kac tane yerli varki adada. Aslinda sunu da söylemem lazim ben bu yaratik vs. olayini pek sevmem. Bu yüzden Peacefull mode'u merakla bekliyorum. Orda düsman varliklar olmayacak, sadece adada olmanin sartlari olacak. Umarim esega bulmayi biraz zorlasirirlarda onun da bir anlami olur. Ses olayina biraz el atmalari lazim. Agac kirilirken cikan o ses ne Allah askina. Diger sorunlar de genelde Alpha olmasindan kaynaklaniyor.

Kesinlikle katılıyorum. Ada değil, metropol mübarek. Her yer insan kaynıyor. Saldıran yerlilerden craft yapmaya fırsat bulamıyorum. Şöyle sakin sakin bir robinson crusoe ortamı olsa fena olmayacak gerçekten de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alike03

Oyun cok zevkli fakat yerlileri biraz abarti buldum. Yani koca adada nereye gidersem gideyim yerliler ile günde 2-3 defa karsilasiyorum. Kac tane yerli varki adada. Aslinda sunu da söylemem lazim ben bu yaratik vs. olayini pek sevmem. Bu yüzden Peacefull mode'u merakla bekliyorum. Orda düsman varliklar olmayacak, sadece adada olmanin sartlari olacak. Umarim esega bulmayi biraz zorlasirirlarda onun da bir anlami olur. Ses olayina biraz el atmalari lazim. Agac kirilirken cikan o ses ne Allah askina. Diger sorunlar de genelde Alpha olmasindan kaynaklaniyor.

Peacefull mode nedir, forest icin cikacak bir mod mu?
    Yerliler olmali bence, gerceklige uygun ama iki tanesini vurunca kaybolup gitmeleri sacma.
    Yerliler olaya gerilim katiyor ilk oyunlarimda agac keserken bile arkaya bakiyordum.
    Sadece ada sartlarinda hayatta kalmaya calismakta cok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 2 Haziran 2014; 13:40:20 >

• Bug'lari raporlamak icin;
    support@endnightgame.com

• Guncellemeyi yukleyen save yapmayi deneyebilir mi, sorum duzelmis mi?

• quote:

Guncellemeyi yukleyen save yapmayi deneyebilir mi, sorum duzelmis mi?

Güncelleme çıktımı?
  • quote:

Guncellemeyi yukleyen save yapmayi deneyebilir mi, sorum duzelmis mi?

Hayir save sorunu henüz düzeltilmedi. Fakat bugün yarin halledilecekmis. Peaceful modda'da yaratiklar ve muhtemelen yerliler yok. Adayi gezip crafting edebilecegin ve acliktan ölmemeye calisacagin bir mod. Yani Robinson Crusoe Modu gibi birsey aslinda. Yapimcilar söyle aciklamis:

"You will be able to play the game as a more traditional survival/exploration simulator, with the horror elements effectively disabled."
  • Yeni güncellemede ne geldi, ben bi fark göremedim.
  • Fidentia kullanıcısına yanıt
    Buglar vs. giderildi.
  • yine açmadı 15 gün sonra ki güncellemeyi beklicez
  • quote:

Survival tarzı oyunlar oynamak için TS sunucumuz var, h1z1, forest, dayz ve diğerlerini beraber oynamak için aşağıdaki adresten katılabilirsiniz.
    İlerde oyunlar hazır hale geldiğinde takım olabiliriz.
    IP: 37.247.96.177:3837
    Şifre: yenibaslangic

up
  • cankut_k kullanıcısına yanıt
    Sizi yakalayıp götürdükleri mağarada aşağılara doğru inin mutlaka karşılaşıyorsunuz o garip yaratıklarla yanlız henüz hareket etmiyorlar durdukları yerde saldırıyorlar sadece bide ne yaptıysam öldürmeyi beceremedim.
  • Ben de aldım oyunu. Hadi hayırlısı. Oyun çok güzel geldi ama yaplacak şeyler az geldi. Zamanla artık.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.