Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taahhüt verince ne kadar oluyor acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Taahhüt verince ne kadar oluyor acaba.

taahhüt ile 14 tl olmakta taahhütsüz 18. sitede kampanyalar kısmında gözükmekte.
  • Degistircem degistircem diyordum firsat bulamiyordum, sonunda noktayi koycam..

Ona zam buna zam
  • pttcell de pes etti...

telekomun da parmağı vardır
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal pttcell, bimcell vs. pek istemiyor telekom. Daha önceden yapılmış anlaşmalar var kaldıramıyorlar hemen. Birde abone yoğunluğuda az değil bu hatların.
  • Yeni senede hiç uygun fiyatlı tarife olmayacak gibi sanki doğru düzgün internetı olan pahalı olmayan tarife yok.8 gb tt 30 tl tarifesi olmayacak.belliki. 5 gb tarife 30 tlye ıtelwmeye çalışıyorlar. Ekonomik kriz var fakat bunlar keriz var sanıyor heralde.
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Şu an bütün operatörlerdeki tarifeler pahalı mevcutlar ise zamlanıyor. Böyle yapmaya devam ederlerse aboneler paketli sistemden çıkmaya başlar.
  • Hersey zamlı artık bu tarifelerın zamlı ve pahalı olması işin sadece bir yani ekonominın olumsuz etkileri herseye yansıyor krizın etkileri ciddi anlamda görülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 29 Aralık 2016; 19:58:31 >
  • s. a arkadaşlar türk telekom faturalı kullanıyorum pttcell geçmek istersem aşağıdaki fiyatlar aynımı olur

http://www.pttcell.com.tr/kampanya/yeni-dunya-kampanyalari
  • Merhaba arkadaşlar,

Faturalı kullanıyorum. Hattımı Avea'ya taşımak istiyorum. Ptt merkezine gitmeli miyim? Yoksa direkt bir Avea merkezine gitsem taşıma talebi oluştursam olur mu?
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Avea yani Tt gidin.
    Bu arada uygun tarife var mı ben de pttcell ayrılmayı uygun fiyatlı internetlı tarife arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Üçlü Avantaj Tarifesi:1000 Dakika-5000 SMS Her Yöne ve 4 GB. Şu an bu cazip gibi. Bakacağım
  • bende de ocak ayı güncel fiyat 19.65 tl diyor. şaşırmıştım. normalde faturaya ek bir şey satın almam. bu durum hiç hoşuma gitmedi. pttcell de 4. yılıma gireceğim. peki Tahhaütle kapalı pttcell tarifesini nasıl tahaahütlü yapacağız? tahaahütlü yapacağız derken mevcut tarifeden yeni tarifeye geçirmesinler. sınırsız internetimin kapanmasını istemem. sırf bunun için pttceldeyim.
  • iz789 kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir?

33 TL

Taraftar Tarifeleri var tam olarak en oluyor bilmiyorum. 1000 DK&SMS ve 4 GB 29 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: iz789

bende de ocak ayı güncel fiyat 19.65 tl diyor. şaşırmıştım. normalde faturaya ek bir şey satın almam. bu durum hiç hoşuma gitmedi. pttcell de 4. yılıma gireceğim. peki Tahhaütle kapalı pttcell tarifesini nasıl tahaahütlü yapacağız? tahaahütlü yapacağız derken mevcut tarifeden yeni tarifeye geçirmesinler. sınırsız internetimin kapanmasını istemem. sırf bunun için pttceldeyim.

Ben de aynı tarifedeyim. 18 tl ödüyorum. Benim de o kadar sene oldu galiba. İki gündür arıyorum taahhüt için fakat tarifeyi "yeni dünya mini" yapmadan indirim vermiyorlar. Ben de şimdilik kabul etmedim. Sitede taahhüt görüldüğü halde yapmıyorlar. Güncel fatura müşteri hizmetleri ile görüştükten sonra artıyor dediğiniz gibi. Benimde dikkatimi çekti. Fakat bir kaç saat sonra tekrar azalıyor.

• Eski 14 luk tarifeyi kullaniyordum sinirsiz olan. 444 1 500 numarali telefondan aranip 1250 dk 1250 sms 2 gb duran net paketini 19 liradan teklif edildi,kabul ettim.. 3.5 yillik hat...normalde hat tasiyana yada yeni hat alanlara bu fiyattan veriyorlar paketi.1 yil tahadutlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenen tarife 15 tl lik olan, 19.5 tl ye mi çıkmış yani arkadaşlar?yani yeni yılda 19 luk faturamı görücez karşımızda?
    33 tl hiç cazip değil hem de hiç. Ben de ucuz sandım
    30 tl ye 8 gb tt tarifesi vardı 2-3 ay öncesine kadar. Kesinlikle pahalı bence.pttcellden çıkmaya değmez ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 31 Aralık 2016; 14:37:7 >
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.