Şimdi Ara

Avea Kamu Mega Tarifesi (Referans Sistemli) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.136
Cevap
37
Favori
179.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seni fena yemiş... @alper556
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

burada aklıma bir şey takıldı. şimdi forumda bazı arkadaşları müşteri temsilcisi bu tarifeye geçirdi, yani birisinin referansı ile değilde direk müşteri hizmetleri tarafından tarifeye dahil edilenler referans verme hakkına sahip olabiliyormu acaba?

evet.kendi hattımda denedim oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

burada aklıma bir şey takıldı. şimdi forumda bazı arkadaşları müşteri temsilcisi bu tarifeye geçirdi, yani birisinin referansı ile değilde direk müşteri hizmetleri tarafından tarifeye dahil edilenler referans verme hakkına sahip olabiliyormu acaba?

@zaltun,

nasıl yani, hiçkimse size referans olmadan MH ile bu tarifeye mi geçitiniz? peki MH'ye ne dedinizde geçirtiler, bende yapmak isterim

ayrıca siz şuan 3 kişiye daha referans olabiliyorsunuz değil mi? çok enteresan bir durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper556

bir tanidigimin tanidigi polisten referans olmasini istedim bir ay once yazi geldigini ve birinci derece akrabalar haricinde referans olundugunda sorusturma acilacagi icin referans olamayacagini soyledi var mi boyle bisey duyan

Soruşturma mı? Yok bide polislikten uzaklaştırma + 100.000TL tazminat ödüyorlar deseydin

Yok öyle bişey hocam,işkembe-i kübradan sallamışlar..
  • banada lazım pm atabilir mi referans olmak isteyen
  • Ben 20 gündür bekliyorum ayın dolmasını. belki on defa bayiye gittim. müşteri hizmetlerini kaç kez aradım sayısını bilmiyorum. En son bana bunu söylediler.
  • Cumartesi iki hat icin islem yaptık hala transfer olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aveayi ne yapmali refarans diye minnet ettiriyor bizi yapacaksan herkeze yap arkadas bu nedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

@zaltun,

nasıl yani, hiçkimse size referans olmadan MH ile bu tarifeye mi geçitiniz? peki MH'ye ne dedinizde geçirtiler, bende yapmak isterim

ayrıca siz şuan 3 kişiye daha referans olabiliyorsunuz değil mi? çok enteresan bir durum...

Diğer avea mega kamu tarifesi konusunda yazmıştım geçiş sürecimi.

quote:

Ben bu aveayı anlamadım arkadaş.Dünden beri akıllı kamu tarifesinden kamu mega tarifesine referans ile geçmek istedim.Sms gönderdim.Yalnız bireysel abonelerin referans sistemi ile bu tarifeye geçebileceği cevabı geldi sms ile.Bende bugün twitter aveadestek'e yazdım neden bu tarifeye geçemediği mi?Sonra aradılar avea bayilerinden geçebilirsiniz diye.Bende avea bayilerinin geçiş yaptırmadığını söyledim.3 kez telefondaki arkadaş bilgi alıp size döneceğim dedi ve en son aramasında referanssız olarak sizi Kamu mega tarifesine geçirmeyi deneyeceğim dedi ve geçirdi:) Şaştım kaldım :)

• Bende MH aradım ve daha önceden kamu tarifem olduğu için kamu mega tarifesine geçmek istiyorum dedim olmaz dediler. Tahhütüm kalmadı faturam yüksek geliyor dedim. Heryöne 1000ekstra paketime %25 indirim tanımladılar 12 ay. Aşağı yukarı aynı kapsama aynı fiyata geldi
    1000dk heryöne
    1000sms
    Sınırsız internet (AK 2GB)
  • MEga tarife için referans olabilecek varsa pm atabilir. Makul bir ücret karşılığı da olabilir.
  • referans işlemleri dün yapıldı fakat halen bildirim mesajı gelmedi, hemen geçiş işlemi olmuyor mu mega tarifeye.online girdiğimde akıllı kamu tarifesi görünüyor halen.
  • EGM tarifesi çok hesaplı görünüyor. Referans olabilecek arkadaşlar varsa pm atabilir mi ? Makul bir ücret karşılığı da olabilir
  • Levent. kullanıcısına yanıt
    Dün avea bayisine sormuştum bende, sana referans olan kişinin tarifesi neyse ona geçebilirsin dedi (Aveada çalışan ne kadar biliyor bilmiyorum) . Yani diğer kişi tarifesini değiştirmediği müddetçe başka bir tarife olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ennis06

Bugunluk Mega referans 2 tane kaldı almak isteyen acele etsin

hocam ne kadar istiyorsun pm atarsan sevinirim...
  • Referans olacak varsa çok makbule geçer .
  • Referans olabilecek arkadaşlar pm yoluyla ulaşabilirlerse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanorkun

Dün avea bayisine sormuştum bende, sana referans olan kişinin tarifesi neyse ona geçebilirsin dedi (Aveada çalışan ne kadar biliyor bilmiyorum) . Yani diğer kişi tarifesini değiştirmediği müddetçe başka bir tarife olmuyor.

Hayır kesinlikle oluyor. Defalarca yazıldı aslında. Buradaki bilgilerin çoğu bayi be temsilcilerin uydurduklarından daha doğru ama hepsi değil. İlk geçişte evet ref. Kişi ne kullanıyorsa ona geçmiş olur sonra da en geç 1 haftada istediğinize egm tipi tarife olmak kaydıyla gecersiniz. 1 ay beklemekte gereksiz. Burada ya işlem yanlış yapılıyor yada kraldan çok "Kıralcılar" var.

• biraz önce faturasız hattımı önce referans tarifesinden açtırdım ardından polis memuru arkadaşımın numarasını mesaj attım sonra onay geldi taahhüt verdim ve kullanmaya başladım.15 dakika sürdü hepsi.yarında vodafone hattımızı geçirme başvurusu yapacağız.polis memuru arkadaşım saolsun ikisine de referans oldu.
  • arkadaşlar bana referans olacak yok mu yaa lütfnnn avedan kazıklanmakdan bıktım artık her ay 50 tl fatura ödüyorum pm atın ne olurrrrrrrrr biri hayr etsin yaa kesinlikle başı agrımıcak :((((( ücret isteyen varsa makul bi fiyat isterse olabilir ama art niyetlidavranmaylım lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdkdemirel -- 14 Ağustos 2013; 21:52:54 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.