Şimdi Ara

Passat CC'mi Bmw 3.16İ'mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kasım 2012 tarihinden beri 2012 model Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG kullanmaktayım. Aracımdan genel olarak memnunum. Fakat yılda ortalama 25-30 bin km. yol yapmaktayım.
    Aracımı değiştirmek istiyorum; iki araç arasında kararsız kaldım, Bmw 3.16İ Otomatik F30 kasa mı, Pasat CC 160 BG DSG arasında kararsızım.
    Yukarıda bahsettiğim yıllık kilometre yapma olayı da dikkate alındığında böyle bir değişim mantıklı mı, ayrıca bu araçları kullanan arkadaşlar kendi deneyimlerini yakıt tüketiminden konforuna varıncaya kadar paylaşırsa çok memnun olacağım,
    Görüş ve önerilerini paylaşacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Yılda iyi sayılabilecek kilometre yapıyorsunuz. Dizel golfden sonra iki araç da sizi üzer. İlla ki üst segmente göz diktiyseniz e90 320d dolu bir model bakılabilir.

Tabi yine de bu iki seçenekten birisi kararınız olacaksa kesinlikle 316. CC ye bakma bile. Üzerindeki motor ve şanzıman riskli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hederahelix -- 14 Ağustos 2013; 0:53:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirketimizde 3 adet cc var ve hepsi garantisi dolmadan yağ sensörü arızası verdi . İçlerinden biride yolda giderken yığılıpmkalıyordu bütün lambalar yanıyordu. Cc den uzak durun bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e90 3.20d alın
    benzinli araç ile o km fazla.
  • Evet arkadaşlar CC elenmiştir:) E90 320D arayışlarına başlayacağım gibi, mantıklı görüşleriniz için teşekkür ederim.
  • Siz karar vermişsiniz ama sizi onaylayacak şekilde, dizel almanız gerektiğini rahatlıkla söyleyebilirim. CC, şu anda kullandığınız araca göre yılda 8000 TL fazla yakacaktır en az belirttiğiniz kilometrede.

Yazık :)
  • Temiz E90 dizel BMW henüz bulamadım. Mercedes B 200 benzinli full araç için 105.650 TL. fiyattan 100.000 TL. ye düştüler ve teklif aldım. Ayda 1.500-1.600 km. yol yaparım ve Golf dizele göre ayda ekstra maksimum bana 200 TL. yakıt tüketimi getirecek. Almayı düşündüğüm B 200'ün verdiği donanımlar mükemmel ve full. Sizce tercihim nasıl arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanakbas

Temiz E90 dizel BMW henüz bulamadım. Mercedes B 200 benzinli full araç için 105.650 TL. fiyattan 100.000 TL. ye düştüler ve teklif aldım. Ayda 1.500-1.600 km. yol yaparım ve Golf dizele göre ayda ekstra maksimum bana 200 TL. yakıt tüketimi getirecek. Almayı düşündüğüm B 200'ün verdiği donanımlar mükemmel ve full. Sizce tercihim nasıl arkadaşlar?

ikinci eli yok b nin.
    sürüş zevki de kıyaslanmaz bence.

temiz e90 aramaya devam edin. size tavsiyem sahibinden alın galerilere bulaşmayın, satan semt olarak etiler beşiktaş bağdat caddesi gibi yerleri seçin.
    ben ararken çok temiz araçlara denk geldim mesela adam 18 yaşında özel üniversiteye başlıyor babası almış ilk araç diye 2-3 ay sonra sıkılmış satıyor tertemiz
    böyle çok denk geldim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.